Lada Largus/ Logan MCV po rusky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lada

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirozv2
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 23.12.2011 20:07
Zdieľať na Facebook

Lada Largus/ Logan MCV po rusky

Príspevok od používateľa mirozv2 »

AvtoVAZ začal výrobu ruskej verzie Logana MCV http://www.zr.ru/a/424161/
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

a to si kedy zistil , včera? nič nové pod slnkom :300f: :40bd: :300f:
mirozv2
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 23.12.2011 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirozv2 »

O projekte R90 viem minimálne 2 roky tak sa nerehoc.
marian2110
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.10.2011 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marian2110 »

:28b7: najpeknejšia je aj tak PRIORA! :300f:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Samozrejme, krajšie auto na svete neexistuje. Druhé najkrajšie je Samara a potom dlho, dlho nič. Nič v zlom, ale to vám ku tým autám, ak ich vlastníte, balia aj nejaký pančovaný alkohol a povinne to musíte piť?
marian2110
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.10.2011 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marian2110 »

:40bd: Milý pán tzv. moderátor fóra! Vy si ako dovolíte napísať a zverejniť tvrdenie, že ak si niekto tu na Slovensku kúpy auto zn. Lada zákonite musí k tomu prevziať ako bonus pančovaný alkohol a musí ho povinne piť. Myslím si, že aj v takejto komunikácii by Ste mal ako zástupca nejakého fóra držať svoje osobné pocity na uzde a neoznačovať majiteľov týchto áut za pomaly alkoholikov. Bez ohľadu na to, že ja som úplný abstinent a je ich určite viac medzi majiteľmi týchto áut, tu ide aj o príležitostných užívateľov alkoholu a bolo by dobré keby Ste niektoré svoje príspevky najskôpr prediskutovali s právnikom, keď sám neviete odhadnúť ich právny dosach, predtým ako ich zverejníte. To je dobrá rada z mojej strany do budúcna. Ja som mal 2107- 4 roky, potom 10 rokov 2110 a teraz čakám na Prioru v plnej výbave. Čas cez víkendy som trávil v garáži len po zime pri údržbe auta, a to si myslím, že nerobí sa len pri Ladách, ale mal by to robiť aj každý vodič tých kvalitných zahraničných áut, lebo slovenská soľ im ich rozožere tak, ako aj tie ruské. :zg282:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Podľa toho, čo si napísal máš k právu tak ďaleko ako Lada k spoľahlivosti, kráse a kvalite. Ako už bolo mnohokrát na tomto fóre napísané, treba čítať s porozumením, potom by si nepísal také odpovede ako píšeš. Pekný zvyšok víkendu prajem.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

je jasne, ze kazdy chvali svojho boha, ale nic nie je smutnejsie ako pohlad na cloveka, ktory je fanatik do hocicoho a nie je schopny prijat kritiku smerovanu na objekt svojho zaujmu a je schopny do krvi sa bit za svoju pravdu

myslim, ze kazdy ma pravo na svoj nazor, ci uz pozitivny alebo negativny a v zaujme kazdeho je, aby dokazal v zivote prijat aj iny nazor... nemusi si ho osvojit, ale aspon si ho v klude vypocut

myslim, ze moderator fora je taky isty clovek ako hocikto iny, v zadku ma tiez len jednu dieru a takisto ma pravo na nazor... mam pocit, ze bol vyjareny celkom korektne... a ak sa tu niekto ohana pravnikom, to uz je trosku silna kava a vyvola to skor usmev nez respekt :-)

takze nadych, vydych, prv nez nieco napiseme... na fore Ladaklubu urcite nikto nebude vyjadrovat negativne nazory, ale toto je "Vseobecna diskusia" - vseobecna co sa tyka roznorodosti diskutujucich aj nazorov

trosku porozumenia aspon cez sviatky a viacej nadhladu v zivote :41c2:
zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

marian2110 napísal::40bd: Milý pán tzv. moderátor fóra! Vy si ako dovolíte napísať a zverejniť tvrdenie, že ak si niekto tu na Slovensku kúpy auto zn. Lada zákonite musí k tomu prevziať ako bonus pančovaný alkohol a musí ho povinne piť.:
Keď som to dobre vyčítal z prejavu pána moderátora-a čítať našťastie asi na rozdiel od Teba viem-tak som z toho prejavu vyčítal otázku a nie tvrdenie...a to je kuwa rozdiel...a ako to bolo predomnou písané,každý má na ten svoj názor právo a keby to aj tvrdil-ako píšeš, nič mu nemôžeš vytýkať...
Ešte poznámočka-počul si niečo o tom,že za pravdu sa každý hnevá???Takže si začínam myslieť že pán moderátor s tým pančovaným alkoholom možno aj má pravdu...hm??? :d :D :4012: Teda aspoň v Tvojom prípade... :300f:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

zooleka :40bd: :2f93:

to ako keby som sa ja hneval na cicmanca (tusim to bol on), ked tvrdil, ze vsetkym majitelom koncernovych aut nieco sypu na pristrojove dosky, ked su to schopni znova a znova kupovat a zastavat sa znacky :-)

(a pritom sa znacky nezastavam a poviem na plne usta, ze moje auto je kybel :-))
mirozv2
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 23.12.2011 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirozv2 »

Hnusnejšia auto ako NIssan Juke, asnoň čo ta týka vonkajšieho vzhľadu som nevidel, možno Fiat Multipla a čo sa týka toho alkoholu, do ostrekovačov super, len sa tá aróma blbo vysvetľuje orgánom :d :D
zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

pre mňa-za mňa nech sa zastáva kto chce aj Zetora Kryštál...ale nech berie názory iných...ja sa tiež nezastávam Francúzov,aj keď mám 2 autá spod eifelovky...keby som našiel iné auto ktoré vyhovovovalo v čase kúpy mojim predstavám,kúpil by som aj iné...istože sú autá ktoré by som veľmi nemusel, ale v krajnom prípade by som možno bral aj také ktoré nemám nejak v láske...
marian2110
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.10.2011 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marian2110 »

bbbr napísal:Podľa toho, čo si napísal máš k právu tak ďaleko ako Lada k spoľahlivosti, kráse a kvalite. Ako už bolo mnohokrát na tomto fóre napísané, treba čítať s porozumením, potom by si nepísal také odpovede ako píšeš. Pekný zvyšok víkendu prajem.
:3020: Ja mám mat porozumenie a ty nemusíš?Ty môžeš všetko a ja nič? :3020: Ja sa neurážam na kritiku čo sa týka hodnotenia áut, 100 ľudí, 100 názorov, ale mňa naštvalo tvojre prirovnanie majiteľov týchto áut k alkoholikom. O práve sa nebudeme baviť, to isté by som mohol napísať ja tebe ako ďaleko alebo blízko k tomuto smeru máš, nevieš komu odpovedáš na príspevok. O Ladách viem toho dosť, preto si dovolím o nich písať v príspevkoch to čo píšem, všetko je z mojej vlastnej skúsenosti. Aj tebe pekný zvyšok víkendu.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ja ešte raz napíšem, treba čítať s porozumením ( porozumenie akože máš rozumieť tomu čo čítaš ), nejde len o ten otáznik na konci vety, čiže to nie je tvrdenie ale otázka, na ktorú odpovedať môžeš, ale nemusíš. Ak odpovedáš môžeš odpovedať, áno fasujeme ho a musíme ho piť, druhá odpoveď je nie nefasujeme ho a nepijeme, ďalšia odpoveď, odmietam sa vyjadriť k takejto otázke.
marian2110
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.10.2011 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marian2110 »

Si dobrý! :300f:

Návrat na "Lada fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný