Lambda sonda na c3

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterseckar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.03.2008 14:39
Zdieľať na Facebook

Lambda sonda na c3

Príspevok od používateľa peterseckar »

mam c3 05 rocnik a objem 1,1 dnes som bol na emisnej kontrola zistili mi ze mam zlu lambda sondu je mozne aby odisla za 4 roky ked auto ma najazdene len 15860km? nemôze byt niekde inde chyba? co sa tyka vymeny dokazem si to aj sam vymenit doma alebo k tomu treba pripojenie na pocitac? mal uz niekto podobny problem?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ono stvorrocny vyfuk s tymito kilometrami takisto nemoze byt v prdeli!

peto, zmier sa s tym ze si si kupil velmi lacne auto (to znamena ze komponenty v nom pouzite nepatria medzi tie najkvalitnejsie) a takychto drobnosti ta este zopar bude cakat. Nie je to ale nic strasne, neoriginalna stoji iba 3463,- korun.

daj prosim vediet kolko stoji original ked to zistis. Nezda sa mi ze by taka jednoducha vec mala stat take jednoduche peniaze.
jace
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.04.2005 04:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jace »

najprv chod do servisu nech ti tam pozru! lebo moze byt ze len chcel niekolko eura do vrecka, :3035: lebo unas takto robia ze povedia ze nedobra je emisia a dame mu do vrecka 20-eur a uz je vsetko poriadku!
DOXO20
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30.12.2008 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DOXO20 »

mas C3 AKO SI JAZDIL DOLE KOPCOM ze si vyhadzoval rychlost nie? a dost casto alebo nie?
matko0404
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.05.2009 23:14
Zdieľať na Facebook

Je to pravda?

Príspevok od používateľa matko0404 »

DOXO20 napísal:mas C3 AKO SI JAZDIL DOLE KOPCOM ze si vyhadzoval rychlost nie? a dost casto alebo nie?
Je to pravda že pri jazde dolu kopcom na neutráli sa poškodzuje lambda sonda na C3-ke ??? alebo to platí všeobecne aj na iné benzínové motori? (konkretne sa pýtam na auto rodičou Fiat Brava 1.6i 16V) ak je to pravda vedeli by ste mi stručne vysvetliť tento "dej" poškodenia?
Ďakujem :300f: Martin
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných