Laktova opierka montovanie Golf 5

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Laktova opierka montovanie Golf 5

Príspevok od používateľa Turi83 »

Caute, kupil som origi laktovu opierku do mojho golfa 5 a chcem sa spytat ako najednuduchsie by som mohol namontovat tj. ako odstranim ten stred co je tam povodny od vyroby je to nejak prisrubovane ale bo iba nejaky patent?Nechcem to velmi lamat ani na silu tahat.dik za rady.
ferik
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 21.11.2007 22:24
Zdieľať na Facebook

Re: Laktova opierka montovanie Golf 5

Príspevok od používateľa ferik »

Turi83 napísal:Caute, kupil som origi laktovu opierku do mojho golfa 5 a chcem sa spytat ako najednuduchsie by som mohol namontovat tj. ako odstranim ten stred co je tam povodny od vyroby je to nejak prisrubovane ale bo iba nejaky patent?Nechcem to velmi lamat ani na silu tahat.dik za rady.
Cau zalezi na typu vybavy ja mam golf IV na tom stredovom plaste ako je rucna brzda su plastove zaslepky a pod tym su skrutky v prednej casti toho plastu z boku na lavo a pravo.Uvidis iba dva kruzky pod tou krytkou je skrutka.V zadnej casti toho stredoveho plastu mam zabudovany popolnik,ten vyberiem a zo zadu mam este pod popolnikom drziak na flase ten musim otvorit a zvrchu ked pozriem do vybrateho popolnika su zase dva skrutky na torx,zdvihnes rucnu odpojis kable od spinaca na viko nadrze a je vonku stredovy panel.Nastavoval som tak lanka na rucnej brzde kedze su pod tym krytom.Takze tak musis mat tiez pripevneny ten stredovy panel na skrutkach bud z boku alebo pozri tak isto z vrchu.Mnoho zdaru.
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

vdaka vela si mi pomohol idem kuknut :)
dogg
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 04.02.2007 12:52
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dogg »

V8 lover
stevo11
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 05.06.2008 22:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo11 »

len tak pre zaujímavosť koľko tá originálna lakťová opierka stojí?
Tiež nad nou uvažujem. Dík.
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

tak ja som zohnal za 83 eu Autokomplet myslim niekde okolo Tvrdosina sidli firma vyzeraju byt solidny uz aj s postovnym.inac iny mi nukali aj za 165 eu.
:4012:
Naposledy upravil/-a Turi83 v 27.12.2009 13:02, upravené celkom 1 krát.
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

dogg napísal:Myslim ze si to riesil aj tu: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=34&t=12659

ano som riesil cim viac info o to lepsie :-\
0tibor0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.11.2017 19:53
Zdieľať na Facebook

dá sa zmeniť opierka na iný typ

Príspevok od používateľa 0tibor0 »

Ak mám na svojom golfe 5 opierku takú labilnu dá sa vymeniť za iný typ ? Ak viete takú pevnú s úložným priestorom pod ňou a nie v nej ?? Dá sa ro vymeniť a ak áno koľko by má to vyšlo ? :b:
klimi12
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.09.2019 23:14
Zdieľať na Facebook

Golf IV

Príspevok od používateľa klimi12 »

Prosim Vas z ktoreho auta mi bude pasovat stredovy panel aj opierka ruky na Golf IV . Original mi vrzga a je dost nepohodlny. Pocul som ze z Audi A3 by pasoval stredovy panel aj opierka poradite mi niekto......
Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných