Lakovanie auta KE

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rmarkos
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 14.01.2007 12:03
Zdieľať na Facebook

Lakovanie auta KE

Príspevok od používateľa Rmarkos »

Zdravim,zhanam lakernika ktory by mi nastriekal cele auto.Kosice,popripade okolie.Jedna sa o VW Boru sedan...cierna met.Kolko by to asi trvalo a cca co by to stalo..Dakujem..
ERA
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 25.04.2005 06:57
Zdieľať na Facebook

Re: Lakovanie auta KE

Príspevok od používateľa ERA »

caw v SENI je super autolakernik a ma dobre ceny a rychlo pracuje a kvalitne !
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

ta cena je skoro vsade okolo 1000€ samozrejme v autorizaku aj dva krat tolko
jozzo71
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 27.12.2009 07:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozzo71 »

presne tak,cena je vsade okolo 1000 eu a viac,podľa podrobnejšiej obhliadky auta,bežne bere 100 eu za karosársky diel,v tom je už paušálne zahrnuté všetko ,práca aj materiál,mám dobrého známeho v N Hutke,ked chceš,cez SS môžeš ma kontaktovať.Má doma aj lak.box,a robí profi robotu,nie len tak fušuje.
jasan21
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 11.02.2007 23:39
Zdieľať na Facebook

Re: Lakovanie auta KE

Príspevok od používateľa jasan21 »

ERA napísal:caw v SENI je super autolakernik a ma dobre ceny a rychlo pracuje a kvalitne !
este povedz ktoreho myslis...
Šaňo? Kaško? u jedneho mal auto otec u druheho ja a dakujem nikdy viac...
ACS (autocentrum sedlak) tam si zapytaju ale nepocul som nanich staznosti a odporucil som tam viacerych znamich
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Malý detail,lakýrnik auto neodstrojí takžetreba na to myslieť.Cena 1000 E je už vcelku dobrá,auto má 13 panelov a bežná cena je 100 E za panel vrátane materiálu.
suzukac
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 13.01.2009 12:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa suzukac »

skus Tibiho Etvesa na juznej triede pri pumpeJurki ma dobre ceny a perfektnu robotu
FARO
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 14.01.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FARO »

ahoj tu mas tlf 0903185084 je to kamos co robi auta je podla mna sikovny a lacny som mu spominal ze cele auto striekat vravel ze tak 500-600 euri podla roboty zavolaj a spitaj sa cau
jarco623
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.02.2008 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarco623 »

FARO to myslis vazne? velmi zaujimava cena! a vie aj normalne striekat? lebo ja mam peugeot 406 a auto si uz pyta novu lakovacku,ale vsade 100eu za diel.a to si myslim ze je dost! a za cele auto okolo 1000-1400eu sa pohybuje co som nasiel lakernikov.mam na aute cervenu metalizu.a ten tvoj znamy ma aj box? kde to presne je radsej sa za nim osobne zastvavim a nech mi povie po obzreti auta co by to presne stalo. ;)
sattabox
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21.07.2009 11:01
Bydlisko: kosicke olsany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sattabox »

len chcem podotknut ze lakovanie auta a oprava tych skrabancov a preliacin, a to vsetko dat do plnica a snova vsetko obrusovat,a na teaketo auto ti treba dva as tri litre metalizi,a takties metalizi,a za 500,eur ,ked ma aj box ktory je narocny na udrzbu ,TO CHCEM VIDIET .
eazydaz
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21.12.2010 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eazydaz »

takze koho by ste doporucili?ja chcem dat komplet nastriekat VW Golf II, 5dverak, karoseria je v super stave,bez hrdze,original stav..
entuferus
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.07.2008 15:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa entuferus »

odporucam ....

Prečítaj si pravidlá !!!! nech koniec nepredbehne začiatok !
..mhlavaty
LAKERNIK
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.09.2010 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LAKERNIK »

porušenie pravidiel.

laki
BMWslav
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.10.2011 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BMWslav »

Odporucam IMO autoservis, su v Ruskove - par km od KE, a perfektna praca za dobry peniaz:

https://www.facebook.com/imoauto?fref=ts
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Zdar páni.
Nechcem zakladať novú tému, tak sa prikmotrím do tejto.
Jedná sa o dve autá.
Auto číslo 1. Chlapíkovi prešli kapotu kľúčom. Je riešenie to opravovať, alebo radšej celolak dielu?

[img]https://s32.postimg.org/6d5iqwkfl/CAM01035.jpg[/img]
[img]https://s32.postimg.org/yrfjoixdd/CAM01036.jpg[/img]
[img]https://s32.postimg.org/hff7333w1/CAM01037.jpg[/img]

Auto číslo 2. Chlapík má staršie auto, šedá metalíza, v techničáku písaná svetlohnedá, na pohľad pre chlapa sivá.
Jedná sa o lem nad ľavým zadným kolesom. Inde korózia nie je, len na tomto jednom mieste - asi to predchádzajúci majiteľ potiahol niekde a dal fušersky opraviť.
[img]https://s32.postimg.org/h5e5r0fc5/CAM01038.jpg[/img]free image hosting

Zháňam chlapíka na opravu metalízy, poprípade na nalakovanie celého dielu. Ide mi hlavne o to, že metalíza nie je klasický lak a preto také srandy, ako prístrek veľmi blbo vyzerajú, pokiaľ sa dotyčný lakýrnik netrafí do odtieňa.
Viete mi dať echo na lakýrnika, ktorý by to vedel spraviť v KE, poprípade v okolí?
Prečítal som si referencie na niektorých týpkov, čo sa spomínali hore a neviem neviem...
Zháňam referencie na lakýrnika, ktorý Vám niečo aj robil, nie že otcovho koňa brat si tam dal lakovať voz. Najlepšie aj s fotkou práce, aby sa daná práca nemusela robiť na dvakrát... A aj s cenou, ak to nie je klasických 100€ za diel...
Diky moc za ochotu a za rady... :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných