Lagunu alebo Mondeo

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cierny99
Príspevky: 453
Dátum registrácie: 10.03.2008 17:58
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa cierny99 »

Vo firme sme mali Ford Mondeo ale iba 1.8 TDCi. Spravali sme sa k nemu ako k firemnemu a absolutna spokojnost. Super podvozok, super motor a v servise len na servisne prehliadky. Ked sa predal mal 150 000 km. Mozem iba odporucit.
Robie20
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa Robie20 »

zdravim Vas vo firme sme mali Laguno 2003 1,9dci kombi pohodlie podvozok super, motor a elektronika a kluc v podobe karty hroza stale sproblemi,NEKUPUJTE LAGUNU! Mondeo super podvozok komfort,motor trochu hlucnejsi na tuto dobu ale inak nic vazne.A nauvazovali ste nad Hondou Accord? skuste....moj favorit
mikidm
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.05.2007 07:04
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa mikidm »

ford mondeo
bodi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.08.2007 20:54
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa bodi »

Mondeo
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa autokomplex »

Mondeo!!!
Je tzv. "tvrdsie"
cardude
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 23.07.2007 17:21
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa cardude »

preboha lagunu nie.stary dobry ford
sugovec
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 16.04.2008 10:14
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa sugovec »

Renault je dobry na srotovisko, mal som lagunu 2003 diesel, strach a hroza, zhodou okolnosti mam teraz Mondeo ale TDDI a som s nim nad mieru spokojni, ak sa jedna o rocnik 2005 a motor TDCI tak vrelo odporucam...
24petusko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 22.08.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa 24petusko »

No zdravim. Tiez som sa presne takto rozhodoval pred rokom. Ci modeo, alebo lagunu. Zvitazila Laguna. Nemozem povedat jedno krive slovko na moju lagi. Ked som ju kupoval, visel spojkovy pedal v polovici drahy, no na funkcnost to nemalo vplyv. Kupoval som ju s tym problemom o 15000 sk lacnejsie. Oprava ma vysla do 4000. Najazdil som na nej uz 15000 km a som spokojny. PS: by som zabudol na vymenu xenonovej vybojky v lavom reflektore (1400 sk aj s novou vybojkou). Mala najazdenych 100 000 km ked som ju kupoval. Aj tak najviac zalezi na tom, aky kus sa pritrafi. Je jedno, ci je to japonec, nemec, francuz...
Hiok
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22.10.2007 19:14
Zdieľať na Facebook

Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa Hiok »

Chcem kupit auto a neviem sa rozhodnut ci kupit Renault Lagunu 1.9Dci-2005 novsi model alebo Ford Mondeo 2.0Tdci! Nevedel by mi niekto poradit? Vybavou vyhrava Laguna a ale vykonovo vyhrava Mondeo! Neviem co mam teda kupit! Hladam niekoho kto by mi poradil a vyzna sa v tychto znackach? Nie nejaky amater! Za auto dam 350000 tak ziadam o serioznu reakciu! Dakujem!
mdcar
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 13.12.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa mdcar »

Keby som sa mal rozhodnúť,medzi Lagunou a Mondeom,asi by som bral Ford i napriek možno trochu drahšiemu servisu v prípade potreby.
stefanJaro
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.02.2008 16:38
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa stefanJaro »

mal som tuto istu dilemu napokon som kupil octavku nopo pol roku som ju vimenil samozrejme za ford.skusal som asi 3 laguni vela poruch neodporucam.
beloncik
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 12.02.2007 19:27
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa beloncik »

Mal som laguna 1,9 DCI 120 koní,kombi,rv12/2004 keď som ju kúpil,fulovica navy, digi klima, mala 70 tis km,(dodnes pochybujem že to bola pravda), spravil som asi 20 tis km, z toho 2 krát Talianskos prívesom -dovolenka. Nič sa nepokazilo, ani turbo ani nič, búchala predná náprava,zodraté brzdy aj kotúče, spojkový pedál som ťahal špicou nohy nazad, ale to bolo už pri kúpe. Inak z vnútra bola stále ako nová. Je to pekné svižné auto až na tú spotrebu, tá je okolo 7,8 l priemer.S obytným prívesom okolo 12-14 aktuálna a to stále. No a prerobil som na nej za 1,5 roka asi 60000Sk. Kedysi som mal Focus 1,9 TDi, ale toho som sa rýchlo zbavil. Ako ruská Volga. No comment!!!
emanuel5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 24.12.2005 11:07
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa emanuel5 »

Pripajam sa tiez Renault znacka zaspala dobu elektronika hotova katastrofa nahradne diely drahe
bral by som Ford bezproblemove auto.
MOST355
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.11.2007 15:45
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa MOST355 »

Odporucam Mondeo je bezpecnejsie a kvalitnejsie. Dieslovy francuzy niesu spolahlivy.
bopat
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.07.2004 07:15
Zdieľať na Facebook

Re: Lagunu alebo Mondeo

Príspevok od používateľa bopat »

Jednoznacne Ford, hlavne novy model

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných