Mam uzavrete 2 pzp kvoli chybe OVB poradcu

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Argetlam
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.03.2012 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Argetlam »

A na co konkretne?
pudzian
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 28.10.2011 13:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pudzian »

Nieje poradca ako poradca. Jeden pako do*ebe meno celej firmy. Tiez ked v tescu v kase blba brigadnicka 15 min blokuje tak prestanete chodit do tesca len pre tu jednu? pochybujem.


Ja osobne viem momentalne sprostredkovat tieto sadzy PZP, ktore su uz aj so zivlami. Na poziadanie aj motorky.

1, do 1300 cm³ - 58,10€
2, nad 1300 cm³ do 1400 cm³ - 80,50€
3, nad 1400 cm³ do 1800 cm³ - 90,30€
4, nad 1800 cm³ do 1900 cm³ - 98€
5, nad 1900 cm³ do 2500 cm³ - 125,30€
6, nad 2500 cm³ - 161€

Tieto sadzby su bezohladu veku atd. Pre starsich , 50 a viac, bez nehody sa da o cosi malo este vycarovat s cenou.Moznost platby aj kvartalne ci polrocne.

Je to v kooperative. Dalej taktiez LEN v kooperative novy produkt auto+.
Je to "havarijne" poistenie za 45€ rocne. Nevztahuje sa na vandalizmus, kradez, ani nieje v tom zahrnute pripoistenie celneho skla. Podmienkou je , ze poisteny nemoze byt vinnik.
Cize je to akoby lepsie PZP s rozdielom, ze tu nieje amortizacia, je 100% plnenie skody, ziadna spoluucast.


Ak niekto nema dobre skusenosti s kooperativou alebo pre nejake osobne dovody tu poistovnu nechce, ceny platia aj pre komunalnu poistivnu. Preferujem kooperativu preto, lebo ako
jedina ma produkt auto+

pudzian@azet.sk
philos
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 20.10.2009 11:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa philos »

nikto tu reálne neodpovedal na otázku. Pravdou je, že novšia poistka môže zaniknúť pre neplatenie alebo duplicitu, staršia nie. Takže ak stará nebola zrušená v zákonnej lehote (6t) platí stará až do prepisu albo vypovedanie k najbližšiemu výročiu. Ak nová zanikne pre neplatenie poisťovňa si aj tak bude nárokovať za 2 mesiace poistné. Ak zanikne pre duplicitu nemusí sa doplácať nič. Ide o to aby Vám to ten poradca aj vybavil, keď to takto dokafral. Ja som podobný prípad riešil pol dňa kým som sa dovolal atď.. a nepoznám nikoho kto by to urobil zadarmo ak nie si jeho klient.

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných