Leon - sťahovanie okien ďiaľkovým + AutoDown

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smejo
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 20.10.2010 11:38
Zdieľať na Facebook

Leon - sťahovanie okien ďiaľkovým + AutoDown

Príspevok od používateľa smejo »

Ahojte,

mám Leon III a cez víkend som zistil, že mi nefunguje Auto UP/DOWN ovládanie spolujazdcovho okna (tj ak ho chcem úplne stiahnúť/vytiahnúť, musím celý čas držať gombík, vôbec nereaguje na tú druhú polohu). Ostatné okná idú bez problému. Zvykne sa to stávať, resp. v čom môže byť problém?

A druhá vec, ktorú som si tiež tento víkend všimol - nefunguje mi sťahovanie/doťahovanien ďiaľkovým (dlhé stlačenie tlačítka).

Obe funkcie využívam pravidelne a tieto dve chyby som spozoroval naraz. Je predpoklad, že to spolu súvisí?

Auto je v záruke, takže pravdepodobne sa zastavím v servise, ale najprv to skúšam takto, či to nebude nejaká hlúposť a ušetrím si čas strávený v servise. :)
smejo
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 20.10.2010 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo »

Vyskúšal som cca 5x za sebou hore-dole v prvej polohe, ale ani potom automatické sťahovanie/doťahovanie nešlo.

Treba to robiť veľakrát za sebou? Skúšal som to bez naštartovaného motora, len s kľúčom v druhej polohe.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

lakiho navod funguje normalne na barzjakom aute pokial malo napr odpojenu baterku, mas tam asi volaky problem, napr ten snimac... :41c2:, kazdopadne by si to mal najprv overit diagnostikou, nez dvere zacnes rozoberat...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
smejo
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 20.10.2010 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo »

Auto je v záruke, takže rozoberať to nebudem, ale pôjdem s tým do servisu... Niekedy :D
Len som sa tomu chcel vyhnúť, ak by to bolo niečo jednoduché.
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

vyskusaj stiahnut okno uplne dole+este podrzat tlacitko cca 5 sekund a potom uplne hore a tiez podrzat tlacitko.

Okno sa nastavuje v 2. polohe (potiahnut/stlacit uplne na doraz), aspon na mojej altei to funguje takto.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných