Mazda CX7 - spojka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mario323
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.12.2021 18:26
Zdieľať na Facebook

Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa Mario323 »

Mazda cx7 spojka problém.Nemozem nikde na Sk ani v CZ,PL,A,ani v mazde kúpiť celú sadu. Chcem celú sadu nakoľko robota je hotový pôrod.Autodiely ju v ponuke majú ale keď ju objednám na druhý deň telefonát že není skladom iba zotrvačník a ložisko.Nema niekto na predaj novú alebo zánovnu.Ďakujem
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa autokomplet »

Treba zacat tym ci 2.2d alebo 2.3disi ....
Kontakt mas nizsie, napis sms.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa seven549 »

akoze sa neda kupit v madze?musi sa dat.len asi hladas cenu.aj ked mozno nemaju moznost ako sadu,po dieloch sa to da.to iste ma ford.odporucam aspon dvojhmotu original pretoze vsetko to co kupis ine ako origo su tie dvojhmoty z blata.hoci to bude luk pokial tam neni znak origo dielu budes pozerat ako je ta nova dvojhmota slaba.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa martincichy »

https://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=ma ... _PrefLoc=5

a mozes vyberat, nove, lokalita europa. Ak bides vediet aj motor, tak si upresnit vyhladavanie.
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa m.f. »

Da sa riesit aj repasovana spojka aj dvojhmotny zotrvacnik. Akurat vytlacne lozisko treba kupit nove. Ja som daval opravovat na Hyundai Santa fe. Cela oprava spojky vysla na 380eur.
Jazdil som to 2 roky bez problemov,potom auto predal,mozno jazdi do dnes.
Poslal som celu spojku a za 11 dni bola spät.
Robila mi to fyrma TURBORENOVA z Kosic. Mozem vrelo odporucit.
Mario323
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.12.2021 18:26
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa Mario323 »

2.3benzin 191kw,s naftou není problém tam ide PSA v mazde to vedia vyskladat okrem pritlacneho taniera a to mi nepomôže
Mario323
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.12.2021 18:26
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa Mario323 »

Nie jedna mi už prišla, samozrejme úplne iná prosím odpíšte len kto ju má nie rôzne linky,repas nechcem nakoľko je s tým veľa roboty.PS autodiely by vedeli rozprávať
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa achada »

CX-7 tu beha milion takze skusenosti bude neurekom.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa oco13 »

Mario323 napísal: 08.12.2021 22:48 Nema niekto na predaj novú alebo zánovnu.Ďakujem
Achada - on nehladá skúsenosti ale náhradný diel a z eshopov nechce. :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa achada »

Ja viem, tam je to drahe. Tak za 300 keby sa niekomu doma valala v garazi.
Mario323
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.12.2021 18:26
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa Mario323 »

Prosím len normálne odpovede je to problém v celej EU zohnať preto to skúšam takouto formou.Ceny za sadu LUK začínajú od 549 na pulte,nemám problém dať 1000 v mazde keby bola ale není.Pisal so aj na japonec eu vedia o tom probleme s tymto vypadkom aj tam.Piste len k veci.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa seven549 »

preco to nedas s povodnym pritlacnym tanierom.ak je rovny a neposkodeny dal by som ho.u jedneho auta som kupil novu komplet spojku luk a pritlacak prestal po 5000km tlacit cim viac sa s tym slo tym to bolo horsie a lamelu to po 1000km takej jazdy aj spalilo.dal som tam povodny tanier aj lamelu.mala cez 7mm sirku cize to stacilo a jazdilo to este aj dalsiemu majitelovi.

alebo skus nejaky dobry servis.pamatam sa ked som na mondeo mk3 2.2 tdci zhannal retazove rozvody.od fordu sa da len po dieloch.menia asi len to co je zle no u mna boli aj ozubene kolesa vaciek na hrane sroby su jednorazovky atd.cena bola okolo 1000 euro za vsetko.skusil som lacnejsie ci sa neda nieco no neprdol som s tym.a zasa som nechcel retiazku od febi tie praskaju.cize bud 1000cka od fordu alebo niekto kto ma lepsie skusenosti a pozna dodavatelov dielov.jeden servis sa stym hral cez 3 tyzdne.zrazu telefonat mame to.

nasli to celu sadu od iwis z nemecka za 500 euro.tak som im to uz aj dal vymenit.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa autokomplet »

Mario323 napísal: 11.12.2021 12:26 Prosím len normálne odpovede je to problém v celej EU zohnať preto to skúšam takouto formou.Ceny za sadu LUK začínajú od 549 na pulte,nemám problém dať 1000 v mazde keby bola ale není.Pisal so aj na japonec eu vedia o tom probleme s tymto vypadkom aj tam.Piste len k veci.
Vyplakavas na fore a pritom som ti hned prvy napisal riesenie ale ty asi chces len spekulovat. Mam komplet pouzite dvojhmoty so spojkami na 2.3disi, cena zhruba 300e
Ak mas zaujem napis sms a ak chces spekulovat tak spekuluj ale mna nekontaktuj. Za 10 rokov som s nikym z fora ci FB obchod neuzavrel, mas prilezitost.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 - spojka

Príspevok od používateľa autokomplet »

Klasicky pripad cloveka z fora...
Vie akurat dristat silne reci od klavesnice a skutek utek ...
Najprv silne reci ako dat 1000 eur nie je problem a ked mu clovek ponukne komplet pouzite aj s dvojhmotou za 300 tak to nie, uz sa spekuluje ze staci len spojka (asi by chcel za drobne), potom ponuknem NOVE ako pan chce za spolu cely komplet s dvojhmotou 850e (ponukal 1.000 eur) tak to uz tiez nie je OK a ideme spekulovat dalej :-)
Pan si neuvedomuje a nevazi cas cloveka ani ochotu pomoct.
Zial mam pocit ze tu na forum chodia prevazne jemu podobni ludia. Kto ma zaujem da problem vyriesit profikovi a kto ma chut spekulovat tak vypisuje na fora...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných