MA NIEKTO INFO O C3 PICASSO?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marosko33
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 02.12.2008 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marosko33 »

minimalne 9 velmi tazkych urazov hlavy v detstve

ale nechajme to tak
na ceskom fore s podobnou tematikou je to na lepsej urovni tam aspon nehania cloveka,ale sa mu snazia pomoc a nemam na mysli len tento pripad
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aaano, ano, to bola nadsazka za ucelom zdoraznenia spravy. Ale v ziadnom pripade to nebola priama nadavka...

Ja sa snazim pomoct konkretne tak, ze radim ludom aby nekupovali za 530.000,- dieslovu verziu C3 Picasso plus dalsie prachy navyse za nejaku pridavnu vybavu. Hovorim im, ze v tej cene maju sice trojrocne, ale daleko vybavenejsie, vacsie a z mojho pohladu lepsie auto a za podstatne [!!!] menej penazi. Ked toto nie je pomoc, tak uz potom neviem co.

A vsimni si ze pri vybere toho modelu som sa nevydal smerom "jeziiis nekup si c3 picasso, kup si radsej bmw x6" pripadne "ale co, c3 picasso je blbost, to si radsej kup suzuki bandit 1250". Proste vyberam porovnatelne auto - namiesto lahkeho pickupu neradim supersportove pripadne superdrahe auta. Snazim sa dodrzat zamer c3 picasso a to je vnutorny priestor a velky kufor kombinovany s rodinnym autom. Zaroven tvrdim ze nikdy nedotlacis sharan 2005/2006 vratane DLHODOBEHO servisu do tej sumy za ktoru kupis c3 picasso novu bez zohladnenia servisu samotneho.

A viem to, lebo uz som si nejake Galaxy preskakal a poznam zopar ludi (asi tak patdesiat) ktori taketo auta maju. Ver tomu ze je to neporovnatelne.

A to je moja sprava na ktoru sa velmi snazim upozornit. Tymto sposobom sa snazim pomahat ludom.
saurus
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 23.07.2008 15:24
Bydlisko: SA
Zdieľať na Facebook

C3 Picasso ma zatial vo svete uspech

Príspevok od používateľa saurus »

C3 Picasso sa vyraba vylucne iba v trnavskej vyrobnej kolonii a skoro cela produkcia (vyse 99%) smeruje na export do sveta. Nestacime ho vyrabat, tak dobre sa teraz predava (aj vdaka srotovnemu v Europe) takze to s nim asi nebude az take zle :-)
Zamestnanci PSA Slovakia by Vam vedeli o tom povedat, ako musia chodit do prace aj po sobotach... tymto pozdravujem vsetkych kolegov, ktori sa spolu so mnou priamo podielaju na vyrobe tejto "Krabice" :rouler:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

avsak to ze sa ich vyraba a predava tak strasne vela neznamena ze je to namakane superauto ; ja by som pvoedal ze je to prave naopak - vsimni si ze dnes ludia chcu vsetko lacne. A preto ho kupuju. Najprv sa pokakal segment pocitacov (vsetko co najlacnejsie!), potom sa pokakal segment spotrebnej elektroniky ako takej, nehnutelnosti su pokakane uz dlho (odflaknuta nekvalitna robota, podradne materialy, snaha vymysliet vsetko co najlacnejsie - kto uz dnes pouziva na stavbu 50cm tehly? Nikto a neargumentujte ze je to nezmysel - je to iba CENOVY nezmysel ale nie technologicky). No a teraz v poslednych dvoch rokoch sa nam kvoli krize dokurwilo uplne vsetko vratane aut. Zachvilu zacneme dovazat potraviny z ciny lebo budu lacnejsie...

Aj fabii sa vyraba/predava vela a nie je to uplne idealne auto. Napriklad takych bmw 760i sa vela nevyraba a napriek tomu si dovolim tvrdit ze je to "vo viacerych ohladoch" lepsie auto ako c3 Picasso.
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

NOOOOO. Tak . Založil som túto tému keď sa o tomto aute veľa nevedelo a chcel som triezve info a názor na toto auto. V niektorej téme som sa už vyjadrll k príspevkom Mp3turbo a povedal som si že už na ne nikdy nebudem reagovaď.
Sharan a spol. sú skvelé veľké autá VO SVOJEJ KATEGÓRII. Aj mne sa páčia.C3picasso
im nemá konkurovať ,veď je to úplne iný segment a ak sa ti nepáči tak je to normálne .Mne sa to auto páči a určite o ňom uvažujem.Nechápem však prečo porovnávaš dve dve rozdielné triedy aut.Ak by sme všetci a všade jazdily na sharanoch ,tak už nemáme kde parkovať./to nemyslím na 100% tak na to prosím nereaguj/ Podobne si /mp3/ reagoval aj na iné autá. Samozrejme že názor je na mieste ale zobudiť by si sa mal ty. porovnávať TESCO rožok s Francúzskym chlebom je somarina. Ďakujem všetkým za príspevky. :300f: :300f: :300f:

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných