Lancia Kappa vs.Lybra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Lancia Kappa vs.Lybra

Príspevok od používateľa coryoss »

Chlapi,vie mi niekto poradiť či Lancia kappa 2.4 JTD rok 2000 pasuje do Lybry 2.4 JTD rok 2000? Myslím hlavne motor,prevodovka-kus za kus nápravy,kotuče atd.Nemá niekto skusenosť?Alebo nevieťe de bysom zohnal takú Lybru bez TP?
foxhall
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 01.05.2007 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foxhall »

Az som sa zlakol ked som zacal citat ze ci pasuje kappa do lybry lebo to urcite nie jedine na strechu ju nalozit ale k veci motor by mal teoreticky pasovat ak sedia kw lebo su dva typi 99kw a 103kw v lybre v kappe je ale ini 100kw ale to by nemal byt problem lebo aj bmw 2.5tds ma 105kw a opel 2.5tds ma 96wk a su to na vlas rovnake motory.,a naprava ty nesadne na tuti lebo su ine skoro vo vsetkom.
coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coryoss »

Tu nejde vobec oto aku ma Lybra hodnotu,ja som dal zanu 270tis takze premna hodnotu ma stále len sami čosi poruchalo v motore najprv tryska,teraz to hodne dymy na čierno atak.A jeden chlapík mi ponukol trochu búranu Kappu ze bysom snej prehodil ten motor-preto somsa nato pytal.
foxhall
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 01.05.2007 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foxhall »

tak ked mas problem s motorom tak pohladaj hoci aky 2.4jtd stich prvych nie multijet a vymen ho a mas pokoj.Zbytocne riesis kasnu a podvozok ked tak kup niekau z ciech alebu rakuska ci polska na suciastky
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

ak maš problem že motor ti dymi na čierno tak to rieš a nemeň hneď celý motor

vstreký odchadzaju okolo 200 000-km na každom jednom CR motore či BMW ,TOYOTA alebo boh vie čo

ja mam 1,9 JTD zatial všetko original mam 215 tis. km ale ak mi odide vstrek , turbo alebo boh vie čo tak nevymením predsa celý motor a zmierim sa s tým že auto ma už čosi najazdené .

Takže šupnuť to na diagnostiku a hľadať problém .

Ak dymí na čierno tak zaslep EGR , skontroluj váhu vzduchu , tesnenie pod turbom , turbo samotne , žhavenie a samozrejme palivoví filter .

2,4 JTD je motor čo bez problémov zvládne 700 000-km len sa treba starať

kto mení palivoví filter po každých 20 000-km ako to výrobca odporúča ? malo kto

tak ja by som sa dal do opraví Lybra je super auto a stoji zato !!!!!

no a Lancia Kappa je niečo iné ako Lybra . Kappa je vešia ma iný prevodovku - minimálne iný prevodoví pomer , napraví sú úplne iné , máju len motor rovnaký

Lybra bude skôr MAREA podvozkovo
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní