704 168
inzerátov
Pridať inzerát

Lexus GS 460 2010

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut
Odpovedať Nová téma
<123
Autor Správa
CAMLS
Nová tvár - Trabanto (15)
Založený: 23 máj 2009
Nabehané: 1 dní 17 hod 49 min
PríspevokZaslal: 15.06.2018 09:12   
Tak najst dobrý servis nie je jednoduché pre hocijaké auto... Ja uz legenda pár rokov servisujem sám doma a aj lexus nieco doma nieco este neautorizovany servis bosh ale tiez pokial som neni pri mechanikovy tak neurobia vsetko ako som ziadal...

Lexus gs oproti legendu ma tu vyhodu ze je vela dostupných dielov z druhovyroby. Na legenda tu v podstate takmer nic nezozenies mimo autorizovaneho servisu...ale mimo eu sa da zohnať....tak ale nie ze by trebalo často chodit po dieli :)
Tu si mozes prečítať moje skusenosti z legendom, ak budem mať cas, tak tento víkend tam doplním udaje za tento rok...

http://moje.auto.cz/Lucaslegend/legend.html
Založený: 08 marec 2010
Nabehané: 6 hod 2 min
PríspevokZaslal: 20.06.2018 19:51   
camls...a co vies vyriesit na lexuse doma? napr. vymena oleja, ked to vymenis, nie je treba to doriesit aj cez diagnostiku? a da sa k tomu v pohode dostat? lebo ked som pozeral nejake diely taketo spotrebne, tak to nie je uplna katastrofa...
Citovať
CAMLS
Nová tvár - Trabanto (15)
Založený: 23 máj 2009
Nabehané: 1 dní 17 hod 49 min
PríspevokZaslal: 20.06.2018 21:18   
Olej aky myslis? V motore samozrejme vymenis v pohode a interval výmeny si vies nastaviť priamo cez menu v aute... V diferaku som menil bez problemov.. Na prevodovku sa chystám... Tam tuším treba diagnostiku... Diagnostiku samozrejme mám, to je u mňa základ u každého auta čo mám...dokonca aj na lpg...
Ked som riešil problém s abs, tak samozrejme ze sa mi hodila diagnostika....a samozrejme hodí sa aj servisný manuál... Aspoň online cez net...

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut