mechanik JEEP, KE aj PO

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pmaster
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.07.2006 16:36
Zdieľať na Facebook

mechanik JEEP, KE aj PO

Príspevok od používateľa pmaster »

neaky mechanik ktory, pracuje v autorizaku JEEP a chce si prilepsit?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Sorry, ale ešte keď je mechanik zamestnaný v značkovom autoservise, nie je to automaticky automechanik. V našom značkovom autoservise z desiatich zamestnancov, je pán mechanik IBA jeden, ďalší dvaja sú mechanici, zvyšok = dve tretiny sú meniči náhradných dielov. :4012:
pmaster
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.07.2006 16:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pmaster »

predpokladam ze mi niekto odporuci niekoho okom vie ze je aj dobry a nie ako pises menica dielov. nie v naivite predpokldam ze nebudu odporucat niekoho co vie robit iba garancky. iked ktovie ...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Jeep nie je výnimočný voz, vymyslel ho konštruktér, človek, zložil na linke robot ovládaný a skonštruovaný človekom. Takže akýkoľvek šikovný dedinský AUTOMECHANIK by to mal vedieť opraviť. Mne momentálne LR Freelander, Mercedes ml 163, 164 servisuje chlap z dedinky, v uličke. Super výbava, znalosti, LOGICKÉ MYSLENIE, nemení diely hrrr hlava nehlava. Používa diagnostiku a hlavu. Tieto dve veličiny mu prinášajú kopec spokojných zákazníkov a až tak že má poradovnik na opravy.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: mechanik JEEP, KE aj PO

Príspevok od používateľa christiane »

pmaster napísal:neaky mechanik ktory, pracuje v autorizaku JEEP a chce si prilepsit?
Takeho nenajdes.Aj keby,uz v zmluve je napisane ze nemoze vynasat iformacie,zneuzivat system autorizovaneho servisu alebo cokolvek robit co sa tyka opravy aut doma v sukromi.No a nikto nebude riskovat ze ho neaky dobrak bonzne alebo bude casom tlacit k muru ze to oznami firme.Je to pod hrozbou pokuty a na sekundu vyhadzov s dohrou na sude pre porusenie internych predpisov.
A pochybujem ze bude niekto riskovat za robotu v teple a pod strechou.Zazil som aj ked mi primrzol kluc o rukavicu a nevedel som ho pustit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní