Mercedes C - chladic klimy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VladkoLe
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 05.08.2008 20:07
Zdieľať na Facebook

Mercedes C - chladic klimy

Príspevok od používateľa VladkoLe »

Ahojte,
mam C203, 85 kW automat 5. Bol som dat naplnit klimu, ale povedali mi, ze je dieravy chladic klimy. Hladal som v predajnach a su obrovske rozdiely v cenach. Vie mi niekto poradit co si mam vsimat pri kupe noveho chladica, rozoznavaju sa nejako aby som nekupil hlupost.

Dakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

?

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rozoznávajú sa napríklad podľa výrobcu. Ja mám z Auto Kelly (značku neviem) už tretí rok...
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No a rozoznávajú sa tiež podľa celkovej úrovne vyhotovenia.
Keď je to drek tak to vidíš na spôsobe a vyhotovení spojov, úchytov, na úrovni spracovania.
A aby to nebolo jednoduché, tak kľudne ten najlacnejší môže byť vyhotovený kvalitnejšie ako drahší.
Ak máš čas a vieš posúdiť kvalitu vyhotovenia, obíď niekoľko ponúk, daj si tie chladiče ukázať a môžeš sa medzi nimi slobodne rozhodnúť.
Alebo jednoducho sa od stola podľa ceny pre niektorú ponuku rozhodneš a nebudeš si robiť zbytočné starosti, veď máš na to záruku a konečne obvykle všetky tie ponúkané chladiče normálne fungujú.
RAMIR
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 09.01.2010 16:06
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RAMIR »

Choď do originál MB servisu,podľa VIN ti zistia chladič,povedia cenu a potom budeš múdrejší.Moja skúsenosť je taká,že origo súčiastky v MB servise sú lacnejšie ako nejaké náhrady s pochybným čínskym výrobcom.Zrejme nie všetky,ale toť moja skúsenosť.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

udaje o aute ,kod motora - a vies ci stoji 115,alebo 130e
VladkoLe
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 05.08.2008 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VladkoLe »

Diki pekne za odpovede, mne nevadi rozdiel v cene 15 -20eur skor neviem pochopit preco u autorizovaneho predajcu to stoji viac ako 4 stovky a obycajni predajcovia to vedia predat za stovku a s kondenzatorom za dve
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

?

Príspevok od používateľa cicmanec »

To sa pýtaš vážne?! V prvom rade platíš za logo a potom samozrejme za miliónovú sklenú budovu, v ktorej ti ho predajú...
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných