Mercedes G 350 - Skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rec900
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.09.2010 18:31
Zdieľať na Facebook

Mercedes G 350 - Skúsenosti

Príspevok od používateľa rec900 »

Zdravim. Chcem si kupit Mercedes G 350 GD ale neviem o tych autach nic. Mozte mi poradit popripade nechat nejake referencie na to auto.
cicmaniec
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.10.2012 22:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmaniec »

Mal som,spolahlivy motoricky,o karoseriu sa treba starat hlavne v zime inak prehnije zospodu.Zalezi kde jazdis.
castrolik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.04.2009 06:30
Zdieľať na Facebook

G 350

Príspevok od používateľa castrolik »

mal som doteraz 2.3 benzín-velmy slabe spotreba 15l, 3.0 TD-najsilnejsi no na ukor spotreby pod 14 litrov sa neda jazdit, 3.2 benzin-lpg-celkom slusna spotreba lpg v prepocte za 10l benzinu ale slaby dojazd na nadrz cca 400km a mam ho na predaj, 2x 2.7CDI kratky aj long asi najlepsie co v G-ku moze byt slusny vykon a nad 11l nafty nepojdes a mam obidva na predaj ,od 350 TD ma vela kamosou odhovaralo pre problemamy s chladenim, je to vlastne ten isty motor co v 300TD len ma zvecsene vrtanie a tym slabsi blok a nestiha to chladit, a este 400CDI - najhorsi motor od mercedesu v hoci akom modeli , ked budem velky tak si kupim 350 CDI - mozno :2f93: , a teraz sa rozhoduj nemas to lahke ale typ auta ti schvalujem
castrolik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.04.2009 06:30
Zdieľať na Facebook

G 350

Príspevok od používateľa castrolik »

nam je zrejme jasne, ze ked sa chceme vozit na 2,5 tonovom aute tak spotreba nebude ako pri oktavke, len si vybrat tu spravnu alternetivu a hlavne aby to sluzilo, preto som sa trochu rozpisal o mojich pocitoch
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

cicmaniec napísal:Mal som,spolahlivy motoricky,o karoseriu sa treba starat hlavne v zime inak prehnije zospodu.Zalezi kde jazdis.
Jaksi sa nám tu ludia z Čičman (či Cicman) začínajú množiť. Ešte nejaké cicmanky, a China people -traste sa!
rec900
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.09.2010 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rec900 »

Mne o spotrebu prilis nejde a ani neocakavam na tom aute spotrebu mensiu ako nejakych 12 litrov. Ja to auto do terenu neplanujem vyuzit.V priemere najazdim 10000 km rocne takze to niesu nejake extra dialky. 99 percent z toho poctu je asfalt =D Gecko je moja srdcovka.
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Byt na Tvojom mieste, neriesit spotrebu a jazdit len po asfaltke, tak jednoznacne volim G500 (kultivovanost a zvuk 8valca, nepopisatelny zazitok), alebo ak financie dovolia, tak G55AMG, mal som prilezitost jazdit na AMG-cku, jednoducho parada, s tymto takmer 3-tonovym autom ukazes zadok vacsine sportiakom...a tereniakom duplom (aj v tazkom terene)!
Inak kupovat jeden z najlepsich offroadov na svete (ba priam spicku) a nejazdit po terene...ale, sto ludi, sto chuti, mat prachy aj ja by som ho kupil :300f:
Je to aj moja srdcovka (vlastne vsetky MB, ale hlavne G-cko), je to pan offroad! :zg282:
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: G 350

Príspevok od používateľa Rolfos »

castrolik napísal:mal som doteraz 2.3 benzĂ­n-velmy slabe spotreba 15l, 3.0 TD-najsilnejsi no na ukor spotreby pod 14 litrov sa neda jazdit, 3.2 benzin-lpg-celkom slusna spotreba lpg v prepocte za 10l benzinu ale slaby dojazd na nadrz cca 400km a mam ho na predaj, 2x 2.7CDI kratky aj long asi najlepsie co v G-ku moze byt slusny vykon a nad 11l nafty nepojdes a mam obidva na predaj ,od 350 TD ma vela kamosou odhovaralo pre problemamy s chladenim, je to vlastne ten isty motor co v 300TD len ma zvecsene vrtanie a tym slabsi blok a nestiha to chladit, a este 400CDI - najhorsi motor od mercedesu v hoci akom modeli , ked budem velky tak si kupim 350 CDI - mozno :2f93: , a teraz sa rozhoduj nemas to lahke ale typ auta ti schvalujem
Ahoj, ty mas 3 G-cka?

Inak ja som jazdil na vsetkych turbodieslovych G okrem vojenskej G270CDI W461 a na viacerych benzinovych W463 (teraz mam 300GE), plus moj dobry kamos ma 4 dalsie G (G270CDI, Wolf, G350DT a 230GE) a so vsetkym napisanym suhlasim.

Iba by som este podotkol bacha na tie auta co su na Slovensku na predaj (tusim aj niektore tu na autobazaroch). Vacsina su vselijake poopravovane buracky- rovnane ramy, auta co isli cez budku a podobne. Ja som tiez chcel 350GD Turbo alebo G350DT, ale kedze som nic poriadne nenasil isiel som aj za cenu trochu vyssej spotreby (plus cca. 2 litre na 100 km a rozdiel v cene nafta/benzin) do 300GE.

Este ma napadlo, ze Ondro Nenadal, co ma stranku mercedes-classic.cz teraz predaval svoju 350GD Turbo v dost slusnom stave, tusim za cca. 14000 euro.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mackousko007 a 14 neregistrovaných