MAN 8.180 2003

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

MAN 8.180 2003

Príspevok od používateľa mihalswk »

Ahojte , kupil som MAN stratili kľúče tak sme vytrhli spínačku ( naštartoval som so srobovakom ) kupil som originál spinacku aj s vložkou ... dal som ju tam len keď prepnem polohu tak nezasvietia ani kontrolky ani nič ... prehodil som starú a už ani tá nejde ... poistky sú Ok ... máte nejaké skúsenosti ? Ďakujem :)
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Skusenosti mame.Ale bez toho aby sa premerala elektrika skusackou kade co ide to nepojde.Co keby si zavolal k tomu niekoho kto sa vyzna v elektrike?Necakaj ze sa to da opravit cez pocitac.
mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mihalswk »

Je sobota večer inú možnosť som nemal ... myslím že fóra sú na to :o áno presne to iste to je .. podľa vin

Len som chcel vedieť či nahaodou to nemôžu byt baterky alebo čo .. rádio ide aj čelo

Menil som aj starter len to asi s tým súvis nema
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: MAN 8.180 2003

Príspevok od používateľa christiane »

mihalswk napísal:( naštartoval som so srobovakom ) prehodil som starú a už ani tá nejde ..
Uz je jedno ci podla vinka.Neake relatko bude zoskratovane.Auta typu Avia kde do spinacky isli 3 kable su uz v srote.
mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mihalswk »

A prosím vás relatka sa ako dajú odskúšať ?
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Nepôjde asi len o jedno relátko, ja v robobote jazdím na MAN-e 26.400 síce novšom 2007 keď dáš kľúč do polohy 2 tak sa rozsvietia všetky kontrolky je ich tam požehnane, a hádam 3-5 sekúnd precvakávajú rôzne relátka v kabíne a ešte nejaké aj vonku čo majú súvis so vzduchojemom.
mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mihalswk »

Ano poistky sú dobre .... a od spinacky ide len jeden kabel
mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mihalswk »

Baterka je jedna nová , kontakty sú pritiahnuté .. predtým tá stara aspoň išla zapli sa kontrolky no teraz nič ani jedna

Aj tachograf v palubovke ide
mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mihalswk »

Svetla nejdú :d výstražné idu aj tachograf ide ... svetla smerovky a žiadna kontrola nejde ... aj keď mám kľúč v prvej polohe skúšal som aj tu starú spinacku napojiť kde išli kontrolky aj všetko a teraz nejde nič ani s tou ... skúsim teda zajtra elektrikára nejakého ... poistky som skúšal sú dobre baterky tiež lebo aj hydraulické čelo ide normálne
mihalswk
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 10.10.2009 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mihalswk »

Ano je tam . To by mala byt niekde v kábloch chyba ? Alebo odpalilo nieco viac ?
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných