MA NIEKTO INFO O C3 PICASSO?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

MA NIEKTO INFO O C3 PICASSO?

Príspevok od používateľa drozdm »

zaujalo ma c3 p. na dialnici pri Trnave a u predajcu som sa dozvedel len že ide o skušobné auta no a dal mi len letak so zakladnými info . Vie niekto presnejšie tech. zaležitosti prip. odhad cien a kedy sa začne predavať? [/b]
homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa homer33 »

Ahoj ak sa nemylim co vsak nie je na 100 percent tak zo zaciatku budu dva motory a to 1,6 HDI a druhy bude benzinovy a asi tiez 1,6. Cena sa mi zda ze zacne od cca 12 000 a mali by byt dve verzie vybav. Ale pozeral som jeden test v TV a dost to tam chvalili ja stretavam tieto citrony dost casto a aj mna zaujali. Vyzera to fajn inak pozri si mobile.de a tam uz su na predaj ale sa mi zda ze si drahsie. A budu sa vyrabat alebo uz sa vyrabaju tu na slovensku
xotox
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 31.12.2008 15:58
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xotox »

jj uz sa nejaky ten cas vyraba v trnave, zatial ale len pre dealerov ci jak by som to povedal. urcite to vyzera rozumnejsie (praktickejsie) ako 207micka. malo by to mat motory 1,4 1,6 VTi a 1,6 HDi (90/110), predavat by sa to malo cochvila...
saurus
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 23.07.2008 15:24
Bydlisko: SA
Zdieľať na Facebook

C3 Picasso - made in Slovakia

Príspevok od používateľa saurus »

Model C3 Picasso sa vyrába výlučne iba na Slovensku a autá s francúzskymi značkami, ktoré je bežné stretnúť hlavne v okolí Trnavy sú testovacie vozidlá, ktoré majú nabehať spolu cez 2 milióny kilometrov. Simulujú bežnú "budúcu" prevádzku vozidla a slúžia na zlepšenie kvality vyrábaných vozidiel. V Nemecku sa už predávajú a na Slovensku sa začne s ich predajom začiatkom marca alebo apríla (nemám ešte presné informácie). Osobne som "odjazdil" 1.6Vti a 1.6 Hdi a auto ma dosť zaujalo :2f93:
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Re: C3 Picasso - made in Slovakia

Príspevok od používateľa Aprox »

saurus napísal:Model C3 Picasso sa vyrába výlučne iba na Slovensku a autá s francúzskymi značkami, ktoré je bežné stretnúť hlavne v okolí Trnavy sú testovacie vozidlá, ktoré majú nabehať spolu cez 2 milióny kilometrov. Simulujú bežnú "budúcu" prevádzku vozidla a slúžia na zlepšenie kvality vyrábaných vozidiel. V Nemecku sa už predávajú a na Slovensku sa začne s ich predajom začiatkom marca alebo apríla (nemám ešte presné informácie). Osobne som "odjazdil" 1.6Vti a 1.6 Hdi a auto ma dosť zaujalo :2f93:

Tak tak. . . Vsimol som si, ze nad pristrojovou doskou za celnym sklom maju tieto C3-ky farebny LED pasik. Maju to len na rozlisenie ze su v skusobnej prevadzke, alebo na co to tam maju?
Vie to niekto?
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

:2f93: :2f93: Práve som ho pozeral na mobile de a vyzera fakt dobre a prakticky.Pre manželku a deti :3dcline: .Dufam len že ceny nebudu nemecke je to tam dosť drahe.
Vďaka za tip. Ak viete či sa da niekde pozrieť a skusiť na SK napíšte.
itstar
Príspevky: 582
Dátum registrácie: 12.10.2007 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa itstar »

Dneska som sa v nom vozil, v 1.6 ke benzine... Chalan musi na nej nabehat 100 tisic km :) inac paradicka , zatial super.
nehovor
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.04.2009 04:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nehovor »

Zaujímavé informácie o C3 Picasso sa nachádzajú na oficiálnej stránke C3 Picasso . Takisto sa nachádza aj možnosť rezervovať si testovaciu jazdu, ktorá síce zatiaľ nefunguje, ale v dohľadnej dobe by už mala. Prípadne už aj na stránke Citroen slovakia sa nachádzajú informácie o modeli Citroen C3 Picasso :2f93:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

s rozmermi 4078mm je to o tridsat centimetrov KRATSIE ako felicia combi a o pekneho pol metra ako Oktavia.


Vsetko v pohode?


Taketo sa dnes vyrabaju "velke rodinne" auta s ktorymi sa najlepsie bojuje v uliciach New Yorku proti vzburenym robotom v style GhostBusters?


ach jaj...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

chlapci, k obrovskemu rodinnemu autu C3 Picasso mam zovcerajska priamy vstup : bol som na vylete s 2rocakom na Zeleznej Studnicke, parkoval som direkt vedla tej trojkovej pikasso verzie.

Strucne : hroza... doteraz ma boli brucho, neviem sa vykakat, beriem lieky na srdce a kvoli klaustrofobii musia byt zhasnute svetla, zatiahnute zaluzie (aj vonkajsie) a vypnuta televizia s radiom. Pravdepodobne k tomu este schytam aj auti(čkári)zmus. To je taka choroba kedy sa clovek bavi o realnych autach a nie o zapalkovych krabickach.

To asi nemyslite vazne ked poviete ze toto je velke auto. Ja strasne milujem tie veci kedy zavola CEO a cela "bórd of dyrektorz" na marketingove a strasnym krikom zaveli "vyvoj a vyroba to hodne doyebali ale vy zazrakom spravite z c3 pikasso obrovske auto do ktoreho sa vojdu styria ludia (z toho aspon dve poriadne ceckate blondiny v kozenych gatoch), vyzbrojeni jak americka armada atomovymi bombami, neutronovymi delami a antigravitacnymi podlozkami a do kufra sa pomimo toho este vleze dismantled robot velky jak tri Trumpove mrakodrapy - a toho robota si padajte ulovit v uliciach Nju Jorku a nezabudnite to nafilmovat". A oni chudaci stoja, kukaju na seba, skrabu sa na plesine plus tucnych bruchach a spekuluju ako na to aby ich nevyhodili.

Kokos ved to je strasne! Vsimli ste si ze ani jedno normalne vacsie auto (na spodnom konci velkosti sharan and company, potom grand espace, grand voyager, vito, viano, transporter a podobne) NEMA reklamu v style "toto je najvacsie auto s ktorym sa mozete stahovat a spat v nom" ale kazda krpata debilina typu c3 pykasso, hijundaj i10 atd ma reklamu ake je to najvacsie auto "v svojej triede" a ako strasne vela veci sa tam zmesti?

Neveriacky som stal vedla toho Pykassa a rozmyslal, kolko by som asi tak musel sekerou odrubat zo zlozeneho kocika ktory som prave vykladal (NEZLOZENY) zo Sharanu. Nasledne som rozmyslal, ci by sa to Pykasso voslo do toho Sharanu vedla kocika alebo ci by som ten kocik musel vybrat.

A potom som si vsimol hned za tym Pykassom zaparkovanu Feliciu Combi. Chlapci, nehrajte sa na velkych muzov a ruku na srdce : Felicia je PODSTATNE VACSIA.
marosko33
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 02.12.2008 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marosko33 »

mp3turbo napísal:chlapci, k obrovskemu rodinnemu autu C3 Picasso mam zovcerajska priamy vstup : bol som na vylete s 2rocakom na Zeleznej Studnicke, parkoval som direkt vedla tej trojkovej pikasso verzie.

Strucne : hroza... doteraz ma boli brucho, neviem sa vykakat, beriem lieky na srdce a kvoli klaustrofobii musia byt zhasnute svetla, zatiahnute zaluzie (aj vonkajsie) a vypnuta televizia s radiom. Pravdepodobne k tomu este schytam aj auti(čkári)zmus. To je taka choroba kedy sa clovek bavi o realnych autach a nie o zapalkovych krabickach.

To asi nemyslite vazne ked poviete ze toto je velke auto. Ja strasne milujem tie veci kedy zavola CEO a cela "bórd of dyrektorz" na marketingove a strasnym krikom zaveli "vyvoj a vyroba to hodne doyebali ale vy zazrakom spravite z c3 pikasso obrovske auto do ktoreho sa vojdu styria ludia (z toho aspon dve poriadne ceckate blondiny v kozenych gatoch), vyzbrojeni jak americka armada atomovymi bombami, neutronovymi delami a antigravitacnymi podlozkami a do kufra sa pomimo toho este vleze dismantled robot velky jak tri Trumpove mrakodrapy - a toho robota si padajte ulovit v uliciach Nju Jorku a nezabudnite to nafilmovat". A oni chudaci stoja, kukaju na seba, skrabu sa na plesine plus tucnych bruchach a spekuluju ako na to aby ich nevyhodili.

Kokos ved to je strasne! Vsimli ste si ze ani jedno normalne vacsie auto (na spodnom konci velkosti sharan and company, potom grand espace, grand voyager, vito, viano, transporter a podobne) NEMA reklamu v style "toto je najvacsie auto s ktorym sa mozete stahovat a spat v nom" ale kazda krpata de*** typu c3 pykasso, hijundaj i10 atd ma reklamu ake je to najvacsie auto "v svojej triede" a ako strasne vela veci sa tam zmesti?

Neveriacky som stal vedla toho Pykassa a rozmyslal, kolko by som asi tak musel sekerou odrubat zo zlozeneho kocika ktory som prave vykladal (NEZLOZENY) zo Sharanu. Nasledne som rozmyslal, ci by sa to Pykasso voslo do toho Sharanu vedla kocika alebo ci by som ten kocik musel vybrat.

A potom som si vsimol hned za tym Pykassom zaparkovanu Feliciu Combi. Chlapci, nehrajte sa na velkych muzov a ruku na srdce : Felicia je PODSTATNE VACSIA.





ty si ale majster :zg282: :zg282: :zg282:
trepes dve na tri
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

co marosko, kupil si si c3ku a zrazu sa dojem priestoru stratil? Ktoru si si kupil, tu standartnu obycajnu rodinnu verziu alebo tu spominanu verziu Pykasso pre minimalne tri rodiny naraz?

alebo neveris tomu ze Evo Cortina X3 kocik [to je jeden z najvacsich] dam lavou zadnou do obycajneho Sharanu nezlozeny ?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 13.04.2009 21:23, upravené celkom 1 krát.
marosko33
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 02.12.2008 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marosko33 »

mp3turbo napísal:co marosko, kupil si si c3ku? Ktoru, tu standartnu obycajnu rodinnu verziu alebo tu verziu Pykasso pre tri rodiny naraz?

nie ale ja ho vyrabam
a vobec sa mi nezda ze by bolo take male
a s feliciou uz duplom neporovnavam
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

rad by som to videl otvorene, ze ako je to rozmerne vnutri - vpredu, vzadu, kufor... len som bohuzial nemal doteraz ziadnu moznost.

takze toto posudzujem len podla vonkajsich rozmerov (zamknute zavrete auto bez majitela) ale hovorim, pokial som si to nepomylil s c1 picasso, tak ma to prilis neohurilo.


edit : ale ta cena nie je nahodou trosicku mimo? Ved 430.000SKK za zakladnu dieslovu verziu plus priplatok 50.000SKK za klimu alebo 500.000SKK za obycajnu Confort verziu je trochu moc, nie?
marosko33
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 02.12.2008 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marosko33 »

rozpravame o C3PICASSO
kolega si kupil C4ku a mal pozicane teraz C3picasso a vravel ze by ho hned menil zamestnancom ho ponukaju za 9500€ sice benzin v zakladnej vybave

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných