MERCEDES GLC 350E AMG - PLUG IN HYBRID

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Fakyu napísal:konecne panriaditel niekto kto tu urobi poriadok aspon stym co je v jeho silach, fakt nikhoo nezaujima ocov zivot a jeho stokrat obohrate zivotne pravdy a prihody asi to nezaujima ani nikoho v jeho blizkom okoli ked to tu denne vypisuje, je mi jasne ze to 90% ludi ani nedocita ale tak vlakno co ma 4 strany vyzera byt zaujimave a nakoniec 80% prispevkov clovek preskoci aby nasiel nieco podstatne... fakt sa tu clovek vela o autach nedozvie cest vynimkam a phlavaty a pod.
Ano.
Tvoj príspevok významnou mierou prispel k rozhodnutiu o kúpe nového auta, keďže Ty si s ním na jazdil minimálne 300.000 km poskytol si nesmierne cenné rady.. :300f: :300f:
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

oco13 napísal:Fakyou a ak ti nedám prednosť na kruháči, potom ťa to bude zaujímať ?
Stotoznujem sa s vela tvojimi zivotnymi pravdami, ale naozaj to zahlcuje vela tem. To tu chodim len obcas precitat, ale je tu z toho bahno. Mam rad volnejsiu diskusiu, ale nie az tak a stale to iste
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Fakyou a ak ti nedám prednosť na kruháči, potom ťa to bude zaujímať ?
Váš diskusný príspevok javí znaky vyhrážania sa inému diskutujúcemu vyvolaním úmyselnej dopravnej nehody vašou osobou.
Upozorňujem Vás, že takéto konanie je trestné.



Fakyou - vy ho tiež nahláste priamo prevádzkovateľovi fóra, z dôvodu, že sa vám vyhráža vyvolaním úmyselnej dopravnej nehody k vašej škode.
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Oco, nic v zlom, ale fakt dokazes pohnojit skoro kazdu temu a na tom kruhaci mi nedaj prednost, hlavne ked pojdem kamionom.....
Dik vsetkym za rozumne vyjadrenia, ale translator a zahranicne forum je uplne niekde ide, toto tu, uz prestavam chapat.
Zavrite to.. nema to cenu..
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Truck (aj ostatní) Aj v živote vám všetci okolo hovoria len to čo chcete počuť? ak ano tak vám závidím.
Auto je zložitý stroj, na ktorý má velký vplyv nielen majitel, ale aj prostredie a ludia okolo. Ak čokolvek z tejto rovnice neberiete do úvahy, tak nemôžete dostať správne výsledky.
Truck - čo budeš mať z toho ak to auto bude technicky dokonalé ale kdekolvek ho zaparkuješ nájdeš poškriabaný lak, otrhané stierače, polámané zrkadlá.?? To je práve vplyv toho faktoru na ktorý si sa nepýtal a nechceš ho brať do úvahy.
Ďalšia vec prečo by som ti robil zle ak pojdeš na kamione- na tých jazdia rovnakí chudáci ako som ja . Zle sa robí symbolom ktpré pre nás to zlo zosobňujú.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, tak hádam, teda, dúfam, že si ešte nikomu úmyselne neposkriabal lak :3c90:, len tak, naschvál.

Mna osobne netrápi, či má auto nejaky šram z boja, ale skôr spoľahlivosť a náklady + svetlá.

Truck, pýtaš sa na auto o ktorom prakticky nie sú ešte žiadne informácie, žiadne skúsenosti..

Ale, keď si pozrieš autobazar a dáš elektrické a hybridy, tak ten prepad cien určite nie je náhodny....

Zatial co jazdenka s dobrou cenou, ok motorom a manuálom je veľmi rýchlo likvidna.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keď ti olámu zrkadlá, tak si dojazdil (zrejme) a prečo ráno po zábave vidím cestou do roboty po dedinách takto označené autá? ale len drahé. Fabie a dacie ostávajú v pohode ale kia sorento to už vyfasuje. Ja lak škriabať nebudem, to skôr ciferník majitela.
A k hybridu - po 8 - 10 rokoch príde na výmenu baterky a tým celé auto skončilo. Navyše prvých 10 rokov 2x viac kurvítok ako bežné vozidlo a servisy ktoré o hybridoch nemajú ani potuchy.
To sú mínusy, plusy som nenašiel.
Edit : nikde v pravidlách som nenašiel že MUSIM reagovať na prvý príspevok v téme. Aj teraz reagujem len na ten nado mnou , zvyšok dávno neviem o čom bol. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

oco netrep.... mám hybrida má 10 rokov, ani náznak problému s baterkami, servis si robím doma sám s gola sadou a sadou na brzdy. Poznám ľudí ktorý majú 15 ročné priusy a nie a nie tie baterky dodrbať.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai - ja vychádzam len z toho čo je dostupné verejne. Výrobca udáva životnosť baterky max 8 rokov. Aj mne vydražala olovená v aute 15 rokov ale iná umrela po troch. Poznáš kopu ludí - to je 10? 100? Relavantný údaj je štatistika z niekolko sto tisíc. Inak je to spoliehanie sa ako so všetkým, že mne vydržia. Ak tam danú vec nemám tak ma jej životnosť netrápi. Výrobca počíta so životnosťou auta 250t km - že niektoré vydržia viac? vyvážia to tie čo sa sypú po 100t.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

lubos zimovcak napísal: Pre starého šoféra ako si Ty, automat nesmie do dvora lol , z puberty si už vyrástol, až nemáš mladú pipku, ktorú chceš ohúriť...

Okaakal by som celý Mercedes.
Ak, Mercedes tak radšej s 2 l motorom.
aj 50 rocny chlap moze mat mladu 20 rocnu pipku sa pozri do schowbiznisu :D :D aj taky karel gott mal o 28 rokov mladsiu manzelku :)
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Spústa ľudí kvalite fóra velmi ubližuje.Myslím na technickú časť,v časti na vykecanie nech sa deje čo sa deje.Denne je možné aby človek ktorého to zaujíma len ako fandu alebo aj prefesne čital niečo čo prinesie viac svetla alebo pochopenia z vecí pod kapotou.Je deprimujúce sledovať ako sa každá téma rozbije príspevkami od veci,výpadmi proti pisateľovi a miešaním nesúrodých záležitostí.
Pritom v priestore lieta nepreberné množstvo nesmierne kvalitných informácií a je možné na ne upozorňovať,z nich citovať aby ostalo akési autorské právo alebo priniesť svoje vlastné hounou.Je to ozaj tak nemysliteľné pri troche dobrej vôle nerobiť si za každú cenu zle ?! Nastupuje nová éra,vo všetkom,v technike,v opravárenstve a vo všetkom čo súvisí.Pokiaľ to takto ostane,doplatí na to menším /väčším dielom na zmarenú šancu celé spoločenstvo ľudí hlavne tých dobrej vôle.Jedno si treba uvedomiť,na skúsenosti iných je učenie najlacnejšie a ešte aj pre odborníka je to tá najlepšia škola lebo tripluje vlastné skúsenosti a tá stojí často veľmi veľa námahy.Chce to iba dobrú vôlu a zbaviť sa zlomyselníkov
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Kazda jedna tema rad za radom sa do1ebe... mozno frustracia doma,mozno v zamestnani.. ale je tu z toho bordel ktory ale nema nic spolocne s tym ze ci je to tu zadarmo alebo nie. Je to o prezentovani spravania sa jednotlivca.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Poznajúc ochotu ľudí platiť mám názor že to pomáha odfiltrovať aspoň časť ktorá by vypadla na dobro.Ale súhlasím,je to v inom a nie v platení.Kedže ľudia sami nepoznajú kde je primeraná miera tak skôr ako čokoľvek iné to vyžaduje (ako všetko) dobrého hospodára.Neobrábaná záhrada dlho vábna nebude,burina presiahne všetko a je koniec.A toto fórum sa žiaľ potkýna na samom kraji existencie práve pre fatálne zanedbanie starostlivosti,je to momentálne záhrada bez gazdu a to je priamo výzva pre určitú skupinu
Čo je ušlachtilé sa zvykne sadiť,čo je plevel sa zvykne vytrhať aj z korenmi.Ani jedno sa tu nedeje.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ktorá krčma lepšie zarába? tá kde nalejú každému, alebo tá kde majú poriadok??
Nechcete uznať, že auto nie je rovnica o jednej neznámej. Ak majitel nevie jazdiť, darmo mu tu povedia presné riešenie závady, ona sa vráti a majitel bude mať pocit oklamania.
Ďalší pohlad može byť ten, že každá rada ktorá pomôže na druhej strane pripraví nejakého mechanika o robotu. Súčasťou toho pohladu môže byť aj to, že ten čo vie svoje vedomosti nezískal zadaromo - tak prečo preboha by ich mal zadarmmo rozdávať.
Moj príspevok sa netýka témy a je reakciou na predchádzajúce príspevky.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Nepride mechanik o robotu, pri tychto autach nie ani pri generacne aj 2 krat starsich od tohto, skor ho budu vyhladavat aj ine dielne ak je u urciteho ako sa povie doma. Je vela veci, ktore len tak lahko neopravis aj ked mas najlepsiu sadu klucov :)

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných