Lancia v Európe končí

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Lancia v Európe končí

Príspevok od používateľa sherdog »

autorevue napísal:Vedení koncernu Fiat přikročilo k ráznému řezu: značka Lancia na všech exportních trzích úplně končí, ve výrobě zůstane jediný model, a to pouze na domácím trhu.
www.autorevue.cz
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

LAncia chevrolet končia zachvilu budeme len na vw group sa vozit.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

fiha, prelepovanie loga na chrysleroch nevyslo ?
asi vkus zakaznikov thesisu, nedokazal vstrebat eleganciu 300C
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja som tomu nečudujem, prelepovanie loga bol úbohý pokus osloviť zákazníka, zvlášť v dnešnej dobe kedy je trh nasýtený, respektíve ten kto by aj chcel často na nové nemá a ani mať nebude, zo 400-500€ čistého to ani nejde
peter121
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 23.01.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter121 »

Prelepovanie znakov by fungovalo, ak by sa jednoznačne oddelili trhy pre chrysler a lanciu. 300C/Thema bolo objektívne dobré auto aj z prísneho pohľadu európskeho trhu.

Druhá vec je, že za themu pýtali "prémiové" peniaze, aj keď to bol mainstreamový chrysler. Zostáva dúfať, že dottore marchionne nezakope aj alfu..
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Lancie boli vždy ladené športovým smerom. Bohužiaľ, posledné dobré auto krtoré Lancia vyrobila, bol model Delta.
Škoda, je to po SAAB-e ďalšia z klasických značiek, ktorá končí.
jaknato
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 08.04.2008 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaknato »

v podstate mi to nevadi. ked spolocnosti pridu na to, ze korupcia, kartel a vyberanie nenormalnych dani vedie jedine k zaniku firiem lobujucich u rozlicnych skorumpovanych politikov, tak sa mozno nieco aj zmeni...

Stredne a vychodne slovensko je uz totalne v <> . J&T, Penta & spol to este utiahnu nejaky cas zo statnych zakaziek, ale uz nie dlho.

par dni dozadu som dostal pri ruseni zmluvy ponuku od nemenovaneho tel. operatora takuto cenu: 3,99 / mes. za 80 minut pri 2r viazanosti. ked viacero ludi odmietne taketo ceny s odpovedou "nepotrebujem to, zbytocnych 50e / rok", mozno si manazment zacne uvedomovat, ze tu uz nieco nie je v poriadku...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jerguško : mám doma Lanciu Y a ešte som sa nestretol s tak "užívatelsky príjemným" autom. Aj tu keď si listujem v ponuke vždy začínam Lanciami. Súčasná modelová rada dizajnovo predbehla všetko čo je na našom trhu aspoň o 5 rokov. ne osobne bude za Lanciami smutno.


Jaknato : ani spoločnosti ani manažment neprídu vôbec na nič , oni už svoje vrecká majú dávno plné a plebs ich nezaujíma . Aj keď už neuspejú na žiadnom trhu ,majú tolko že ešte desať generácíí ich rodín to neminie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mercedesss
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 20.12.2013 13:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mercedesss »

Jergusko,musim ta opraviť,SAAB zase zacal s výrobou
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Len na ako dlho, otázka je či to čo vyrobili aj niekomu predajú
mercedesss
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 20.12.2013 13:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mercedesss »

myslim si,ze nadsenci saabu boli,sú a vzdy budu.Tak raz za cas sa nejake to auticko predá
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Keby som bol nadšenec Saabu tak si kupujem staršiu 9-3 v edícii Viggen...

Na to aby mohli fungovať - aby sa to oplatilo, potrebujú vyrobiť určité množstvo áut, aby dokázali zaplatiť ludí aj pokryť náklady. A tie vyrobené autá sa musia aj predávať aby bolo zasa za čo vyrábať. Na dlhy už s nimi obchodovať nikto chcieť nebude.
A to si myslím že sa bavíme o 100-vkách predaných áut mesačne a jedine kde sa to možno bude ako tak predávať je domáci trh
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Cela hierarchia fiatkoncernu bola a je na chuja. Kazdy model ich znacky mal vlastnu podvozkovu skupinu, nic sa nezdielalo... Vid koncern vw, na podvozku golf 2 az 4 , ktori bol konstrukcne podobny, prezili 15 rokov a pekne na tom zarobili aj ked to bolo konstrukcne zastaraly crep. Ale so silnym marketingom to islo. Inovacie zacali u audi az sa postupne rozliezali do celeho koncernu. Toto chyba koncenru fiat, jasne dany trojuholnik postavenia znaciek, tym padom velke naklady kazdej znacky na vyvoj podvozkovej platformy. Jedine, kde toto funguje trochu, je u motorov... kludne mohli do teraz tazit z aut ako boli AR156, 159. na 159 mohli postavit lanciu limuzinu, fiat nejake mpv, na 156ke mensi model, proste vidojit tu technologiu na maximum a mat co najviac zurocene investicie, tak ako to robia vsetky ostatne znacky... Mne to pripomina tak trochu Slovensko. Chaos, bordel...
skovi
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 25.08.2009 07:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skovi »

Skoda , konecne som si kupil lanciu. Som zvedavy kam budem chodit na servis, mohli aspon napisat pod akou zackou budu v EU predavat Chrysler.
stirling
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 04.10.2008 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stirling »

Sa im cudujem ze nespravili Deltu integrale s 1,75 Turbo motorom. Sice sa snazili dat Lanciu do polohy luxusneho vozenia ale evidentne to nevyslo ... Velka skoda

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní