Lakovanie BMW Žilina

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Lakovanie BMW Žilina

Príspevok od používateľa jurigad »

Potrebujem lakovať predok BMW modro-sivá metalíza, celkom pekné auto , viete poradiť spoľahlivého lakírnika v ZA, ktorý mi to urobí tak , aby sa dalo na to pozerať? Najlepšie vlastnú skúsenosť, ďakujem.
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

Mam kamarata ktory robi v servise,tusim v Bytcici a robia tam aj lakirnicke roboty. Tu je na neho cislo,tak mu cinkni a popytaj sa.0904575770 Vraj su dost dobri
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

zabudol som este,tie sracky o tom ze mas celkom pekne auto a podobne kydy vynechaj
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

vlado1886 napísal:zabudol som este,tie sracky o tom ze mas celkom pekne auto a podobne kydy vynechaj
Nie že mám pekné auto , ale že to je pekné auto na to aby ho doje...l nejaký samouk, takže si to asi nepochopil a tomu v tej Bytčici si nechaj nalakovať hrdzavú bránu na dvore, naposledy po jeho lakovaní kamarát umýval nárazník a odlúpavala sa farba...
Ďakujem.
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

v knm v autocomodexe kedysi pracoval starší pán (možno aj pracuje) a vedel to dobre,poprípade v krásne nad kysucou v bývalej panelárni je pán ktorý sa dlhé roky venuje lakovaniu aut...je drahší ale zase dáva záruku na takmer všetko...neviem ti poskytnuť číslo ani na jedného ale viem ta naviesť aspon podla mapy...
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

redfavo napísal:v knm v autocomodexe kedysi pracoval starší pán (možno aj pracuje) a vedel to dobre,poprípade v krásne nad kysucou v bývalej panelárni je pán ktorý sa dlhé roky venuje lakovaniu aut...je drahší ale zase dáva záruku na takmer všetko...neviem ti poskytnuť číslo ani na jedného ale viem ta naviesť aspon podla mapy...
Ďakujem, viem kde to je skočím tam.
ep2sport
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.01.2009 15:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ep2sport »

Ahoj, z vlastnej skúsenosti lakovania cca 50 vozidiel pre jednu firmu ti môžem odporučiť len jedinú lakovňu v Žiline a to AUTOGAM na Kragujevskej ulici. Záruka na farebnú stálosť odtieňa, žiadny prach, bublinky, stekance, prvotriedna kvalita, lakujú pre mnoho automobiliek v Žiline, lakovali dlhé roky aj pre BMW. Odporúčam...s cenou sa dá vždy dohodnúť...keď dávam niečo lakovať, tak len tam!....odporúčam... ešte sa nestalo, aby som ich "umelecké dielo" reklamoval... ak máš záujem, dám kontakt:)
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Autocomodex v knm uz davno nefunguje v krasne nad kysucou lakuje super vola sa Golas za diel berie 100 eur
ttuner
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 08.04.2008 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ttuner »

no by som povedal ze si AUTOGAM trosku prechvalil, lakovali nam viac aut, nieco sme museli vracat, prach, mastne oka, ... ale uz sa to zlepsilo
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

ep2sport napísal:Ahoj, z vlastnej skúsenosti lakovania cca 50 vozidiel pre jednu firmu ti môžem odporučiť len jedinú lakovňu v Žiline a to AUTOGAM na Kragujevskej ulici. Záruka na farebnú stálosť odtieňa, žiadny prach, bublinky, stekance, prvotriedna kvalita, lakujú pre mnoho automobiliek v Žiline, lakovali dlhé roky aj pre BMW. Odporúčam...s cenou sa dá vždy dohodnúť...keď dávam niečo lakovať, tak len tam!....odporúčam... ešte sa nestalo, aby som ich "umelecké dielo" reklamoval... ak máš záujem, dám kontakt:)
Ďakujem , pôjdem sa tam pozrieť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných