Mazda 323 1.8 benzin 1995 - trasuci sa vyfuk a ziadny tah

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bushido52
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 16.02.2011 13:00
Zdieľať na Facebook

Mazda 323 1.8 benzin 1995 - trasuci sa vyfuk a ziadny tah

Príspevok od používateľa Bushido52 »

Zdravim chcem sa opytat co mam robit ak mi ely vyfuk od motora trasie a motor ide ale nema taky tah ako by mal mat uz neviem dal som vymenit spojku predtym som nepocul ani motor ani vyfuk a po vymene spojky pridem po auto a motor pri pridani dava zvuky ako traktor a ide to vsetko z vyfuku viete mi s tym niekto poradit dakujem a este sa mi zasekuje plyn ????
pjetro
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 08.01.2009 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pjetro »

1) preberieš si zo servisu auto v horšom stave než si ho tam viezol a na internete sa pýtaš, čo mu je?

2) nauč sa používať čiarky a bodky, kto má po tebe tej hnoj lúštiť
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

S tvojou urovnou technickeho myslenia (pravdepodobnou) je imo ovela lepsie ist do noveho vozu. 22 rocny stroj servisovat niekym inym, kde sa moze cokolvek kedykolvek poruchat je zabijak na penazenku.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Že si bol u velmi lajdáckeho mechanika je na 100% isté,predsa nemôžeš odísť v horšom stave než prídeš.Ale že si odišiel tak je aj tvoja chyba.Je nutné prehliadnuť všetko,čoho sa musel mechanik pri demontáži prevodovky dotknúť.Ja som pár takých šuflikantských prác videl,lenivé je to urobiť aj minimálnu vec aby zabránili že pricviknú káblik,že pri tej robote bez štipky rozumu vyvedú niečo úplne nenormálne potom sa niet čo čudovať.
Alebo zájdi za normálnejším mechanikom a vysvetli o čo kráča a že to súvisí z lajdáckou prácou nejakého dementa a už budú vedieť na čo sa zhruba zamerať.Musíš myslieť aj na to,že benzín pokiaľ ide takto koktavo tak vyrába problémy a likviduje ďalšie veci,poničí minimálne katalizátor a sondy
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných