Mercedes GLK - neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jano87t
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 25.04.2008 14:52
Zdieľať na Facebook

Mercedes GLK - neštartuje

Príspevok od používateľa Jano87t »

Zdravím potrebujem pomoc Mercedes glk nestartuje s tým ze ho odomknem dam dnu kľúčik pretocim a nic. Ani sa nezasvietia kontrolky vidím len P R N D E ukáže kilometre a to je všetko kontrolky sa nerozsvietia a ani netoci len pred malou chvíľou som na aute šoféroval všetko išlo. Prosím o radu.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Cauko. Nie som si isty ale asi sa ti porucala do vecnych lovist hlavna riadiaca jednotka neviem ako sa vola Bmw ma power modul.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Diagnostika povie viac co by to mohlo byt.
kayacik
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 06.12.2009 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kayacik »

Zdar.No myslim ze majitel takeho auta by mal mat love aspon na origo diagnostiku v servise.podla toho co pises ti to mozeme akurad vyvesit z tarokovych kariet. Bez diagnostiky je vsetko len hadanie :zg282: :zg282:
tommi2
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.09.2011 23:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommi2 »

je pravdepodobne, ze sa Ti pokazil zamok volantu-ELV. jedina moznost je odtah do servisu a vymena, stoji to cca.800,-€.
tommi2
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.09.2011 23:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommi2 »

Jano87t: ked das kluc do zapalovania, tak sa odomkne (odcvakne) zamok volantu? Ak nie, v akej polohe su kolesa(su vytocene, su rovno?,rucna brzda je zatiahnuta?) Ak zamok neodomyka, tak este vyskusaj pri vkladani kluca do zapalovania prudko trhnut volantom, mozno je zamok zaseknuty.
tommi2
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.09.2011 23:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommi2 »

tak s tym klucom je to dobra poznamka, ako prve by som vyskusal druhy kluc. a ked, ani ten druky klucik nezacvakne v zapalovani, tak asi len odtah do servisu, ale este by ma zaujimala ta poloha kolies a zatiahnutier rucnej brzdy?
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných