Lancia Lybra 2.4jtd - tecie olej

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Lancia Lybra 2.4jtd - tecie olej

Príspevok od používateľa Alinoo »

Dobry den
prosim Vas o radu, kdo by mi z Piestan i okolia (Trnavsky kraj...) dokazal opravit Lanciu Lybra 2.4 JTD, r.v.99 a 99kw, zacal mi tiect olej z prs,Dakujem za kazdu radu
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinoo »

Hmmm, tak to nazvali v servise, je to na motore s predu zospodu...ale zaroven mi povedali, ze robit to nebudu, nakolko to je na nezaplatenie.....
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinoo »

lakinooo napísal:Co to bol za servis???

Ako moze sservie povedat ze nieco sa neda zaplatit??? A hlavne na SK???
Vazne a nie v jednom, bol som v servise v Povazanoch, v Brunovciach, v Piestanoch, vo Velkych Kostolanoch...vsetci to vedia, no nikomu sa do toho nechce, vraj nemaju "cas", chut....
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinoo »

lakinooo napísal:Sku ist do fiatu PN. Tam ti nepovedia nie....
Sranda je, ze mi to pozeral priamo mechanik, co robi vo Fiate v PN, maju plno tlacia ich terminy, a sukromne na to nema cas a ani chut....
poseidon1
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 30.07.2007 18:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poseidon1 »

radsej nech povedia ze nemaju cas ako to maju dosrat.
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

bolo by zaujimave dozvediet sa konkretne o aku poruchu ide..
mathyk
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 25.02.2008 10:30
Bydlisko: Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mathyk »

no ja som to uz tiez pocul ze v servisoch nemaju velmi radi tieto talianske 5-valce...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

ked nevies, co je to presne - aspon hod nejaku fotku, ako to vyzera s popisom blizsim problemu..

pozri tiez fiatove kluby - servisy su neschopne, ludia napr. na www.fiatmareaclub.com zvycajne vedia dobre poradit..
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

autorizovaný servis ti v žiadnom prípade nenôže povedat že nechceme, nemáme chut a podobne...........čo vedia opravit tak aj musia pokial to zaplatiš....
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

ja som bol minule u jedneho chalana priamo v Trnave, mal presne taku istu Lanciu ako ty, iba 1,9 JTD.
tiez mi ho doporucili, isiel som k nemu z BA, fakt sa chalan vyzna.. opravuje fiaty a lancie
zial neviem teraz najst cislo na neho (mam mobil v oprave), avsak pamatam si, kde som bol.
je to v Trnave, myslim ze sa ta ulica vola Koniarekova, je to na tej ulici ako je ŽOS.
ked ides z tej strany ako prichadzas od dialnice, pri Fremachu sa cesta rozdvojuje, pojdes doprava okolo Shellky, odbocis za nou doprava na tu ulicu a po lavej strane tak cca po 200-300 metroch, stala mu tam Lybra combi pred domom.
neviem ako sa naozaj vola, avsak volaju ho Džony. (mozno ho tu nejaky trnavaci poznaju)

hadam som ti aspon trochu poradil.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

duro8 napísal:autorizovaný servis ti v žiadnom prípade nenôže povedat že nechceme, nemáme chut a podobne...........čo vedia opravit tak aj musia pokial to zaplatiš....
Prečo by museli? Prikazuje im to nejaký zákon? :41c2:
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa duro8 »

cicmanec napísal:
duro8 napísal:autorizovaný servis ti v žiadnom prípade nenôže povedat že nechceme, nemáme chut a podobne...........čo vedia opravit tak aj musia pokial to zaplatiš....
Prečo by museli? Prikazuje im to nejaký zákon? :41c2:
...pri kúpe auta máš zoznam servisnej siete, ak by nechceli niečo opraviť tak potom to je zavádzanie zákazníka, pretože auto si kúpim s tým, že budem ho mať možnosť aj servisovať...a to je jedno čo sa pokazí od toho je tá servisná sieť samozrejme pokiaľ sa dá daná vec opraviť...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Je to služba ako každá iná a to, že sú v nejakej sieti, neobmedzuje ich právo službu odmietnuť vykonať...

Čo si pomyslí zákazník o značkovom servise, ktorý odmietne vykonať nejakú opravu, je druhá vec...
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinoo »

citronsk napísal:bolo by zaujimave dozvediet sa konkretne o aku poruchu ide..
Ako som pisal, presne technicky to ja opisat neviem, ale mechanik z TT, co som mu dnes volal, povedal, ze je to cast olejoveho cerpadla, v tom kuse sa nachadza taka kovova retaz, mam len foto z eperu, je to tesnenie cislo 6, odfotil by som to, no je to zadeklovane zospodu a nemam moznost to otvorit a pofotit.
Obrázok
snad to pomoze...
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinoo »

/[/quote]Ano ,výborný mechanik FIAT,LANCIA,tel .č. 0905152392,volá sa Marek/Johnko/[/quote]

Dakujem za info, dnes som mu volal, uz po telefone vie o co ide, v pohode by to urobil, no teraz tak 2 tyzdne nema cas, mam skusit zavolat potom, cize ak este niekto pozna nejakeho dobreho mechanika, a napise kontakt, budem rad, dakujem

:300f: Ps:ak nenajdem ineho, pojdem k tomuto, ale 2 tyzdne.... :-\

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných