Matador MP47 Hectorra 3 225/45 R17

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ljuk
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.05.2010 23:06
Zdieľať na Facebook

Matador MP47 Hectorra 3 225/45 R17

Príspevok od používateľa Ljuk »

Caute, kupili ste si uz niekto tuto pneumatiku, ake su vase skusenosti?
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Moc ludi ti isto neodpovie kedze je to novinka , a na letne gumy este nieje cas ja som ich taktiez kupil a obul takze nachystane na leto - uvidime ja si myslim na normalne jazdenie postaccujuce , inac zaujimave je na nich made in france
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

urcite to budu v pohode gumy :zg282:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

s touto ziadne, ale s matadorom dostatocne na :b:, nesmi do baraku :3020:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

bajo už to prekonaj a kludne si ich kúp, ja mám na leto nachystané nové Barumky a pri výbere som vôbec nič neriešil
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

aj keby robil teraz najlepsie na svete, ja ich uz nevyskusam :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Ljuk
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.05.2010 23:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ljuk »

bajo, tiez som mal podobny nazor, ale po skusenostiach na kamaratovom aute som ho zmenil.

V zime som pouzival Continental TS810, teraz mam Matador Nordica a maximalna spokojnost.Gumy su aj po dvoch rokoch tiche, dobre drzia a je na nich vyborna spotreba, podobne ako aj TS810, ktora vyhravala testy,nehovoriac o tom, ze Nordica mizne o dost pomalsie
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

neberiem nikomu jeho nazor a skusenosti, iba mam svoj a je proste iny :), ze to je 10 rokov davno ? no a ?
stareho psa novym kuskom nenaucis, to plati aj na mna, ale aj na vyrobcov v dostatocnom rozsahu ;-)

nemam matador = nemam problem s gumami, to plati u mna na 100% :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Ljuk
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.05.2010 23:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ljuk »

To je jasne, kazdy si kupi co mu najviac vyhovuje, ja som si uz drahymi gumami presiel a nechce sa mi zbytocne vyhadzovat 100€ za Continental SportContact 5, ktore v 3/4 sezony budem musiet menit, nakolko ich dojazd v tomto rozmere je tak 10-15tis km, ked si mozem kupit mozno podobne gumy za polovicu ceny.Pokial tie Hectorry nebudu hucat a nejak extra zrat naftu, kludne si ich kupim. Rozhodne jazdne vlastnosti novej Hectorry (co je mimochodom tiez Continental) budu lepsie ako na 50% Continentalke.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

bajo , ale ten starý pes, ktorý tie pneu vyrába sa naučil novým trikom a to ako oyebať zákazníka, presvedčiť ho tak aby si vnútorne myslel že kupuje to najlepšie :4090:
A môžeme pokračovať olejmi ...
Na starú flašku nalepíme že olej obsahuje (zázračné) nano častice, cenu navýšime o 5€ na 5l balení a ovce kupujte
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

ivko1
Hovorí sa tomu marketing :d :D .

Pre zadávateľa - v tvojom prípade, ak je rozdiel v cene skoro dvojnásobok, tak by som to kúpil aj ja. Aj keď je to Matador.
Ale na klasické 195/65R15 by som si to nekúpil kvôli malému rozdielu v cene. Radšej dám viac o pár € za pneu a mám Dunlop/Michelin/Fulda. Ale ak je rozdiel v cene taký priepastný, tak za pokus to stojí...;-).
P.S.: ak nezabudneš, daj potom sem o rok, dva skúsenosti s pneu.
Ďiky :)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Aj v teniskách od Miletiča za 15E sa dá chodiť...Aj si ich ľudia kupujú....ja si kupujem radšej v normálnom obchode normálne tenisky, míňam zbytočne peniaze? Na niečom je vždy ušetrené nieje to len o tom že platím za značku. môže byť že sa skorej zoderú môže byť že budú hlučnejšie že prestanú držať na mokrom ....vyskúšaj uvidíš. A možno je to dobrá kúpa . Tak jak všetko dnes . niečo je držiak aj lacné a iné kúpiš aj drahé a stojí to zo prd.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

VLADY: Tak zasa porovnávajme porovnatelné, ja nikomu neodporúčam NONAME pneumatiky.

Mne sa roztrhol kord na zimnej Kleberke a nebudem kvôli tomu roiť paniku, tak ako to mohla byť vada pneu, tak isto to mohlo vzniknúť časom po trafení diery v ceste

Jedno viem ale určite : ked náhodou seknem Matadorku či Barumku tak viem že ju kúpim takmer v každom pneuservise. Ked seknem "značkovejšiu" pneu, tak je možné že ju bude treba objednať.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

stavim sa ze min. 99% z nas ked nam zaviazu oci a budu prezuvat auto a mi ho budeme skusat tak nerozozname na akej znacke gum sa vozime , dajme tomu ja pouzivam zimne vyhradne matador a nikdy za 20 rokov soferovania som nemal snimi najmensi problem pravda je ze po dialnicach min. najazd , letne som vacsinou odjazdil zvucnejsie znacky a moj pocit je takyto dunlop sport 01 - dobra na voda na suchu hlucna dost sa derie , dunlop fastresponse dost hlucna na vode v pohode vydrz dobra , uniroyal rainsport vyborna na vodu asi najlepsia hlucnost v pohode strasne sa derie, bridgeston potenza dost tvrda gume hlucnost v norme voda sucho dost dobra opotrebenie optimal jedna vyhrada strasne tvrda -asi preto boli to runflaty , teraz som kupil matador hectora 3 uvidim dam vediet moj nazor ze bude v pomera cena kvalita dostacujuca jazdim vacsinou okresky dialnica mozno 20% a momentalne mam zadny nahon
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Zimne matador som mal na bmw a dalo sa.prva druha zima donovaly som bodoval.tretia uz to bolo zle.letne matador by som zakazal.ked uz lacak takto radsej barumky.mal som bravuris a bravuris 2.tie 2 odgulali 100 000km dezen bol 3mm.za tu cenu dobra muzika na suchu aj za mokra,len ak behali tretiu sezonu tak ich zoslahalo za 20 000km ako maslo.2 sezony dezen drzal.dunlop dobre ale deru sa ako zimne na suchu.continental vydrzia dost no bezne mam michelin alebo firestone.3 sezonu uz budu tahat aj potenza bridgestone ale auto s nimi natahalo len 30 000km a dezen stale ako novy.ale na slovenske cesty by som daval barumky. U mna su to gumy do pola aj na dialnicu.

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty a 8 neregistrovaných