Laguna II 1.6i neštartuje....

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pucox
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 10.07.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Laguna II 1.6i neštartuje....

Príspevok od používateľa Pucox »

Vie mi niekto poradit? Vymenil som sviečky zmeral som tlak v palivovej hadičke a niekedy mi to naštartuje a nikedy až na 3 -4 krat skusim kupit nejaký čistič palivovej sustavy --len toči motorom a nič ..... poradte mi....
asi to predam a bude... beriem spät ,že Laguny su dobre auta.... :3c90:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nebude to tou kartou alebo citackou? to byva casto... a pod 400eur sa za opravu zmestis.

a hlavne je skoda ze sa ti zacala srat ta Laguna... bodaj by slak trafil tie auta, akokeby sme nemali ine problemy v zivote ako s autami...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

,,,hod to na pocitac,,,
Naposledy upravil/-a mjz v 11.09.2009 20:36, upravené celkom 1 krát.
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

laguna

Príspevok od používateľa ondre »

ak toci motorom tak kartu mozes vylucit ak by to bolo v karte ani by si netukol pred tym ako si menil sviecky startovalo v pohode ak ano je problem niekde inde ...a dnes lagunu asi nepredas tak lahko tak to skus vyriesit vela stastia
Medy
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 01.10.2007 17:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Medy »

Ak by to bolo citackou, tak pri vlozeni karty nemas dve polohy, ale iba jednu a auto by ti normalne startovalo s tym rozdielom, ze by si musel tlacitko START drzat a nie len stlacit.
A co sa tiky opravy citacky. Je pravda, ze nova stoji v renaulte pekne prachy, ale opravit sa da za 10 minut a treba ti nato len lepidlo. Vlastna skusenost.
Skus posurfovat na fore renaultclubu.cz a tam najdes podrobne navody na opravy aj s fotografiami a dalsie cenne rady.
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

neviem,ci ti pomozem,ale skusit mozes..ja mam lagunu 1,a tiez som mal problem,ze mi auto len tocilo a ani za boha chytit..najskor mi to robilo raz za mesiac,potom raz za tyzden,no a nakoniec kazde startovanie..chytraci v renaulte vraj imobilizer v kluci,kua novy skoro ať litrov,ale robilo mi to aj s druhym klucom,tak som patral dalej a behal po mechanikoch..nakoniec sme skusali rozne spoje,kyvali s kablami a bol problem v SNIMACi KLUKOVEHO HRIADELA,posuchali sme po noch,pomykali kable a odvtedy auto ide ako hodinky...tak dufam,ze to budes mat aj ty..oprava zadarmo..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ondre ma pravdu - keby to bola karta alebo citacka tak by ten motor netocil, ani by nemukol. Ja som tresol sprostost, toto som si neuvedomil.

a mohol by to byt aj ten snimac klukovky.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

mp3turbo napísal:ondre ma pravdu - keby to bola karta alebo citacka tak by ten motor netocil, ani by nemukol. Ja som tresol sprostost, toto som si neuvedomil.

a mohol by to byt aj ten snimac klukovky.
coze ty ,,,,ale laguna v benzine je moj kon a jebnem taku koninu,,,,ale vcera som bol po velmi dlhej dobe na total,,a rano este v kome,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a ja nestartujem dnes cely den,,,,,,,,,,
Pucox
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 10.07.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Už viem čo tomu je..

Príspevok od používateľa Pucox »

Bol som s tým u mechanika a v diagnostike mu ukazalo ,že je tam vadný snímač otáčok... Tak dufam ,že to bude ta chyba.. Diky za odpovede
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných