821 315
inzerátov
Pridať inzerát

Lancia Lybra - nedostatky

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Lancia fórum
Odpovedať Nová téma
123>
Autor Správa
Septimo900
Založený: 15 január 2011
Nabehané: 0 min
Predmet: Lancia Lybra - nedostatky PríspevokZaslal: 24.01.2011 20:27   
Takže na lybre sa lamu často vypínače na okna,kufor,mriežky na kureni-skratka plasty ako take stoja za nič.Odchádzaju turba,stabilizátory,spojky-lebo ich žiaden talian ani nemec nemení.Pokial mate lybru dovezenu z Nemecka,tak je uplne zhnita.Lancia aj Fiat maju zadnu napravu z veľmi slabého plechu a preto často zhnijú.Lybra ma veľmi zle navrhnute kurenie,pretože sa stále rosí-ma elektricke klapky,ktore su nedoriešene.Auto ako celok je veľmi pekné,luxusne a pohodlne,ale ako každe auto ma svoje slabiny.Lamu sa aj stahovačky okien-potom okno pada a je stale priotvorene.V predných svetlách ma skoro každy muchy,ale to je v pohode,lebo sa daju rozobrať a vyčistiť.Viem vam poradiť ohladom lybry čokolvek.
Citovať
mp3turbo
VIP člen - Veyron (468)
expert: TDI
Založený: 09 apríl 2006
Nabehané: 25 dní 7 hod 19 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 21:07   
> Pokial mate lybru dovezenu z Nemecka,tak je uplne zhnita

toto sa mi lubilo najviac. Cize neexistuje ani jedna jedina ktora by nebola zhnita, hej?
Citovať
Aprox
Nová tvár - Trabanto (6)
Založený: 07 október 2008
Nabehané: 4 hod 29 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 21:13   
"Lancia aj Fiat maju zadnu napravu z veľmi slabého plechu a preto často zhnijú."

Naprava z plechu??

Dnes mi moj vychodniarsky kamarat povedal jednu krasnu vetu na margo jedneho . . .

Z bučka bukovina, z chuja chujovina.

Vidi tu niekto spojitost so zadavatelom temy?
Och, och.
Citovať
mathyk
Založený: 25 február 2008
Nabehané: 1 hod 0 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 21:14   
stryko asi v 07 doviezol z nemecka lybru 02 cize po facelifte, jazdi tam casto s kamionom a nevybere si hocake auto...on ma tento kus doteraz a meni na nom iba olej, filtre, brzdy, atd...

chcel som ju aj ja kupit, ale potom som kupil ine, kvoli konkretnemu kusku...

pravdepodobne si svoju kupil v tureckom bazare a mala pestru minulost
Citovať
autickar21
Povedomá tvár - Favorito (23)
Založený: 12 máj 2008
Nabehané: 1 dní 14 hod 2 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 21:32   
K comu je tato tema?
Citovať
volkl
Nová tvár - Trabanto (6)
Založený: 19 február 2009
Nabehané: 2 dní 8 hod 11 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 21:39   
autickar21 napísal:
K comu je tato tema?

tiez tomu moc nerozumiem..
Citovať
peterka85
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 19 máj 2009
Nabehané: 6 hod 19 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 21:44   
Aprox napísal:
"

Z bučka bukovina, z ch*** ch***.

Dnes som cital jeden podoby
Protikladom umelej inteligencie je prirodzena blbost
Citovať
funmaster
Založený: 14 december 2010
Nabehané: 9 hod 17 min
Predmet: Re: Lancia Lybra - nedostatky PríspevokZaslal: 24.01.2011 22:22   
Septimo900 napísal:
Viem vam poradiť ohladom lybry čokolvek.
Dakujeme, radsej nie...
Citovať
RS1001
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 28 máj 2007
Nabehané: 21 hod 11 min
Predmet: Re: Lancia Lybra - nedostatky PríspevokZaslal: 24.01.2011 23:23   
Septimo900 napísal:
Lamu sa aj stahovačky okien-potom okno pada a je stale priotvorene

...ty si sa náhodou nepriotrávil niečim? Si priotvor okno možno ti to pomôže
Citovať
viktorDDD
Nová tvár - Trabanto (11)
Založený: 07 júl 2008
Nabehané: 1 dní 4 hod 43 min
Predmet: Re: Lancia Lybra - nedostatky PríspevokZaslal: 24.01.2011 23:32   
Septimo900 napísal:
Odchádzaju turba,stabilizátory,spojky-lebo ich žiaden talian ani nemec nemení.

neviem prečo by mali na tých JTDčkach nejako extra odchádzať turbá, sú to celkom spoľahlivé motory a turbo môže tak isto odísť na každom aute

stabilizátory sú spotrebný materiál tiež sa vybijú na každom aute podľa toho na akých cestách to auto jazdí

so spojkou, vlastne skôr s dvojhmotou majú problémy aj TDička hlavne keď sa motor podtáča

takže polovica závad ktoré si tu popísal je bežná u každého auta, nie sú to nejaké typické chyby lancie
Citovať
asimakopulos
Nová tvár - Trabanto (3)
Založený: 07 február 2009
Nabehané: 2 hod 25 min
PríspevokZaslal: 24.01.2011 23:52   
ešte som nevidel nápravu z plechu..
ešte som nevidel zhnitu lybru.
gombíky na kufor a okná reaguju na lybre na jemný dotyk ao ked zapínaš CD na CD-playery.. Ak sy nejaký vypatlaný sedlák, čo doteraz stláčal gombíky na žiguláku, alebo zapínal v práci hlavný storočný bakelitový spínač, tak potom sa nečuduj, že sa ti lámu..
poznám tie autá, nemaju závady, ktoré by sa aspon trošku približovali závadám a servisu VW group z rovnakých rokov 2000-2007...
Citovať
asimakopulos
Nová tvár - Trabanto (3)
Založený: 07 február 2009
Nabehané: 2 hod 25 min
Predmet: Re: Lancia Lybra - nedostatky PríspevokZaslal: 25.01.2011 00:01   
Septimo900 napísal:
Takže na lybre sa lamu často vypínače na okna,kufor,mriežky na kureni-skratka plasty ako take stoja za nič.Odchádzaju turba,stabilizátory,spojky-lebo ich žiaden talian ani nemec nemení.Pokial mate lybru dovezenu z Nemecka,tak je uplne zhnita.Lancia aj Fiat maju zadnu napravu z veľmi slabého plechu a preto často zhnijú.Lybra ma veľmi zle navrhnute kurenie,pretože sa stále rosí-ma elektricke klapky,ktore su nedoriešene.Auto ako celok je veľmi pekné,luxusne a pohodlne,ale ako každe auto ma svoje slabiny.Lamu sa aj stahovačky okien-potom okno pada a je stale priotvorene.V predných svetlách ma skoro každy muchy,ale to je v pohode,lebo sa daju rozobrať a vyčistiť.Viem vam poradiť ohladom lybry čokolvek.

zacitujem ti nedostatky z iného nemenovaného koncernu:

Ahojte neda mi nepodelit sa s vami o moju najnovsiu skusenost s touto znackou.
Takze zacalo sa to niekde v oktobri ked som si kupil GolfV Variant r.v.2008 1,9 tdi DSG 7 stupnove auto v slusnom stave komplet historia servisna v roku 2010 v januari bola menena prevodovka v zaruke cize v pohode hovorim si ved zaruka je dva roky uz aj na topanky. ale ked prituhlo a zacali mrazíky tak sa pri ranajsich startoch od zotrvaku ozyvali kovove zvuky tak hovorim si sak robis v autorizovanom servise vymenime ho.
Este pripominam ze jedinou zavadou v tomto case boli kovove zvuky za minusovych teplot auto islo ako hodinky.
A tu nastalo trapenie dali sme to dole ale ukazalo sa ze nie je to zotrvak ale sucha spojka co nie je 700€ ale 1600€ nvadi objednali sme po 2 tyzdnoch dorazilo a tak podme na to vymenili sme aj tu no auto bolo potom uplne nepojazdne po ziadostiach o radu ako to poskladat nam import odpovedal v hadankach alebo sme si pripadali ze piseme inym jazykom.
Potom sme po roznych uvahach a meraniach poskladali auto tak aby bolo plne pojazdne no pri zaradeni D alebo S auto doslova vystrelilo dopredu co sprevadzalo aj hrabanie kolies to vsetko pri zakladnom plyne.
Tak sme po asi 4-5 tyzdnoch cakania a posielania roznych merani na import VW dnes dostali odpoved ze odporucaju vymenu dsg prevodovky.Hovorim si ok ved zaruka je este rok na prevodovku.
No a teraz citajte podla Importu VW Slovensko si mam uhradit novu prevodovku ja cena tejto prevodovky je 8164 € pretoze podla ich legislativy zaruka dielu meneneho v zaruke pada zarukou auta teda ak vam umre motor v 23 mesiaci a vymenia vam ho tak ak sa pokazi po 2 mesiacoch mozte si piskat.
Toto ma fakt dorazilo myslim ze toto je hanba pre cely koncern.
Citovať
mike83
Založený: 29 november 2009
Nabehané: 1 min
Predmet: to si zabil PríspevokZaslal: 25.01.2011 09:04   
chalanisko je totalne mimo ako teple pivo!!! asi je vyuceny pekar a pusta tu do eteru bludy!!!
Citovať
jankode
Povedomá tvár - Favorito (23)
Založený: 21 február 2008
Nabehané: 3 dní 13 hod 18 min
PríspevokZaslal: 25.01.2011 10:17   
Septimo900, Založený: 15 január 2011,Príspevky: 1 - to asi hovorí za všetko nie? asi bol pokec nedostupný tak sa stavil medzi nami a niečo rozumné nám povedal, aby sme nezomreli blbý ako on...
Citovať
joky
Založený: 08 december 2008
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 25.01.2011 14:15   
Lybru mam od maja 2010 JTD bola dovezena z Rakuska. Najazdenych ma 230tis km , ale toto čo tu chalan pise sam ziadnu zavadu nemal .Prave plasty a materialy pouzite v interieri su kvalitne. Podvozok je na ukor jazdnych vlastnosti trocha komplikovanejsi.Pozeral som podvozok na montaznej jame a vsetko je ok.Ak je slaba korozia tek vyrabaju sa vhodne natery na podvozky.
Citovať
Odpovedať Nová téma
123>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Lancia fórum