Mazda 3 automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ushinko
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 17.08.2005 23:38
Zdieľať na Facebook

Mazda 3 automat

Príspevok od používateľa ushinko »

Zdravim chcel by som kupit Mazdu 3 r. v. 2005 2.0 benzin v automate. 220 000km. Robim dobre?
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ides kupovat 13 rocne auto s automatom.za mna zla volba koli veku a ten automat.do tak stareho auta uz nikto min 2 roky nic nedaval len palivo.tie km ma presne na to ze bude treba porobit viac veci.ak niesi mechanik setri a kup nieco mladsie.od roku 2010.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 3 automat

Príspevok od používateľa hjundai »

ushinko napísal:Zdravim chcel by som kupit Mazdu 3 r. v. 2005 2.0 benzin v automate. 220 000km. Robim dobre?
- to je otázka cena a toho čo od toho očakávaš resp. ako chceš auto využívať. Príklad ak kúpiš za 2000E žena sa "naučí" jazdiť, za 3-4 roky najzdiš 40 000km a môžeš odniesť na šrotovisko - prečo nie. Pokiaľ to auto pred kúpou funguje na 100%.
Ja som kupoval 10 ročný automat, síce mal nájazd menší, malo to byť na 2-3 roky, mám ho už 9. rok a nie a nie ho dojazdiť.
tuninka
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Či robíš dobre, to sa podľa jednoriadkovej otázky nedá povedať.
Ak je auto lacné, v dobrom stave a nechceš na tom lietať po diaľniciach, keďže to asi bude 4 stupňový automat, tak tá päťka tam bude chýbať, odrazí sa to na spotrebe.
Ak to chceš na okresky, tak je to dobré.... ak do mesta, tak tiež bude žrať asi viac ako čakáš...

Bude to mať asi hrdzavé lemy na zadných blatníkoch, keď nie hneď tak už čoskoro.

Keď ti nič z tohto nevadí, tak je to práve auto pre teba.
Pred kúpou si zober so sebou niekoho kto niečo najazdil na automate, alebo sa aspoň trocha v tom vyzná.

Moja žena jazdí na Mazda 6 2,3l s LPG, asi 2004 rok, asi tak 275000km ma na odometri, tiež automat....jazdí okresky... a nemali sme s tým žiadny problém.... zatial...
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných