Lexus IS220d - vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

v Írsku som si z požičovni dvakrát zobral tohto lexusa, ale s 2,5 V6 a bol som šoknutý týmto motorom. Zlaté japonské ručičky. Tichúčky, kultivovaný, živý a nie veľmi smädný. PÁN MOTOR. Myslím si, že tento motor nemá konkurenciu v danej triede a kto ho raz okúsi, iné nebude chcieť a má na to.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

marcelko007
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 23.07.2008 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcelko007 »

Citam, ze sa tu pekne bavite :-)
Ja mam IS 220d a som max spokojny. Ziadna tuctovka. Odporucam skusit osobne ako citat clanky s prepadnutym hrudnikom
na nete a hrat sa na odbornika.
Spotreba 9???
Mam ho obuty na 18kach takze spotreba by mala byt vyssia a jazdim za priemerku 7. Dialnicu za 6,5 a 100km/h urcite nechodim :-)
Odporucam vyskusat a nie snivat a kritizovat. Ale zasa kto s tych netovych kralov sa vozi na Lexe??? :-)
Dacia na leasing bude vzdy stastnejsia volba :2f93:
A hlavne lacnejsia.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dobré ráno,skutočne rýchla reakcia
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Reaguješ po 2,5 roku, ale to nič, Lexus je parádna kára o tom niet pochyb, ale ten motor stojí za kopu [img]http://www.toonforum.co.uk/images/ranks/crap_icon.gif[/img] a o opaku ma nepresvedčí nikto.
Na Lexus toho zlého moc nenájdeš, ale stačí hladať u Toyoty, tam je nárekov na 2.2D-Cat 130kW viac než dosť.
Kludne sa voz za 7l, ja by som sa radšej vozil za 10l v IS250 a mal by som ešte aj 20kW k dobru
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

ivko1 napísal:Reaguješ po 2,5 roku, ale to nič, Lexus je parádna kára o tom niet pochyb, ale ten motor stojí za kopu Obrázok a o opaku ma nepresvedčí nikto.
Na Lexus toho zlého moc nenájdeš, ale stačí hladať u Toyoty, tam je nárekov na 2.2D-Cat 130kW viac než dosť.
Kludne sa voz za 7l, ja by som sa radšej vozil za 10l v IS250 a mal by som ešte aj 20kW k dobru
Na RR Silver Ghost nájdeš toho ešte menej,takže to bude mať čosi do činenia aj z frekvenciou výskytu a tak trochu z hrdosťou sa "pochváliť" že aj takéto autá sú iba obyčajné autá a sem tam sú s nimi problémy úplne rovnaké ako zo Š105
jokerpoker
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.08.2008 16:43
Zdieľať na Facebook

Is 220d skusenosti

Príspevok od používateľa jokerpoker »

V rodine mame dva lexus-i is 220d a mozem s kludnym svedomim povedat, ze auta vidia servis len pri prezuvani a pravidelnych servisnych intervaloch...takze tolko k spolahlivosti..spotreba 7,4-7,9 a to jazdim prevazne mesto...nie je to 250-ka ale aj pri 220d sa da jazdit dynamicky s lepsou spotrebou a obstaravacou cenou..v aute je aj pri vysokych rychlostiach ohromne ticho, co sa o Bmw, mercedese a inych porovnatelnych premiovkach povedat neda(skusenost s MB c200 cdi a Bmw 320d)..vyborny stereo system, bohata vybava, atd...nehovoriac o nadcasovom design-e, kde sa Vam nestane, ze ten isty model ma Vas sused...!! P.S.Pozdravujem vsetkych, ktori sedeli v Lexuse 5 minut alebo ho len videli vo svojich snoch a rozpravaju ake to je nespolahlive a lenive auto a ine p......y. Caute
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroxxx »

Chvíľu som jazdil na IS220 a išlo celkom pekne. Motor svižný len mi tam chýbal automat. K dlhodobej spotrebe IS220 sa neviem vyjadriť ale moja IS250ka má dlhodobú spotrebu 7,8 l/100km pri normálnej jazde.

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných