Megane II (2003) a 3 detske sedacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vartoooza
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.04.2015 13:55
Zdieľať na Facebook

Megane II (2003) a 3 detske sedacky

Príspevok od používateľa vartoooza »

Nemate niekto skusenost ci vojdu do tohto auta 3 destke sedacky ?

Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Myslím že bez šance, ak si tú Merivu chcel kúpiť na rovnaký účel tak tam by to bolo ešte horšie

V tvojom prípade by som odporúčil jedine MPV a aj tam to nemusí byť zrovna ideálne.
V prípade Renaultu by to bol Scénic, ale pokial možno šiel by som kludne do cukríkovej prvej generácie = 2002-2003, dvojkovým (hranatým) by som sa vyhol, aj ked v benzíne by to mohlo fungovať. Na tú jedničku ti bude stačiť menej ako 3000€, Meriva síce bola tuším 2008, ale prd z toho, novšie neznamená spolahlivejšie

V prípade Peugeotu by to mohla byť 307 kombi, ktorá môže mať vzadu tak isto tri samostatné sedačky.
vartoooza
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.04.2015 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vartoooza »

tak do tohto renaultu urcite nevojdu :( nasiel som ale ze by mali vojst do Ford Fusion co mi pride pre moje potreby super auto.problem je ze na bazosi sa moc nevyskytuju ale na AAA ich maju celkom dost.ked som ale postol ci sa oplati od nich opel meriva tak ma vsetci vysmiali.neviem ale ci kvoli konkretnej ponuke alebo kvoli zameru kupit cokolvek od AAA vzhladom na ich zle referencie ?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

B je správne, múdry človek sa učí na cudzích chybách, hlúpy na vlastných...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ford Fusion a 3 detské sedačky ? Ani omylom a s tou 1.4i čo do toho montujú by to pri plnom obsadení malo problém aj ísť, máme to doma...
Na to že to žerie 7l to nejde ani [img]http://www.toonforum.co.uk/images/ranks/crap_icon.gif[/img], keby to pri tej dynamike čo to má hltalo 5,5l tak nepoviem ani pol slova

To auto je hodné presne tolko kolko stálo ako nové, za málo penazí málo muziky, doporučujem len ludom čo ani trochu nemajú radi sami seba. Za trest by som do toho zavrel šef designéra a vozil ho v tom aspon 2 mesiace v kuse, aby vedel čo za pico<>vinu vytvoril


Pre 3 sedačky jednoznačne MPV a znovu zopakujem že radšej Scénic I 1.6 16V rv 02-03 do 3000€ ako Fusion 1.4i rv 05-08 za 4000€

Ešte sa vrátim k číslam, zdá sa ti Scénic moc velký ?
Ford Fusion - dlžka 4020mm
Renault Scénic - dlžka 4169mm
Renault Megane II - 4209mm - presne ten na ktorý si sa pýtal v tejto téme je dokonca dlhší od Scénicu.

PS: predpokladám že ked máš tri sedačky asi potrebuješ aj nejaký kufor, či kočík už netreba ?
Ked kufor tak kufor
[img]http://www.imagehosting.cz/images/284775181f.jpg[/img]
PS2: inak ten Megane II by bol určite menšie zlo ako Fusion, na ten rovno zabudni, máme doma aj Scénic I akurát 1.9Dci, tak viem o čom hovorím - voči Fusionu královsky komfort a priestor, to je ako zrovnávať Fabiu so Superbom
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných