Magane Scenic

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kacenka99
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.04.2014 20:38
Zdieľať na Facebook

Magane Scenic

Príspevok od používateľa kacenka99 »

Dobrý deň,

prosím Vás o radu ohľadom predaja Renault Megane Scénic, r.v. 1999, 1.6 benzín, 2.majiteľ, 165 tis. km, vyhrievané predné sedadlá, elektróny, šedá metalíza, strešný nosič, multifunkčný volant, auto je pojazdné, ale nakopilo sa mi viacero závad:
- pokazene el. otvaranie okien na pravej strane
- pokazeny ovladač na el. nastavovanie zrkadielka na strane vodiča
- malá prasklina priem. 0,5 cm, nevadí ani sa nešíri, ale prestalo fungovať el. rozmrazovanie predného skla na strane vodiča
- stratila som kľúč, náhradný je pokazený (prešlo mi ho auto) tak mi nefunguje diaľkové ovládanie
- pri oprave mi omylom zablokovali autoradio (kdesi by som mala mať zapísaný kód ale kde?)
- zistila som, že STK skončila platnosť pred rokom
Pred mesiacom som dala 180 eur za opravu vyfuku, mám investovať do opráv a STK??? chcela by som zaň dostať 1000 eur, je to reálne?
Auto som milovala, ale už mám nové. V takomto stave ho asi nikto nekúpi...?

poradíte?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

pozri si inzeraty tu na portali, auta podobne tvojmu tu idu zhruba za 1000 eur, plus minus... ak ho chces urcite predat, daj ho trebars za 900 - 950... STK urcite vyries, na ostatne sa vykasli (moj nazor)

s tou STK to mas poprdeli, za to je pokuta 165 eur lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V prvom rade,závady ktoré máš sú..prkotiny.Urobila si kolosálnu chybu ak si ho nahradila iným,je to jedna z najvydarenejších motorizácií toho auta.
Neviem čo ti opravovali za 180 e.- ale rovno to napíšem,obtiahol Ťa niekto neskutočne brutálne,to radšej neriešme.
Mám obavu že tie peniaze nedostaneš,a to nie preto že by bola nadnesená akokoľvek mimoriadne.k tomu ročníku by sa dala dosiahnuť.Ale každý kujon Ti bude obúchavať o hlavu aké brutálne závady tam sú,a aké galaktické peniaze by stála oprava (ktorú ho ani nenapadne riešiť).
Tam v podstate nemáš problém,prkotiny treba porobiť,ide o drobné,a následne STK a predať.Každý iný scenár bude finančne horší
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných