mensia dopravna nehoda

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa oco13 »

Jožko ja som myslel tak, že niekde zaparkuješ a najdeš si o dve hodiny dieru v boku dverí od gule ťažného, bez svedkov , bez vinníka. lol Dosť často sa stáva pred firmou že odchádzajúce auto oderie bok tomu vedla , blbo sa to zisťuje a hladá.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Potom by si si možno aj nejakú hlavu robil."

Wilz, pozri, ak urobim skodu tak sa nebudem ako svab skryvat a snazit sa ojeb.at poskodeneho napriklad tym, ze ujdem z miesta kde som ho tukol kvpli tomu, aby mi nedajboze nesvietila pri mene v poistovne hlaska "vinnik". Parkrat sa mi stalo, ze som omylom na parkovisku niekoho strajchol, VZDY som volal fizlom s tym, ze som nabural taku a taku SPZ a nech daju vediet majitelovi, ze cakam pri vozidle. Nasledne som VZDY trval na tom, ze spiseme zaznam a nahlasim to ako vinnik do poistovne. A aj ked nechcel, ze tam nic nema, aj tak som mu povedal, ze aj ked si to opravit neda, od poisťovne aj tak dostane prachy. Nikdy som sa nestretol s tym, ze by zacal poskodeny nadavat, bol rad za seriozny prístup a vzdy to skoncilo podanim ruky.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa ivko1 »

jozoD. napísal: 31.08.2023 12:34 @ivko1 ....budem sa opakovať pre jednoduchších :D

spísať v momente každý jeden takýto ťukanec a vybavené! neexistuje, že ak do Teba narazí iné auto, aby si nemal z toho čo i len drobunký škrabanec...ohnutý nejaký držiak...a pod.
Takže ešte raz...SPISOVAŤ HNEĎ a VŠETKO...vybavené...koniec hlásenia v slovenskom jazyku :D
S týmto nemám najmenší problém, problém mám s tým že sa poškodený ozve o dva dni...

Ako som napísal, stalo sa - nikto neprišiel o život, nebolo nič vidieť a aj som si vedomý že trebárs niečo za nárazníkom ako výztuha sa mohla ohnúť, prasknúť nejaký držiak nárazníka.
Ale ked už teda, tak sa na to pozriem okamžite ked prídem domov poriadne a ak teda zbadám niečo tak volám vinníkovi obratom a teda je to napríklad 1 hod od udalosti, ale nie o dva dni...

Vieš to je niečo podobné akoby si kúpil vo štvrtok mäso v Tescu a šiel ho reklamovať až v pondelok, že "bolo pokazené" a pritom malo záruku do nedele...
green1000
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.07.2023 14:54
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa green1000 »

a
Naposledy upravil/-a green1000 v 04.09.2023 12:19, upravené celkom 1 krát.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Co im uznali? Ak typek nepodpisal protokol o tom, ze nehodu zavinil a nenahlasil to do svojej poistovne tak im je fotka na nic. A ak to nahlasil tak fotku nepotrebuju
green1000
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.07.2023 14:54
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa green1000 »

a
Naposledy upravil/-a green1000 v 04.09.2023 12:20, upravené celkom 1 krát.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa fzubaty »

Vymyslena tema. Behom doch dni aj po obhliadke. Este ze si nenapisal, ze uz to maju aj prelakovane.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa autolaik »

Dovolim si radu do buducna... skuste vymyslat trocha lepsie rozpravky pripadne aspon nech to pise niekto s viac "rozumom" ... uz len z opisu toho co si tu natrepal prihody nemas ani ponatia ako prebieha ohlaska,obhliadka a likvidacia poistnej udalosti. Nemusis ani odpisovat,je to prakticky zbytocne.

Fzubaty ma predbehol :)
green1000
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.07.2023 14:54
Zdieľať na Facebook

Re: mensia dopravna nehoda

Príspevok od používateľa green1000 »

a

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 113 neregistrovaných