Mercedes L 608

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zeon
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 04.03.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Mercedes L 608

Príspevok od používateľa zeon »

Zdravím vás Medvedici,,,mám na vás takuto prosbu mam zaujem o kupu už staršieho pracovneho stroja jedna sa o Mercedes L 608 R.V 1968 verzia skrina
A je asi v 70 % stave pišem tu len tak stroho,,čiže potrbujem len konkretne info podla môjho opisu,,auto jazdilo ešte 2017 potom sa odstavilo,,(inkfatrt majitela),, by som ho od neho kupit,,ale nemam ani páru čo by mohol stať resp aj zapytať,,je to sice veteran ale aj zaroven pracant .a s môjho pohladu aj dobry zaklad na repas.dakujem aka motorizacia to je tiež neviem,,je to naftak ale KW vam nepoviem,lebo neviem,,dakujewm za každe mudre info.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

akoze nevies najst info. https://de.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_T_2 uplne bezna dodavka ceny pozri na nemeckych strankach tych aut je az az
zeon
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 04.03.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zeon »

Dakujem pekne za odpoved,,ktora ma nikde neposunula,mne je Wikipedia dobre známa,,ja som len cchcel podla môjho opisu zistit cenu od do,,viem nieje to jednoduche,,takto niečo riešit,,ale aspon orientačne,,predsa je to pracovny stroj aj ked je to stare určite sa nato pozera inak,ako keby som sa tu pytal na nejaky napriklad mercedes w 115
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vzhladom na to že na slovensku je na predaj až 0 kusov, je cena len na dohode vás dvoch. lol V nemecku ich može byť plná prdel, len čo z toho ak to u nás už nepostavíš na papiere.
Volakedy, naozaj velmi dávno som s tým chvílu jazdil. Volali to Ťarbák, chodilo to max 80 a žralo cca 10 litrov. A je to len 4qvalt, aspoň ten náš 5q nemal.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No keď máš vybrané a potrebuješ iba nastaviť ponukovú cenu, tak si na nemeckých inzertných stránkach pozri že aké sú ponuky takých áut, netvrdím že platí priamo tá cena ale ako základ pre tvoje rozmýšľanie to vari postačí.
Na slovensku aj v čechách je ponuka takých áut minimálna až nulová, takže nie je s čím porovnávať.
A inak je to normálna dodávka, žiaden pracovný stroj, len trocha staršia, v porovnaní s napr. W115 je len ten rozdiel že u toho osobáku v tom každý oprávnene vidí veterána, tak cena je nepomerne vyššia ako u takej dodávky, kde tá myšlienka na veterána nie je obvyklá.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných