Lancia Musa - predajná cena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Lancia Musa - predajná cena

Príspevok od používateľa Sonnyke »

Zdravím rozhodli sme sa predať našu Músu 1,9 multijet r.v. 2006, najazdených má 76000km, ale neviem akú cenu dať aby sa predala, preto sa pýtam ešte pred pridaním inzerátu, akú cenu by mohlo auto mať. Ďakujem. A pardon ak je to OT, ale nevedel som kam to dať
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no nakolko je ruzovej farby, nema skoro ziadnu vybavu a bola trikrat poriadne rozbita tak by som skor uvazoval o darovani a nie predavani
Naposledy upravil/-a patko1 v 11.10.2012 11:38, upravené celkom 1 krát.
Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonnyke »

Hmm len orientačne. A dodávam. Je čiernej farby, výbava man.klíma, predné okná v elektrike, nikdy búrané, pal. počítač, servisná knižka
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

orientacne si pozri tu a pripadne aj na inych portaloch, co taka Musa stoji, primysli si, na kolko si to auto cenis ty a nastrel nejaku cenu... pocitaj s tym, ze mozno sa budes o cenu jednat
Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonnyke »

S tým počítam, len to je problém, lebo u nás a ani v česku sa Musa takmer nevyskytuje, preto sa pýtam
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

:40bd:


vychadzal by som zo zakladu:

pozriet inzeraty na :-/ zistit pocom asi idu dane auticka a podla toho dat cenu..

vseobecne plati,
ak sa toho chces zbavit rychlo tak cena co najnizsia..
ak sa ti to neponahla tak mozes aj vyssiu..

..ale pocitaj s tym ze kazdy kupujuci ju bude chcet este zjednavat, tak by som si tam prihodil istu rezervu ktoru mu ked tak zrazis..
ty budes spokojny, ze si zarobil kolko si chcel.. aj kupujuci bude spokojny, ze ako dobre sa mu podarilo zrazit cenu, pochvalite sa kamaratom pri :trink42: a dovi-dopo! :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Strááášne veľký problém za koľko sa asi predávajú podobné autá. A keď sa toho chceš rýchlo zbaviť tak daj cenu o 2 tisícky nižšiu, na to treba vysokú školu?! :::
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pred asi dvoma rokmi som predaval ocovu Fiat Ideu takmer identicke auto s tvojou Musou. 1.3jtd 40000km. Nikto na to ani nevolal. Predal som to ledva za 5000eury. A fiatiek je tu kusok viac. Ja osobne som tu lanciu este na ceste asi nestretol. Takze to bude dlha cesta predat to
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja mám jednu pod oknom (inak v tomto meste je celkovo dosť rôznych pikošiek, ktoré za celý rok inde nestretnem) a osobne by mi vôbec nevadila...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aj foter bol s Ideou vcelku spokojny ved nove to stalo skoro 700000sk. Lenze ludia to auto nepoznaju a radsej si kupia octaviu golfa a podobne.
Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonnyke »

Tak ako si napisal cicmanec je to pikoska, a to je problem toho auta
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

S naslednym predajom auta pri kupe treba obcas ratat...
kapoja
Príspevky: 344
Dátum registrácie: 26.03.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapoja »

Kedže je to 6 ročné auto tak predajná cena približne 25% z tej pred 6 rokmi.
A samozrejeme ponuka a dopyt. Možno sa na ňu ulakomí aj nejaký slovenský "skupovač" v nádeji, že ju predá obratom o 1000 eur drahšie.
Ako napr. jedna laguna čo tu predával majiteľ za X,- Eur už je tu za X+1000,-
EUR.
cucarik
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cucarik »

Neviem co je to za laguna ale podobny pripad ,ze moja byvala astra hckova co som ju nevedel predat ani za 3000 sa tu veselo predava s peknymi km skoro o 2 tisicky vyssie,takze ak das naozaj dobru cenu zbavis sa auta hned urcite sa niekto najde alebo AAA ,inac to bude nadlho
cucarik
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cucarik »

ha ha ani by ma nenapadlo pozerat ci sa nahodou nepredava a ked som blizsie pozrel v poznamkach nove brzdy takze to sedi daval som ich robit nedavno :d :D ale nechceli to ani v aaa

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní