Mercedes E 270CDI - nejde nastartovat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Mercedes E 270CDI - nejde nastartovat

Príspevok od používateľa skyline124 »

Zdravim,mam problem a sice, mama isla autom a z nicoho nic auto skapalo a odvtedy neslo startovat.je mozne ze dosla nafta.? Bola rezerva,po doliati nafty nenastartoval tiez.len toci a toci. Na palubaku nevypisuje chybu. Ale svietia kontrolky ABS,ESP, parkovacia brzda.
Neviete cim to je? A ako to odstranit.
Na diagnostiku?
Vdaka vopred.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Čo sú to dnes za autá, keď mu dôjde palivo a po natankovaní už neštartuje. Ako keby sa urazilo :zga27:
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

tak páni dakujem za rady, skušal som to, už skoro natočil, ale pozrem pod kapotu a tam mi triska strieka naftu von...pravdepoobne bola robená, lebo tam nieje origo šrób.
Mechanik vraví že nova triska 300€, druhy mechanik že zabrusiť vyčistit a malo by prestať striekať von.
PS neviete kde sa dá zohnať anto sťahovák ?
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

este otázka už mi to chytilo, ale strasný kúdol modrého dymu, je možné na tom odísť do servisu ? 60km ?
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

sereď okolie, len mne nejde vybrat ten srob, cize stahoovak je na dve veci ? staci vysekat ? nejako ?
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

no tak to som nein taky nadseny :41c2: a inak da sa s tym jazdit ? no hej niekto to uz robil, nevyzera to origo tam je srob be hlavicky a dve matky bezpecnostne, zakontrovane to tam bolo, ostatne su imbusy, este prvá triska je vymeneny srob ale tam je origo imbus. no nevem pokusim sa onieco. a teda ten stahovak ma byt posledna moznost ?,,,,potom naspet ako to mam dat ? kladivom ?
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

no ano stahovak na vytiahnutie, pozeral som to na autokelly len anmiesto toho sroba je tam bez hlavicky len taká tycka so zzavitom, a mal som na mysli ci tu trisku ked vyberem a potobim tak ci to tam kladivom natlcem... ale teraz by som potreboval vedet ci sa mozem na tom vozit, je tam modrý dym z vyfuka...jeden mechanik to robí v štúrove, aj repas...ze aj sklada tie trisky, z viecerých méďakov... tak to necham tam spravi´t asi. aj predne tlmiče...tam su plynové ? nevieš ?
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

ja som zas pocul ze to nejde tak lahko, ved dam to asi znamemu on ma dielnu, aj taketko veci specializuje sa na to, tak ja to len odveziem a necham to tam, vdaka za radu, nabuduce budem mudrejsi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných