MERCEDES GLC 350E AMG - PLUG IN HYBRID

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Netreba sa prieť,aj my sme v mladosti považovali kadejaké veci za neskutočne dôležité.To prejde,kto dospeje jeho vec,kto nie tiež jeho vec.Dôležité je asi tak ako to že gróf Sentiványi mal bieleho koňa a Pálfy len osla.O pár rokov nebudú ani srnky tušiť či ste mali Feldu či Ferrari a vesmír to má u riti a väčšina tejto zeme tiež.Kto je idiot v reálnom živote je to isté aj keď sedí vo Ferrari,až tak je dôležité o čo sa priete
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Su ludia co si nekupuju auta a ine veci preto, aby sa to inym pacilo a aby to inym bolo/nebolo jedno. Su ludia, mozno ich je mizive percento, ktori si kupia auto (ci cokolvek ine) preto, lebo IM sa to paci a ONI sa v tom citia dobre. Nie kazdy si potrpi na ohurenie okolia, a uz by sa fakt mohlo skoncit toto filozofovanie co je medzi zemou a nebom, v kazdej jednej teme kde sa niekto pyta na kupu takeho alebo onakeho auta. Alebo premenovat toto forum na cokolvek ine, len nie auto-moto...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Leon - ak sa ti páči nejaký obraz, tak si ho kúpiš, zavesíš do obyvačky a tešíš sa z neho. Ak si kúpiš Porsche GT3 tak ho na prívese vezmeš na okruh a tam zase jazdíš pre radosť.
Ale ak si kúpiš hocijaké auto s ktorým ideš do bežnej premávky - tak tam nastáva problém - lebo vždy si v kontakte a interakcii s ostatnými luďmi, ktorí tvoju radosť a nadšenie nemusia zdielať, dokonca im môže prekážať. :4012:
To nie je filozofovanie medzi nebom a zemou - lebo zlé vzťahy sú tu na zemi medzi nami luďmi a sú až príliš realne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ono vsetko co potrebujes vidiet na ceste ci si sofer ineho auta, cyklista, chodec, kolobezkar, mlady alebo dochodca co sa tyka ineho auta je kolesa a na nich polozena krabica, ktora sa pohybuje po ceste vobec nepotrebujes vidiet ci je to mercedes, bmw alebo felicia, znacka a cenovka auta je mimo jeho majitela pre ostatnych nepodstatna. Vsetci co riesia pohladom nieco ine ako kolesa a na nich krabica, riesia cenu auta, znacku a tym prichadzajuce predsudky a hodnotenia su ti vadni.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Xentry ak ma niekto predbieha 90kou v dedine - tak nevidím krabicu na kolesách, ale arogantného zmrda ktorý sa snaží ostatným dokázať že je nadčlovek a čo on môže.
Ak sa to stane raz, tak si odplujem a niečo škaredé pomyslím.
Ale ak sú to opakovane na jednej trase v určitom čase stále rovnaké autá (a stále premiovky) tak to už velmi láka dať tomu konkretnemu poriadnu lekciu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

lubos zimovcak napísal:Pedro, si ešte veľmi, veľmi mladý..... :40bd:
tradične vedľa luboš :),starý ešte nie ale mladý už tiež nie.
oco ,len som ti chcel tým povedať to že tie celkové náklady sú somarina na n-tú a v živote nemajú reálny význam. to si môžeš počítať náklady na všetko v tvojom živote a potom keď ťa prekotí ,čo sa určite raz stane,tak nemaj obavu že bude niekto tvoje zmýšlanie nasledovať.
len som tým chcel povedať to,že existujú aj ľudia čo sú spokojní majú všetko a kúpa hoc aj nového auta nie je pre neho motivávia písať si náklady do zošita.
ešte doteraz som si o tebe myslel že si normálny starý foter,ale teraz si už o tebe myslím že keď by si mi nalieval jeden halbak tak by si mi ho fukol pod čiarku,lebo náklady na návštevy :D.
neuraz sa srandujem :)
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Oco ano spravne to nie je ale nie je to tvoja starost, kludnechod dalej svoju rychlost, ja najviac problemovych vidim naopak v obycajnych autach, dochodcov, kopu ludi spiacich za volantom a je jedno na akej znacke auta, slovensko proste ked vidi drahsie auto nabehuje okamzita zavist a zloba v hlave. Aky je k tomu dovod? Obehnutie drahsim autom? ja mam tiez mercedes a stary a tiez obieham a tiez bysom ta obehol na hyundaii vtedy to uz nevadi?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pedro - skúsim vysvetliť. Velmi dôkladne si prerátavam náklady kde mám pocit, že na mne niekto zarába, alebo ma rovno okráda.
Teda napríklad elektrika, plyn, vodné stočné, náklady na autá, proste to sú monopoly, ktoré ti stále niečo diktujú a už zo zákona ich nevieš celkom eliminovať. Rovnako prepočítavam náklady na mobil, internet a televíziu - tá posledná je čistá zlodejina.
Na druhej strane výdavky na deti, manželku, zvieratá v dome tie neriešim lebo tam míňam s radosťou.
Výdavky na autá zoškrtávam, lebo to čo mi ostane môžem nasypať do dielne - napríklad. U mňa by sa dalo povedať, že sú to klasické krížové dotácie. :40bd:
Xentry - samozrejme že viem že to nie je moja starosť. Len to máš ako inde v živote ako dlho si necháš brnkať po nose kým vypeníš. Každý má tú hranicu inde a lahko sa stane , že niekomu uletí ruka. To už prenechávam mladším, ale nemám problém dvihnúť telefon a na 158 nadiktovať značku aby si ho v NR počkali. A uplne inak človek pozerá na chalanov čo letia v dodávkach - lebo tých naháňa nejaký špinavý kapitalista, ako práve na toho kapitalistu v drahom fáre. :4012:
Ja vôbec týmto nechcem tvrdiť, že ja mám pravdu a takto to má byť - len sa snažím ozrejmiť reakcie na ceste. Niekedy si človek povie - čo to ten cct robí , no a to čo tu píšem je práve možno pohlad toho ccta.
Naposledy upravil/-a oco13 v 25.05.2021 19:21, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

no vidíš tato a pointa?
nikde, len si to prepočítaš a vieš, tam to začalo a aj skončilo
:d :D
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pointa je v tom že presúvam peniaze - mesačne mám v rubrike auto trebárs 500 eur (3 vozy) a kedže plyn tak hneď 250 môžem posunúť inde. Rovnako plynárom a elektrikárom platím rovnaké zálohovky a oni mi potom velkú časť z nich vrátia.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Je uplne jedno, kto akou cestou pojde, aj tak skoncime vsetci rovnako, zalezi len na tej ceste..
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Pointa je v tom že presúvam peniaze - mesačne mám v rubrike auto trebárs 500 eur (3 vozy) a kedže plyn tak hneď 250 môžem posunúť inde. Rovnako plynárom a elektrikárom platím rovnaké zálohovky a oni mi potom velkú časť z nich vrátia.
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

pedro727 napísal:no vidíš tato a pointa?
nikde, len si to prepočítaš a vieš, tam to začalo a aj skončilo
:d :D
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

oco13 napísal:Pedro - skúsim vysvetliť. Velmi dôkladne si prerátavam náklady kde mám pocit, že na mne niekto zarába, alebo ma rovno okráda.
Teda napríklad elektrika, plyn, vodné stočné, náklady na autá, proste to sú monopoly, ktoré ti stále niečo diktujú a už zo zákona ich nevieš celkom eliminovať. Rovnako prepočítavam náklady na mobil, internet a televíziu - tá posledná je čistá zlodejina.
Na druhej strane výdavky na deti, manželku, zvieratá v dome tie neriešim lebo tam míňam s radosťou.
Výdavky na autá zoškrtávam, lebo to čo mi ostane môžem nasypať do dielne - napríklad. U mňa by sa dalo povedať, že sú to klasické krížové dotácie. :40bd:
Xentry - samozrejme že viem že to nie je moja starosť. Len to máš ako inde v živote ako dlho si necháš brnkať po nose kým vypeníš. Každý má tú hranicu inde a lahko sa stane , že niekomu uletí ruka. To už prenechávam mladším, ale nemám problém dvihnúť telefon a na 158 nadiktovať značku aby si ho v NR počkali. A uplne inak človek pozerá na chalanov čo letia v dodávkach - lebo tých naháňa nejaký špinavý kapitalista, ako práve na toho kapitalistu v drahom fáre. :4012:
Ja vôbec týmto nechcem tvrdiť, že ja mám pravdu a takto to má byť - len sa snažím ozrejmiť reakcie na ceste. Niekedy si človek povie - čo to ten cct robí , no a to čo tu píšem je práve možno pohlad toho ccta.
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.
panriaditel
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.05.2021 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panriaditel »

pedro727 napísal:
lubos zimovcak napísal:Pedro, si ešte veľmi, veľmi mladý..... :40bd:
tradične vedľa luboš :),starý ešte nie ale mladý už tiež nie.
oco ,len som ti chcel tým povedať to že tie celkové náklady sú somarina na n-tú a v živote nemajú reálny význam. to si môžeš počítať náklady na všetko v tvojom živote a potom keď ťa prekotí ,čo sa určite raz stane,tak nemaj obavu že bude niekto tvoje zmýšlanie nasledovať.
len som tým chcel povedať to,že existujú aj ľudia čo sú spokojní majú všetko a kúpa hoc aj nového auta nie je pre neho motivávia písať si náklady do zošita.
ešte doteraz som si o tebe myslel že si normálny starý foter,ale teraz si už o tebe myslím že keď by si mi nalieval jeden halbak tak by si mi ho fukol pod čiarku,lebo náklady na návštevy :D.
neuraz sa srandujem :)
Váš diskusný príspevok nesúvisí so zadanou témou.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 10 neregistrovaných