Lancia Thema - nefunguju parkovacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mf12
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.11.2007 19:48
Zdieľať na Facebook

Lancia Thema - nefunguju parkovacky

Príspevok od používateľa mf12 »

zdar poradte,nejdu mi parkovacky,naprsalo do nich,ale ked som kukal poistky pod volantom su ok,kde to este moze viaznut?nejde do nich stava.este zhanam nahradbne diely ak niekoho poznate co ma diely,dajte kontakt,dik
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

zaoxidovany kablik....zvycajne to zvykne blbnut v tej napichovacke pred parkovackov...a diely ake potrebujes??
blato@pmxmail.sk
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 29.08.2007 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blato@pmxmail.sk »

ak potrebujes nejeke diely napis ss,ok nebude prud ani v tej spojke,tak skus prepinac pri volante ale vacsinou to byva kostra.
mf12
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.11.2007 19:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mf12 »

meral mi to jeden a ze nejde prud ani do tej obimky na parkovacke,skusim este kuknut tu napichovacku...diely,no nejaky zachovaly tlmic zadny,mechanizmus vodicoveho okna ,moznio sa to da opravit musim kuknut,alebo niekto kto to ma v oku .-) ,predne svetla,blinkre ,jednu prednu hmlovku vodicova strana a asi aj parkovacky su nejaku popukane a zateka do nich....blby plast ,troska viac utiahnes a popuka,a za spinackou ten mechanizmus so spruzinkou na startpvanie,listu zospodu dvery,zadne spolujazdec strana,asi vsjo.rocnik 93.
mf12
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.11.2007 19:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mf12 »

som z ba
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný