led denné svietenie

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pupkin
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17.05.2013 21:44
Zdieľať na Facebook

led denné svietenie

Príspevok od používateľa pupkin »

Ahojte. Poraďte mi prosím. Dnes mi kamarát montoval led denné svietenie na kii sportage 3. Problém je v tom, že svietia iba pri otočení kľúča do polohy 2. Akonáhle naštartujem, ledky zhasnú. Na aute sú stretávačky nastavené tak, že sa automaticky rozsvietia po naštartovaní. Vraj mám ísť do kie, kde mi to nastavia, aby svietili cez deň iba ledky. Aj som mu povedal, že som mohol ísť rovno tam, ale nedám zarobiť kamarátovi? Dík za radu.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

A aká je vlastne otázka?
pupkin
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17.05.2013 21:44
Zdieľať na Facebook

led denné svietenie

Príspevok od používateľa pupkin »

no, že keď naštartujem, tak by sa mali rozsvietiť ledky a nie stretávačky ako je tomu doteraz
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Stretávačky ako hovoríš sa rozsvietia automaticky... Ich rozsvietenie dáva povel LED-kám aby zhasli...

Odstránenie problému = zakázať stretávačkám aby sa automaticky rozsvietili = budú svietiť len LED-ky tak ako svietia predtým než naštartuješ...
pupkin
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17.05.2013 21:44
Zdieľať na Facebook

led denné svietenie

Príspevok od používateľa pupkin »

už len maličkosť, ako to urobiť? poraď prosím
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Software-om... Buď tak ako ti poradil kamarát (servis/autorizák) alebo nájsť človeka čo sa ti na to vie napichnúť a nechať si to spraviť za nula-päťku bechera...
pupkin
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17.05.2013 21:44
Zdieľať na Facebook

led denné svietenie

Príspevok od používateľa pupkin »

nie si náhodou z lučenca? alebo z blízkeho okolia nepoznáš niekoho?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Asi ti s tým nepomôžem.. Google snáď áno ;)
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Choď radšej do Kie, nejaký amatér ti môže urobiť viacej škody ako úžitku.
Veď za takúto maličkosť si určite úver nebudeš musieť brať.
kokizml
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23.01.2014 08:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kokizml »

Ahoj.

Automaticke vypinanie stretavaciek sa u Ceedu vykonava zasunutim akejkolvek poistky na poziciu DRL OFF. Oznacenie pozicie si najdes v manuale v autu. Myslim, ze podobne to bude aj u Sportage. Malo by ti to pomoct s tvojim problemom s LED (ne)svietenim...
kubas
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.02.2012 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubas »

Predpokladám,že máš aj vypínač na stret.svetlá. Daj ho do polohy 0(vypnuté). Ledky musia ísť. Mám to tak na Hyundai Accent asi 3roky,bez problému.
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

otázka by mala skôr znieť prečo som si nekúpil rovno kiu sportage s ledkami??????
odpoveď lebo bola určite minimálne o 300eur drachšia a ledky som kúpil z číny za 40eur kamarát namontoval zdarma možno za pivo a cigarety a v kii si za prestavenie systému podľa normo hodiny vypýtajú iba 260eur - čo nám síce dokopy dáva 300eur ale tak prečo nechodiť nebehať nezháňať keď to môžem mať od výroby, že? TO JE TAKÉ SLOVENSKÉ
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Aj tvoj príspevok je taký slovenský...
kakafko
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 30.05.2008 07:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kakafko »

impax napísal:otázka by mala skôr znieť prečo som si nekúpil rovno kiu sportage s ledkami??????
odpoveď lebo bola určite minimálne o 300eur drachšia a ledky som kúpil z číny za 40eur kamarát namontoval zdarma možno za pivo a cigarety a v kii si za prestavenie systému podľa normo hodiny vypýtajú iba 260eur - čo nám síce dokopy dáva 300eur ale tak prečo nechodiť nebehať nezháňať keď to môžem mať od výroby, že? TO JE TAKÉ SLOVENSKÉ
Otazka skor znie,preco sa do toho pleties,ked k tomu nemas co povedat.Chces vediet preco si chlapec nekupil sportage rovno s ledkami?Lebo milion dovodov:Lebo to mozno nekupil nove,lebo mozno dostal skvelu cenu na skladovku,lebo ho to v case kupy neoslovovalo,ale zmenil nazor,lebo mozno kupoval model,ku ktoremu sa DRL ani nedalo v tom case kupit,lebo,lebo,lebo dovodov je milioooon,len ty si mu strasne svojou radou pomohol.Kamo,bezny clovek tu na slovensku maka za 300€ pol mesiaca,tak to nebagatelizuj a nezosmiesnuj pytajuceho sa.

Kua chlapci,viete co je tragicke?Ze pomaly tu nie je tema,ktora by nebola zasrata obdobnymi mudrostami ako je tento pripad,od ludi co maju plne usta reci,ale rada ziadna.Cest vynimkam,ktore by som zratal na prstoch dvoch ruk a ktorych prispevky maju vahu,slusnost,odbornost,dovolim si za vsetkych uviest pana Hlavateho.

Admini,taketo podrypacne prispevky by som rovno mazal,myslim ze mnohych by to aj prestalo bavit,alebo by som tam rovno praskal karty..ked hladam odbornu pomoc a mam pouzivat funkciu hladat,tak nechcem citat 4odborne prispevky obalene v 30 prispevkov sraciek,sorry za vyraz.

Pomahajme si,posunme si odborne veci,skusenosti,kontakty,rady,napady a drzme uroven tohot fora trochu vyssie ako je "Pokec"

To je vsetko,teraz ked bude tato tema uzavreta,kludne zmazte tento moj balast,aby som nestal proti prudu.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Kakafko, to čo si ty napísal v x paragrafoch som ja zhrnul v jednej vete...

Zbytočne to nejak ďalej rozvádzať... Takisto sa nedá mazať všetko doradu... Každému nevyhovieš a zasa tu z toho robiť policajné fórum sa nedá..

Ak to už ide za hranice, maže sa - kartuje sa...

Stay on the topic please...

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný