Mazda 6 2,5l GTA

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milan.kubik1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Mazda 6 2,5l GTA

Príspevok od používateľa milan.kubik1 »

Zdravím,
celkom sa mi pozdáva tento kúsok, máte niekto skúsenosti s touto motorizáciou? Vďaka.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

neskac jak zajac,vyber si viac modelov a hladaj dobry kus mozno aj na forach napr.mazda klub. problem je ze po benzinovom schopnom japoncovi sa zaprasi to nevisi na bazosi mesiace ako vydojene tdi
gsxrr
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 26.10.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gsxrr »

mal som také auto, výborné vozenie, robil sa bežný servis, za ten rok čo som ho mal nebolo treba žiadne iné opravy, schvaľujem gta verziu, lepšie vyzerá, je v dobrej výbave, ak ťa ešte niečo napadne pýtaj sa
anti98
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23.11.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

vyber ok

Príspevok od používateľa anti98 »

super auto 2,5 v automate, mal som od 0-cca 140000km , jazdene hlavne dialnice po celu dobu sa menil iba olej a filtre v ramci zaruky. recenzia: https://moje.auto.cz/anti99/6-ka.html
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V EU sa tá Mazda 6 2.5i predávala pre mna nepochopitelne iba v kombinácii s MT prevodovkou
milan.kubik1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan.kubik1 »

Áno našiel som ju iba s manuálom, ale nejako extra mi to nevadí, keďže viem, že Mazda má super prevodovky :)
Dik všetkým za rady.
Celkom ma zaujalo aj Suzuki Kizashi 2.4L VVT Sport 4WD.
milan.kubik1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan.kubik1 »

hjundai napísal:neskac jak zajac,vyber si viac modelov a hladaj dobry kus mozno aj na forach napr.mazda klub. problem je ze po benzinovom schopnom japoncovi sa zaprasi to nevisi na bazosi mesiace ako vydojene tdi
Myslíš fúrum http://forum.mazdaklub.sk/? To je extrémne mŕtve, tento rok tam nie je ani žiaden príspevok. Ak poznáš nejaké dobré aktívne mazda forum, rád sa tam opýtam.
nmn
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 09.11.2008 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nmn »

milan.kubik1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan.kubik1 »

Na japoncovi som akurát pridal thread :)
ivan-k
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.01.2019 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan-k »

ano, precital si si temu o E46 a E92 a chces dalej zaznamenavat ''click bites'', ved nech ludia nezosaleju pocas scamdemie od sedenia doma...well done. Inak uz davnejsie ma napadlo, ludia by mali na zaklade ''rad z tohto zbytocneho fora'' dat aj vediet, ako sa rozhodli pri kupe tych pojazdnych vrakov. ci budu ten vrak , ktory odumre po par KM reklamovat tam kde ho kupili alebo tam kde sa o radu pri kupe pytali. cize toto forum nesie zodpovednost za kupu auta a jeho nasledne opravy , ak sa preukaze, ze ocakavania majitela su ine, ako tie odprezentovane na tomto retardovanom fore. :40bd: :40bd: :40bd:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

milan.kubik1 napísal:Áno našiel som ju iba s manuálom, ale nejako extra mi to nevadí, keďže viem, že Mazda má super prevodovky :)
Dik všetkým za rady.
Celkom ma zaujalo aj Suzuki Kizashi 2.4L VVT Sport 4WD.

nebolo kizashi s cvt? radsej sa tomu vyhni. ak hladas kusok sportovnosti mazda accord mondeo... usadlost avensis.
gsxrr
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 26.10.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gsxrr »

kizashi bolo s cvt ale iba v kombinacii so 4x4,predokolka mala manual
milan.kubik1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan.kubik1 »

A čo sú zlé tie prevodovky? Mne automat nevadí.
gsxrr
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 26.10.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gsxrr »

ani nie len to je trocha inak fungujuci, s plynulou zmenou prevodu, ako ked ides na skutri
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

milan.kubik1 napísal:A čo sú zlé tie prevodovky? Mne automat nevadí.
- tento druh patri skor do maleho auta,mam dve, vydrzali bezproblemov 200 000km ale chce to slusnost...v zaobchadzani i servise...pri jazdenke vzdy riziko... jedine bezproblemovy je automat v hybridnej toyote... radsej hladaj manual....

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní