Mazda3 - hatchback alebo sedan?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

šak na každom odchádza hento a tamto :-)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

chces velmi dobru ponuku..to znamena co?rocne auto s 30 tis km a trojrocnou zarukou za cenu 12 tis evri?

no, tudy cesta nevede, pravil jeden cesky basnik.. :d :D

proste to poviem jednoducho...

kujon, Ty mas "stre" auto, myslim, ze ma cca 6 rokov...mimo LPG problemov, ktore boli z urcitych dovodov, mal si s tym karom nejaky problem?


napisal som jasne, mam doma jeden kar, honda civic, stara raroha z 96 roku, a mimo benzinu a oleja s filtrom som do nej nedal motoricky ani fuka..ani elektronicky...

cize ak odratam podvozok na moje ucely a vsetky tie investicie nepotrebne na bezne jazdenie, tak jazdim na takom aute dodnes bez jedinej investicie..

tiez sa cudujem, ze po problemoch s m2 ides potom znova do mazdy...

nejak prestavam chapat dnesnemu svetu aut..zacnem pestovat kone...ved aj ten pakoz farmara, najprv porsatko, teraz wrangler...no nevykaslem na auta?
kupim jeden kociar, a budem ekolog, moderny farmar, a navyse za ostiepku sena prejdem od Tatier k Dunaju... :d :D
josetto
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.05.2009 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa josetto »

ono zasa keby bola moznost kupim si mdi :D mazdy su spolahlive len vsade sa najde vadny kus :D na dvojke som ten vadny chytil ja :D do mazdy idem preto lebo som spokojny s jazdnymi vlastnostami tychto vozov a aj preto ze je 3ka moja srdcovka :D mozno sa mi tiez bude kazit mozno sa mi kazila dvojka len preto ze som ju nekupil zo srdca :) ktovie proste chcem ostat pri mazde :D v podstate cielom debaty neoblo ci mazda 2 3 alebo daco ine, ale ci sedan alebo HB :D pripadne teda liftback :D
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Josetto určite HB. Ak nepotrebuješ veľký kufor, tak aby Ti ten "hrb" vzadu pri parkovaní neprekážal ;-) Viem o tom svoje + bez park. senzorov je to blbé...
juraj975
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 13.03.2009 13:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj975 »

josetto
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.05.2009 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa josetto »

Pekna len diesel a naozaj kukam ze tie ceny 6ky idu fakt dole rychlejsie :D no sak uvidime ked budem naozaj realne stroj kupovat dam si teda kuk aj na nejaku rocnu 2 6ku :D
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

no ja mám 2006-tku a sa to serie jedna radosť :-)

Po kúpe, cca. mesiac mi odišla predná pravá žiarovka a pred týždňom ľava žiarovka :-)

A už ja olej a filtre som musel kupiť :-) A to už mám cca. 15-tis km nabehaných a mám volvátko cca. 7 mesiacov :-)

A začínam atakovať hranicu 100 000 km :-) ešte cca. 2 mesiace mi a to bude treba :-)
josetto
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.05.2009 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa josetto »

ako pekne su tie 6ky, hoci na moje ucely a financne prostriedky zbytocne velke motory :D, ale radsej si kupim nove auto o ktorom mam zhruba lepsi prehlad co sa s nim dialo ako ojazdenu 6ku za rovnaku cenu ale 2 roky a viac staru:) nove je predsa len nove :D
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

keď si raz presvedčený na mazdu 3, tak si kúp mazdu 3 !!!

Každý má iné nároky. Niekomu stačí veľkosť taká aká je, mazda 3 a niekomu stačí tico :-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

josetto napísal:ako pekne su tie 6ky, hoci na moje ucely a financne prostriedky zbytocne velke motory :D, ale radsej si kupim nove auto o ktorom mam zhruba lepsi prehlad co sa s nim dialo ako ojazdenu 6ku za rovnaku cenu ale 2 roky a viac staru:) nove je predsa len nove :D
Potom sa nám tu pochvál :2f93: ;-)
josetto
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.05.2009 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa josetto »

jj sak viem :D ved ono otazka nebola ci mazdu 3 alebo inu :D otazka bola HB ci sedan :D ale budem uvazovat aj o tej 6ke jazdenej mozno :) je pravda ze taky wagonik by sa viac sikol :D

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných