´malo kw

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

AndreW125
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.07.2008 15:38
Zdieľať na Facebook

´malo kw

Príspevok od používateľa AndreW125 »

Mam doma HONDU CRM 125r a ma len 20kw (27 koni) chcel by som z nej dostat co najvia .Mam take info ze sa kw daju nastavit na karburatore je to naozaj tak ?Prosim pomozte ma z toho viviest a poradte ci sa to ozaj da nastavit a pridat kw na motorke.

za vsetky odpovede vopred dakujem
tommy
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 26.05.2006 01:15
Bydlisko: Nitra
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy »

vadsi vykon=vadsi obsah
Odtahova sluzba,recyklacia vozidiel,autoservis. www.odtahynitra.sk
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

e

Príspevok od používateľa EssoSk »

tommy : Ked do niecoho nevies pichnut tak to nerob... nejde o objem... ide o vyladenie...
AndreW125 aky rok ? novy ? ma priveru ? Nastavit nie ale da sa vyladit ale chce to zrucnost z tych moto sa da dostat 40 ale to je uz na ukor zivotnosti a spotreby... mas ladeny vyfuk ? menil si tryski ? a co zvod ? zapalovanie ? vsetko ti prida neaky ten konik
a este co by si chcel ? sak je to " len " 125ka a 30koni je dost
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Nazdar. Ak mas 27 koni to znamena ze uz ju mas asi otvorenu. Minimalne vo vyfukovom potrubi. (zvode) Normalne mavaju crm-ky vykon 15 koni ale aj to zalezi ze aka. Je to rozne. Pridat vykon sa da rozne: ladeny vyfuk, zvod, vacsia tryska v karburatore, sportovy filter, alebo racingova sviecka-zalezitost par korun a lepsie pojde do otacok. s cdi-ckom by som sa nehral lebo je to dost zlozita zalezitost ak tak daj nejakemu machrovi. Inak ti odporucam odkarbonizovat vyfukovu priveru a vykuchat koncovku (mam na svojej crm tiez a ide o poznanie lepsie... :2f93: ) Alebo sa da este zvacsit objem valca na 175 kubikov ale to uz treba aj do karbika zasahovat a ja by som sa do toho uz nehrnul... Inak ludia ak by vedel na nu niekto zohnat papiere tak mi pls napiste urcite sa dohodneme... :300f:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

...objem nenahradiš ničím.... Esso Sk tie upravy čo si mu popísal majú hodnotu spomínaného stroja
tommy
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 26.05.2006 01:15
Bydlisko: Nitra
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy »

ja viem o com pisem,40k,ano to su sutazne motory,n sezonu na 10pretekov a potom do zberu.
za te love co da do toho si kupi 400 motor alebo celu motorku a tu nemusi ani upravovat.
Odtahova sluzba,recyklacia vozidiel,autoservis. www.odtahynitra.sk
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

to radsej druhy stroj a vykonnejsi ako ten bicykel :4012: :4012: :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných