Lancia Delta 1.6 16v - trhanie počas jazdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Lancia Delta 1.6 16v - trhanie počas jazdy

Príspevok od používateľa tibco217 »

Dobrý den,

chcem sa spýtat či by mi niekto nevedel poradit mám lanciu deltu II. 1.6 16v r.v 1999 pri jazde som spozoroval také šklbanie alebo trhanie pri nižších otáčkach , raz to robí a raz nie a ked to začne vlastne robit pri zaradenej trojke alebo styrke a dokonca aj patke tak má tendenciu zdochnút ale po chvíly začne odrazu tahat ako besná tak neviem včom by mohla byt chyba, neviem si to vysvetlit myslel som či to nemože robit palivový filter ze je zlý zanesený no po neuspešnom hladaní kde by mohol byt tak som ho ani nenašiel je to rok 1999 teda delta II. z posledných a kdesy som čítal že vraj tam do týchto motorov ten palivák nedavali tak neviem včom by to mohlo teda byt, sviečky su nové cca pol roka, proste to trhá za jazdy a niekedy dost velmi, či je potreba ju napichnút na diagnostiku alebo neviem na prístrojovke mi všetky kontrolky zhasnú nic nesvieti po naštartovaní a štartuje v pohode a na volnobeh ide všetko v pohode až pri rozjazde to začne robit. Budem teda vdačný za každú radu kto sa z takým niečim stretol u lančky alebo fiata.

Velká vdaka.

Tibor.
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Určite treba v prvom rade tú diagnostiku
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

ptoblém v palivovej sústave. treba merať tlak paliva, či nie je blbé čerpadlo, alebo regulátor tlaku paliva. palivový filter by to už mať mohlo.
tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibco217 »

Zdravím vás,

aha no a kde by som ten regulátor tlaku paliva našiel? Je v motorovej časti alebo niekde vzadu na čerpadle?.

Dakujem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hladaj filter, potom meraj tlak, regulator byva jeden kram v nadrzi s cerpadlom a plavakom, ked budes mat filter OK, potom vymenis stejne celu pumpu :41c2:

nieco taketo
http://allegro.pl/lancia-delta-1-6-55-k ... 61701.html
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný