Majitel SAAB 9-3 2.0 z D*rexu?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Majitel SAAB 9-3 2.0 z D*rexu?

Príspevok od používateľa pidizvi »

Ahojte,
uplnou nahodou toto necita byvaly majitel tej aero 93, co je na predaj v autobazari D*rex?
Chcel by som sa spytat par otazok, ze co tomu je (na fotke svieti pri nastartovanom motore CEL) a za kolko to tam dal?
Diky
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

si ochotny zaplatit peniaze za zistenie vlastnika ?
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

nie, az take dolezite to nie je, len ma to zaujimalo
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zo zvedavosti som to bol pozriet a to auto je zle.
Auto patri lizingovke, ktora ho odobrala neplaticovi, takze si viete predstavit stav celeho auta a investicie do servisu od takeho cloveka.
Na fotkach to nie je vidiet, ale auto bolo amatersky striekane na zlto a v bazari to lestili na povodnu ciernu farbu. Vo vsetkych zahyboch a medzerach su zvysky zltej farby, plastove listy maju zlty nadych.
Dalej je na karoserii po celom aute nepravidelne asi 20 plastovych cuplickov, pod ktorymi je evidentne diera v plechu... preco toto niekto robil, netusim.
Udajne strasne huci servo, motoricky vraj tiez nic moc, nema tah.
Nastartovane som to ani nemal, bateria samozrejme vybita.

Inak pozitivne hodnotim pristup zamestnanca tohto bazaru, ktory mi otvorene povedal, ze to auto je hnoj a ze by to nepredal ani svojmu nepriatelovi za tu cenu. Auto im nepatri, takze cenu nerobia oni a lizingovke to neponahla, ked tam je uz od marca s rovnakou cenou.

Este doplnim VINko, keby sa to auto niekedy objavilo zazracne so 144t km a v TOP stave :d :D :
YS3FH46Y131039338
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vyborne, dakujeme za spravu.



>> zo zvedavosti som to bol pozriet a to auto je zle.

povieme si rovno : keby nebolo zle, preco by ho majitel za par supov nechaval v Darekse alebo podobnej hAhAhA auto institucii ktora tu ma vsade reklamu ? Preco by auto nepredal vlastnymi silami o 2000eur drahsie ?
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

lebo je to saab a doteraz by ho mal na dvore, aj keby bolo v dobrom stave
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Aj SAAB by si našiel svojho zákazníka. Ja mám známeho, ktorý celý život nemal nič iné len SAAB. Začal s tým už za komančov tým 3oj valcom. Len tento konkrétny kus je zjavne prúser. Celkovo nerozumiem prístupu leasingoviek k predaju podobných áut. Volakedy, pred asi 4 rokmi stáli pod prístavným mostom 3 kusy RR P38. Patrili ČSOB leasingu. Jeden zľahka havarovaný na svetlo, 2 s prasknutými blokmi motora. Predávali to za 10 000€ pritom v tom čase sa dal TOP kus kúpiť za 8. Mal som tam npár známych, tak som sa snažil o "osvetu" že je to predajné za cca 4-5000 podľa kusu. Bolo to absolútne nepriechodné. Ako sa kríza prehlbovala, ceny tých áut síce klesali, ale akosi meškali za realitov. Nakoniec sa predávali po 2000 no to už nikto nechcel, lebo na 1. pohľad vidieť, že to tam roky stojí, pneu vyfučané, popraskané, čo to rozkrdnuté,pavučiny všade.. a za 5 sú pekné kúsky. Nejako tie lesingovky nevedia predávať autá. Len peniaze.
Sonny125
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.06.2010 17:30
Zdieľať na Facebook

saab

Príspevok od používateľa Sonny125 »

to myslíš ten Saab 9-3, 2.0, 154 kw, čo je ešte stále na inzeráte?
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

presne ten, cena rovnaka 4500, ak sa nemylim
Sonny125
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.06.2010 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonny125 »

Tak dik za info, chcel som ho isť pozrieť ,ušetril si mi čas
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní