MB VITO

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ferari430
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.08.2009 07:32
Zdieľať na Facebook

MB VITO

Príspevok od používateľa ferari430 »

mam MB VITO 110 TD uz 6 rok poznam kazdu jednu jeho chybycku menena prevodovka turbo, snimac paliva, generalka agregatu ,streky ,cerpadlo na stolici klby menene , manzety kazdych 50000tisic km , loziska asi tak pry 200000km som menil a vela inych veci . ma uz svoje za sebou. ale aj tak ho mam rad!!! kupil som mu brata na vlas rovnakeho okrem farby. prezyl som s nim svoje za 6 rokov ma vazne zradilo len raz ked som ostal stat v ruzomberku . odyslo turbo. zvladlo na otocku a nesetryl som ho z Presova do FRancuzka mesto Anesi 2100km dokopi4200km isiel som vkuse tam aj spet 5 krat som tankoval tam plus naspet. ak by mal niekto problem z Vitom kludne nech napise.aj ked aj cloveka musi lekar vydiet nie len pocut po telefone.zdravym Marek
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

Aky v tom mas motor ? ( 2.9 TD 5-valec ? )
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

No ak máš rady také ako tvoj pravopis tak nechcem od teba poradiť ani či si mám dať orieškovú alebo punčovu! :40bd:
K-taxi
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 14.01.2008 14:21
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa K-taxi »

cicmanec napísal:No ak máš rady také ako tvoj pravopis tak nechcem od teba poradiť ani či si mám dať orieškovú alebo punčovu! :40bd:
Neber to osobne, ale v poslednej dobe ako čítam tvoje príspevky tak s nich cítiť samú aroganciu :4012: nie každý je dokonalý.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

kazdy ma rad svoje auta či uz to su MB VW alebo FIAT to je jedno :3035:
standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Re: MB VITO

Príspevok od používateľa standox »

ferari430 napísal:mam MB VITO 110 TD uz 6 rok poznam kazdu jednu jeho chybycku menena prevodovka turbo, snimac paliva, generalka agregatu ,streky ,cerpadlo na stolici klby menene , manzety kazdych 50000tisic km , loziska asi tak pry 200000km som menil a vela inych veci . ma uz svoje za sebou. ale aj tak ho mam rad!!! kupil som mu brata na vlas rovnakeho okrem farby. prezyl som s nim svoje za 6 rokov ma vazne zradilo len raz ked som ostal stat v ruzomberku . odyslo turbo. zvladlo na otocku a nesetryl som ho z Presova do FRancuzka mesto Anesi 2100km dokopi4200km isiel som vkuse tam aj spet 5 krat som tankoval tam plus naspet. ak by mal niekto problem z Vitom kludne nech napise.aj ked aj cloveka musi lekar vydiet nie len pocut po telefone.zdravym Marek


je to pekne co pises ale oyebavat nas nemusis ze si urobil na supu 4200 km. to ti proste neverim. :41c2:
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Re: MB VITO

Príspevok od používateľa imro2t »

standox napísal:
ferari430 napísal:mam MB VITO 110 TD uz 6 rok poznam kazdu jednu jeho chybycku menena prevodovka turbo, snimac paliva, generalka agregatu ,streky ,cerpadlo na stolici klby menene , manzety kazdych 50000tisic km , loziska asi tak pry 200000km som menil a vela inych veci . ma uz svoje za sebou. ale aj tak ho mam rad!!! kupil som mu brata na vlas rovnakeho okrem farby. prezyl som s nim svoje za 6 rokov ma vazne zradilo len raz ked som ostal stat v ruzomberku . odyslo turbo. zvladlo na otocku a nesetryl som ho z Presova do FRancuzka mesto Anesi 2100km dokopi4200km isiel som vkuse tam aj spet 5 krat som tankoval tam plus naspet. ak by mal niekto problem z Vitom kludne nech napise.aj ked aj cloveka musi lekar vydiet nie len pocut po telefone.zdravym Marek


je to pekne co pises ale oyebavat nas nemusis ze si urobil na supu 4200 km. to ti proste neverim. :41c2:
prečo by nespravil? ja som pred dvomi mesiacmi spravil niečo podobné na svojej corolle, motor šiel tri dni v kuse, vypol som ho iba, keď som tankoval a šiel platiť... keď som v aute spal, motor bežal, aby som v aute nezmrzol..
tottybeng
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 10.08.2009 20:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tottybeng »

pripojím sa a ja mam vito 2 l benzin spravil som francuzko 3* po sebe z 2 dnovou prestavkou maximalne vytažený to je 8800 km a musel som ho prekruškovat a tesnenia nové ale to auto už neni to čo bolo pred jazdou je lenivé a pomali sa rozbieha nová je aj elektrika na sviečkach palivoví filter sviečky a td. a nejde a nejde odpíšte potešíma ma každá rada sevas
ferari430
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.08.2009 07:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferari430 »

tottybeng napísal:pripojím sa a ja mam vito 2 l benzin spravil som francuzko 3* po sebe z 2 dnovou prestavkou maximalne vytažený to je 8800 km a musel som ho prekruškovat a tesnenia nové ale to auto už neni to čo bolo pred jazdou je lenivé a pomali sa rozbieha nová je aj elektrika na sviečkach palivoví filter sviečky a td. a nejde a nejde odpíšte potešíma ma každá rada sevas[/quote podla mna nejde o to kolko km ste spravily naraz skor o to kolko km ma to auto uz za sebou a hlavne kto to auto kruzkoval a daval agregat do kopy? ci ma s tym skusenosti? aj mne sa stalo ze nechcelo tahat aj ked mam diesel 2,3TD na kazdu chybu sa da pryst len treba odbornika co chce a hlavne vie to opravyt.
chris37
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.11.2009 17:28
Zdieľať na Facebook

Re: MB VITO

Príspevok od používateľa chris37 »

ferari430 napísal:mam MB VITO 110 TD uz 6 rok poznam kazdu jednu jeho chybycku menena prevodovka turbo, snimac paliva, generalka agregatu ,streky ,cerpadlo na stolici klby menene , manzety kazdych 50000tisic km , loziska asi tak pry 200000km som menil a vela inych veci . ma uz svoje za sebou. ale aj tak ho mam rad!!! kupil som mu brata na vlas rovnakeho okrem farby. prezyl som s nim svoje za 6 rokov ma vazne zradilo len raz ked som ostal stat v ruzomberku . odyslo turbo. zvladlo na otocku a nesetryl som ho z Presova do FRancuzka mesto Anesi 2100km dokopi4200km isiel som vkuse tam aj spet 5 krat som tankoval tam plus naspet. ak by mal niekto problem z Vitom kludne nech napise.aj ked aj cloveka musi lekar vydiet nie len pocut po telefone.zdravym Marek
zdravim ta ja mam otazku ked mas stym nejake skusenosti s Mercedesom ,,,,no ja mam v Anglicku tiez no dymy mi cirny dym z vyfuku menil som olej naftovy filter aditivum no pomohlo to trosku ale stale dymy moze to byt od toho ze to ma nabehane 450000km dakujem ....
ferari430
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.08.2009 07:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferari430 »

servus ak na cierno a len pry vyssich otacka alebo zatazeny do kopca tak by to malo byt cerpadlo. ale nesmelo auto stratit svoj vykon ak ide stale rovnako tak by to malo byt len cerpadlo.
chris37
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.11.2009 17:28
Zdieľať na Facebook

Re: MB VITO

Príspevok od používateľa chris37 »

chris37 napísal:
ferari430 napísal:mam MB VITO 110 TD uz 6 rok poznam kazdu jednu jeho chybycku menena prevodovka turbo, snimac paliva, generalka agregatu ,streky ,cerpadlo na stolici klby menene , manzety kazdych 50000tisic km , loziska asi tak pry 200000km som menil a vela inych veci . ma uz svoje za sebou. ale aj tak ho mam rad!!! kupil som mu brata na vlas rovnakeho okrem farby. prezyl som s nim svoje za 6 rokov ma vazne zradilo len raz ked som ostal stat v ruzomberku . odyslo turbo. zvladlo na otocku a nesetryl som ho z Presova do FRancuzka mesto Anesi 2100km dokopi4200km isiel som vkuse tam aj spet 5 krat som tankoval tam plus naspet. ak by mal niekto problem z Vitom kludne nech napise.aj ked aj cloveka musi lekar vydiet nie len pocut po telefone.zdravym Marek
zdravim ta ja mam otazku ked mas stym nejake skusenosti s Mercedesom ,,,,no ja mam v Anglicku tiez no dymy mi cirny dym z vyfuku menil som olej naftovy filter aditivum no pomohlo to trosku ale stale dymy moze to byt od toho ze to ma nabehane 450000km dakujem ....

Kód: Vybrať všetko

[list][size=12][/size]   dakujem za odpoved no neviem sam keby som bol na SK tak to mam spravene lebo doma su mudrejsi nez tu v UK moze to byt ze turbo nieje dobre neviem presne [/list]
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 18 neregistrovaných