Kurenie alfa boxer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

96Sweet96
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 23.10.2010 17:01
Zdieľať na Facebook

Kurenie alfa boxer

Príspevok od používateľa 96Sweet96 »

Zdravim pani, obraciam sa o pomoc s problemom kurenia v aute, tak k problemu. Cca dva tyzdne dozadu som si vsimol ze auto nekuri, nevenoval som tomu nejak pozornost, nebolo este chladno. No po studenych ranach ma to dost s#rie. Teplota vody v motore stupa pekne, po dosiahnuti cca 94 stupnov sa zapne von. okruh, cize motor sa schladi v kabine pekne fuka teply vzduch, avsak po chvili fuka taky letny vietrik?! (Skoro ako vzduch z vonku). Takto teplota vstupa, klesa asi 3 krat (vzdy po klasnuti zacne kurit celkom v poriadku) potom sa teplota ustali na peknych 86 stupnov (auto totalne nekuri). Povedal som si ze to bude termostat, objednal, nahodil, ale problem stale pokracuje! Preto sa obraciam na prosbu kde zacat hladat az to aspon trocha kuri. Dakujem! Ps: alfa 146 boxer.
makaj
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.02.2007 20:18
Zdieľať na Facebook

Re

Príspevok od používateľa makaj »

Nazdar neviem co más za problem s kurenim, ale ak budes chciet mal by som mať doma kompletne kurenie na toto auto. Ja to nepotrebujem takze sa urcite dohodneme.
96Sweet96
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 23.10.2010 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 96Sweet96 »

nakoniec to bola prasknuta vodna pumpa, odkial si? mozno by som mal zaujem o radiator kurenia, nejak mi to slabsie "kuri" tipujem ze je uz zapchaty radiator kurenia
makaj
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.02.2007 20:18
Zdieľať na Facebook

Radiator

Príspevok od používateľa makaj »

Som z vychodu a mam na toto auto strasne vela vecí ktoré nepotrebujem. Nemám problém ti to co potrebujes poslat, no lepsie by bolo kebx ze si pre to dojdes a vezmes vsetko. Co sa tyka radiatora posli mi fotku sko to vyzerá s pozriem. Malo bx byt vsetko....
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných