Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Obycajnym ludom nedochadza ze sa ojebava kde sa da a ked 2.3disi nedopadol podla ocakavania a ecoboosty sa seru viac ako sa sral 2.3disi tak asi Ford nepovie :
Vazeni zakaznici, sme retardovani, neschopni kkti ktori chceli usetrit a vas ojebat tak sme to my Americania velki profici vo Forde dosrali.
Jednoduchsie je povedat to Japonci vsetko dojebali a este dufaju ze si narodniar americky uz nekupi japonca lebo su to ti zli kkti a radsej si kupi Forda ci inu Americku vec. Osobne si myslim ze oni radsej obetuju 1% povesti a takto ziskaju 20% uspechu a nabuduce si amik nekupi ecoboost ale pekne V6 alebo V8. Za tym je politika ale tu na fore mam toto rozoberat aby atleti rypali ze som rozpravkar ? A hlavne nenastudovat podrobnejsie ale rypat to uz ano. Viem, krcmy zavrete, psychokorona tlaci na mozog a este si dame 3 vcelicky no komu by nejebalo :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Konkretnejsie :
benzinove motory v Mazda 6 GG + GY cize 2002 az 2007 boli vsetky od Fordu. Cize posunul si ma tak vies asi kde...
A ano atmosfera 2.3i je čisty Ford a ano 2.3disi je upravena atmosfera 2.3i od fordu v japonsku cize v mazde to ano, ale robili na tom ako japonci tak aj fordaci spolocne. A ano Ford svoj vlastny motor nedal do Focusu ani Mondea a radsej tam dal 5 valce od Volva aj ked neboli take pruzne a boli tazsie ale neriskol povest SVOJHO fordu lebo vedel ze to bude experiment a dali to len do mazdy aby mazdu trochu potopili ked to hlavne dopadne zle. A ked ecoboost bol este horsi a jebalo im hlavy a tesnenia co je chyba opat fordu tak to hodili ze to mazda im take zle motory dala.
A teraz atleti podme, poucte ma ze nemam pravdu ved som mal len 30 tych motorov a mam dnes 2 v autach a 3 mimo aut...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Petterson, k comu mudrujem? Si sa pytal na zlte busy, linkol som ti tam dva NAJVIAC POUZIVANE V USA.

A teraz k veci, kde tam k.urva vidis 5.7 Hemi alebo nejaku Godzillu.

Cummins ISB 200–260 hp (2008–present; CNG option since 2016)
Caterpillar C7 (2007)
Detroit Diesel DD5 5.1 L I4 (2018–present)
Mercedes-Benz MBE 900 (2007–2009)
Propane
Powertrain Integration PIthon 8.0 L V8 (2014–present)
Navistar VT365 V8
Navistar MaxxForce 7 V8
Navistar DT466/MaxxForceDT I6 - benzin
Cummins ISB6.7 I6
PSI 8.8L LPG V8

A teraz mi tu na tomto linku najdi kde je tam spomenuty nejaky bus

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chrysler_Hemi_engine

A nekecaj tu zase o laikoch. Mas jednu velku smolu, ze dnes si kazdy na wikipedii overi za 5 s tie tvoje dristy. Daj nejaky realny argument nech vsetci vidia, ze si mal pravdu. Zatial tu vyzeras ako cisty o.jebavac.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Vies velke hovno ani hladat na webe nevies a uvadzas sa do kktin lebo nic ine nevies
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

K 2,3 DISi

Toto som ti sem linkoval:

The L3-VDT engine shares a cylinder block with 2.0/2.3 Ford EcoBoost engines. These engines are not the same. EcoBoost engines have different turbochargers, cylinder head designed by Ford, and Ford's Ti-VCT variable valve timing system.

https://www.motorreviewer.com/engine.php?engine_id=110

Ovládaš anglictinu. Jedine co je spolocne je BLOK MOTORA. Odliatok bez akejkolvek technologie. Chapes? Cela technologia je Mazda. Ty vies svoje, to je OK.

Petterson, pytam sa ta cisto na fakty. Neutocim na teba, daj nieco cim tu vsetkych presvedcis, ze si fakt king akeho zo seba robis
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Nechcem ti nadavat ale ked neprestanes s tymi dristami tak sa asi nezdrzim
A ked nie si uplny dement a vraj vies overit za par sekund tak si lepsie over
A ked si nemehlo tak sa pytaj a bude ti zodpovedane
Tebe ani kus nevadi ze zo seba robis debila ?
Mne by to vadilo.
Mam ti hladat aj HEMI v autobuse lebo si atlet ?
Ked poziadas, poslem ti, ked sa opytas, odpoviem ti.
Boli HEMI aj Godzily a mozes sa aj pojebat rovn os kocurikom a je to tak.
Ojebavac je tvoj foter a nie ja. A aj keby som sa pomylil niekedy tak mam na to pravo.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Vies velke hovno ani hladat na webe nevies a uvadzas sa do kktin lebo nic ine nevies"

Petterson, fuha, strácas nervy co? :d :D

To, ze idu dat prvu Godzillu do autobusu je super. Mozno za 10 rokov bude tak pouzivana jak tie motory co som linkoval.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Ojebavac je tvoj foter a nie ja"

Ty podrbany poserko, vsetci ta tu maju za uplneho kokot.a presne tak isto ako vsade kde si sa registroval ty nula. A este tu vytahuj fotra ty potrat. S podobnym ludskym odpadom by som v reale nestracal ani sekundu ty mamlas :d :D
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Ty neutocis ? Ved ma tu davas dole.
Cize blok je len nejaka kokotinka, proste šrubka alebo podlozka. Daj si tabletku a studenu sprchu a az potom pis, mozno pomoze a nebudes pisat kktiny.
A ja ti mam dokazovat ze som King ?
Tebe uplne preskocilo. Co som cvicena opica ci Borderkolia ?
Co mam tu akoze niekomu dokazovat ?
Platis ma aby som ti nieco predvadzal ?
Ked je objednavka a JA S NOU SUHLASIM tak dokazujem co dokazem ale za sumu ktoru tu radsej nenapisem aby atletov nejeblo.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Petterson, nezvyknem reagovat takymto stylom, ale ked si uz niekto zobere do huby mojho fotra alebo rodinu tak mi to povie, ze ten človek je skratka cisty k.okot bez stipky respektu a slusnosti. Reagoval som slusne a fakticky.

Uz ta mam v p.ici, na tomto fore ta ignorujem.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Rici ty potrat morskej sasanky :-)

Ty ma vyzves a skompromitujes aky si sikovny a ako si nasiel motor.
Tak ti ukazem ako to je a namiesto ospravedlnenia tu pises dalsie debility.

Potom zistis ze fakt si dement a ako dement dementujes dalej.

Dokonca ze som ojebavak.

A potom ked idem na tvoj styl aby si sa zobudil tak pridavas dalsie debility.

Mna nedas dole, pochop to. Sam zo seba robis idiota. Nedochadza ti to ???

Vazne nedochadza ?

Naco provokujes o co ti ide ? Ved nemas argument a sam ich odo mna VZDY pozadujes. A ta ti ich dam a ty ani jeden. Ved kto toto cita vidi kto je tu ojebavak. Ja si s tebou pisem aby inteligent videl realitu.
Tvoj kamos z krcmy ti bude nadrziavat dalej lebo je obmedzeny a tebe rovnocenny.
Ja toto nepisem tebe ale ludom ktori citaju forum aby videli kde je toto forum, narod, politika, aby si dali dokopy kde vlastne zijeme.
Taki atleti zvolili tu zberbu do parlamentu.
Ja toto pisem na zamyslenie pre rozumnych ludi.
Tebe sa zda ze sa s tebou natahujem a hadam, nie ja ukazujem ludom coho je obcan SR schopny.

A tu mas aj HEMI aby si sa nekrutil ze Godzila je len polovicna pravda ...

https://www.jalopyjournal.com/forum/thr ... mi.582487/
Naposledy upravil/-a peterson999 v 14.02.2022 22:46, upravené celkom 1 krát.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Rici k tvojim slovam :

A nekecaj tu zase o laikoch. Mas jednu velku smolu, ze dnes si kazdy na wikipedii overi za 5 s tie tvoje dristy. Daj nejaky realny argument nech vsetci vidia, ze si mal pravdu. Zatial tu vyzeras ako cisty o.jebavac.

Moja odpoved :

Kecas tu ty Rici. Mas jednu velku smolu ze dnes si kazdy ROZUMNY clovek pozrie co si napisal, co som ti odpovedal a zisti ze pises dristy. Dal som argumenty a ano VSETCI NORMALNI VIDIA ze mam pravdu a ty Rici ju NEMAS. Zatial tu vyzeras ako cisty ojebavac Rici...

TAKZE DAJ ARGUMENT A KED NEMAS, KLUDNE SA MOZES ZAKOPAT A IGNOROVAT. TO TU AZ NA VYNIMKY VSETCI ROBITE PRESNE ROVNAKO AKO BY VAS JEDNA MATER MALA.

Aj s nacelnikom velkym guruom fora samym velmajstrom Hlavatym ktoremu ked som dal otazku v com sa mylim tak stichol a len priebezne utoci a utoci a podpichuje. Nenapadne ale podpichuje. Dodnes nevysvetlil ako je mozne ze podla neho retazovy rozvod je odsudeny na zanik pri otackach 5.500 otackach v BEZNOM AUTE, pricom ja som mu napisal ze Yamaha ma RETAZOVY ROZVOD a spolahlivo si toci 16.000 otacok cize 3 nasobok. Namiesto vysvetlenia alebo argumentacie som si precital vsetko mozne na moju adresu ale toto nevysvetlil. A pytal som sa ho 5x. Nic. Jedine na co sa zmohol je vyhrazanie a bonzovanie Adminovi. To povazujem za podrazacke spinave jednanie, ale OK ved to je tu asi zvykom. Tvrdi ze sa opiera o fakty a ze on neriesi nic ine. No riesi lebo podjebava a podjebava a podjebava :-) A ze len vedecko-technicke fakty :-)
Ale vedecko-technicky fakt o retazovom rozvode pri vysokych otackach nejako nikde.
OK. Nehodilo sa to aby priznal ze sa kruto mylil. Ked sme pri tom myli sa pravidelne ale doteraz som mu to nevyhadzoval do ksychtu aj po tom vsetkom co on na mna nakydal a urobil nejakeho rozpravkara. Asi sa boji konkurencie, neviem. Ale pisal pekne ako je uzasne sa obklopit rozumnymi ludmi a dalsie teorie. Ale vsetko musi byt podla jeho predstav. Vtedy je to OK. A ked zistil ze mu vyliezaju ludia z analu a otvaraju oci ze svet je aj o inom ako diktaty Hlavateho tak je zle a ide sa bojovat (nie spolupracovat).
Nazor nech si urobi kto aky chce, pre cast ludi je tento vhlad velmi zaujimavy a to nehovorim o autach....
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Ricardinho83 napísal: 14.02.2022 21:47 "Ojebavac je tvoj foter a nie ja"

Ty podrbany poserko, vsetci ta tu maju za uplneho kokot.a presne tak isto ako vsade kde si sa registroval ty nula. A este tu vytahuj fotra ty potrat. S podobnym ludskym odpadom by som v reale nestracal ani sekundu ty mamlas :d :D
Cize toto je to slušné jednanie ano ?
No neviem ale mam pocit ze pises presne o sebe. Aj som pozabudol kedze ja si kazdu somarinu nepamatam ale ty si ten ktoreho strasne štve a neide ti do hlavy ze mam viac aut. Nemozes to predychat. Ja neviem co ti poradit, skus plucnu ventilaciu, mozno pomoze.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Renova »

Ricardinho 83
.....máš skutočne ukážkové učebnicové vystupovanie :2f93:
.....a ty sa ideš vyjadrovať k tomu,kto by mal byť z tohoto fora vylučený a kto nie ? :bye:

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní