lakovanie diskov

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matott1
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 06.01.2009 12:57
Bydlisko: trnava
Zdieľať na Facebook

lakovanie diskov

Príspevok od používateľa matott1 »

pekny den
hladam niekoho kto by vedel pekne nastriekat disky,samozrejme pred tym vysmirglovat..
bez pieskovania.jedna sa o klasicke,nic extra.
disky su dezent F, R 17",z titanovym leskom.odtien chcem povodny,takze treba aj zohnat alebo namiesat farbu.
netreba zvarat ani rovnat,len su hodne obuchane od kamienkov,lebo som v nich zapadol.som z trnavy,takze poprosim blizke okolie,HC,PN,Vrbove
moje cislo keby nieco 0915 564 460
dakujem
palo1979
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 09.08.2008 19:49
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palo1979 »

mam lakovnu a pred časom som riešil lakovanie diskov dezent s titanovym leskom..ak chceš,aby to naozaj vyzeralo ako ma je to trochu zložitejši proces ako pri bežnych striebornych diskoch lol v prvom rade dôkladne vybrusenie,nanesenie zakladnej plniacej vrstvy.potom treba dosiahnut 3D efekt,ktorý tieto disky maju,to znamena: naniest podkladovu čiernu matnu vrstvu,nasledne špecialnu titanovu striebornu a potom zalakovat min.2 vrstvami čireho laku. takže nieje to lacna zaležitost
dominikk31
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dominikk31 »

zdravim palo a kolko by to vyslo cele aj s robotou? mam disky z octavie rs 17 tiez dobuchane od kamienkov a zaujima ma cena dik za odpoved odkial si?
palo1979
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 09.08.2008 19:49
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palo1979 »

dominikk31 napísal:zdravim palo a kolko by to vyslo cele aj s robotou? mam disky z octavie rs 17 tiez dobuchane od kamienkov a zaujima ma cena dik za odpoved odkial si?
som zo žiliny. a rataj tak cca 50e/1ks
petka281
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 12.10.2010 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petka281 »

v BB kamos platil 1OOeu.za 4kus.
matott1
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 06.01.2009 12:57
Bydlisko: trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matott1 »

palo1979 napísal:mam lakovnu a pred časom som riešil lakovanie diskov dezent s titanovym leskom..ak chceš,aby to naozaj vyzeralo ako ma je to trochu zložitejši proces ako pri bežnych striebornych diskoch lol v prvom rade dôkladne vybrusenie,nanesenie zakladnej plniacej vrstvy.potom treba dosiahnut 3D efekt,ktorý tieto disky maju,to znamena: naniest podkladovu čiernu matnu vrstvu,nasledne špecialnu titanovu striebornu a potom zalakovat min.2 vrstvami čireho laku. takže nieje to lacna zaležitost
skoda ze si zo ziliny,kvoli tomu sa mi tam 2x nechce letiet a ani cestu tam nemam.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

petka281 napísal:v BB kamos platil 1OOeu.za 4kus.
....a cital si si to , ake elektrony si to chce dat streknut ??? ...tam to bude viac ako 100€ za 4ks....
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Palo, kolko by ma stalo prelakovanie obycajnych hlinikovych 17" diskov ? Dik.
petka281
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 12.10.2010 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petka281 »

bratranec si daval lakovat 17 nacky z pasata a platil 100eu za 4kus.. preto 100eu.
Naposledy upravil/-a petka281 v 14.02.2011 21:48, upravené celkom 1 krát.
VOLVO42
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 19.05.2008 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOLVO42 »

za 50e si ich sprav aj sam to ta stoji material spric smirgel farba som vyuc lakos ale 50e za kus tak to je troska moc
matott1
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 06.01.2009 12:57
Bydlisko: trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matott1 »

VOLVO42 napísal:za 50e si ich sprav aj sam to ta stoji material spric smirgel farba som vyuc lakos ale 50e za kus tak to je troska moc
nebol by to az taky velky problem az nato striekanie.a ja nemam nato ani vybavenie.
takze nikto z okolia???
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

VOLVO42 napísal:za 50e si ich sprav aj sam to ta stoji material spric smirgel farba som vyuc lakos ale 50e za kus tak to je troska moc
...ano , lebo bezne mame vsetci doma lakovnicke zariadenia a potreby ze ???? ...
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Práve dnes som bol vo firme v BA, ktorá robí takéto služby. Na celkom novom disku sa mi po prejazde cez umyvárku nejako záhadne odral ochranný lak z jedného elektrónu. Oprava by stála 50.- € a to sa jedná len o pásik po obvode so šírkou možno tak 1,5 cm. Pokiaľ by chcel za jeden kus vyčistenia, ošmirgľovania, striekania 50.- za kus, podľa mňa je to aj málo. Samozrejme, sú aj elektróny, ktoré sa oplatí viac kúpiť nové, ale o tom sú opravy - nie vždy sa oplatia viac, ako kúpa nového. Ak má niekto sériové elektróny za 70.- eur za kus, radšej si kúpi nové. Ak má niekto elektróny za 250 eur za kus, dá si ho radšej opraviť.

Zbožňujem, keď tu niekto kritizuje ceny iného, ale sám alternatívu neponúkne. Volvo42, prečo, ak sa ti to zdá tak strašne drahé, neotvoríš si sám dielňu na opravy a striekanie elektrónov? Navyše, keď si lakoš? Za koľko by si to ty robil? Za 10.- eur za kus? Za 20?

Daj potom vedieť, prídem aj ja s mojim elektrónom na opravu.
matias1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.06.2007 08:18
Zdieľať na Facebook

striekanie diskov zilina

Príspevok od používateľa matias1 »

palo1979 napísal:mam lakovnu a pred časom som riešil lakovanie diskov dezent s titanovym leskom..ak chceš,aby to naozaj vyzeralo ako ma je to trochu zložitejši proces ako pri bežnych striebornych diskoch lol v prvom rade dôkladne vybrusenie,nanesenie zakladnej plniacej vrstvy.potom treba dosiahnut 3D efekt,ktorý tieto disky maju,to znamena: naniest podkladovu čiernu matnu vrstvu,nasledne špecialnu titanovu striebornu a potom zalakovat min.2 vrstvami čireho laku. takže nieje to lacna zaležitost
Palo posli na seba kontakt(aj do sukromnej spravy) rad by som nastriekal disky som zo Ziliny

Vdaka
sklipo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.07.2012 23:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sklipo »

zdravim. vedeli by ste mi poradit ake materialy na disky? akej znacky plnic/zaklad, farby a hlavne kvalitny odolny lak? chcel by som si streknut disky sam.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných