kúpiť búrané auto?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
jarober
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.06.2005 23:01
Zdieľať na Facebook

kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa jarober »

zravim vsetkych... uz cca 2-3 mesiace sledujem ponuku ojazdenych nissanov almera, r. 2003-2004, benzin, sedan... zatial je cena v priemere nejakych 230-260000... ale! narazil som u autorizovaneho predajcu, ktory sa zaobera samozrejme aj predajom ojazdenych aut jednu velmi peknu 5-dv. almeru 2004, 1,8 benzin, full vybava - za cenu 200 litrov - v tej vybave sa mi to vidi velmi dobra cena... predajca ma ale upozornil, ze auto bolo burane a opravene u nich v servise, pricom vraj garantuju dobry techn. stav... je to firemny voz, oni len sprostredkuju predaj... bolo vraj obratene cez strechu, menene plechy na lavej strane, o stlpikoch nevedel povedat nic, vraj by musel zistit u servisaka... mozno sa niekomu bude zdat moja otazka naivna, ale skutocne nemam s tymto velke skusenosti... mate nejake zarucene argumenty, preco nekupovat burane auto, resp. ma vyznam kupit ho a ist mozno trochu do rizika? ako by ste sa zachovali vy, prip. na co treba zvysit pozornost pri pripadnej kupe tohto auta... zvlast by ma zaujimali nazory odbornikov... dakujem vsetkym
miob
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

Re: kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa miob »

doporucujem zobrat nejakeho vazne odbornika nech na to pozrie, ale pocitam ze uz len to co pisete tak by tak 90% ludi odradilo od kupy aj keby to nevideli :9:
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Re: kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa benky71 »

Od takého auta ruky preč,lebo doňho vrazíš ešte viac ako keby si kupoval nebúrané.
brendy69
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.05.2006 22:39
Zdieľať na Facebook

Re: kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa brendy69 »

Ja jazdim uz 3 rok na buranom aute a zatial 100% spokojnost aj spolahlivost!!!
jarober
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.06.2005 23:01
Zdieľať na Facebook

Re: kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa jarober »

bural si ho ty, alebo si take kupil?
brendy69
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.05.2006 22:39
Zdieľať na Facebook

Re: kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa brendy69 »

take som kupoval a absolutne to nie je na nom poznat myslim aj co sa tyka jazdnych vlastnosti
janik1300cm3
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 24.08.2006 22:42
Zdieľať na Facebook

Re: kúpiť búrané auto?

Príspevok od používateľa janik1300cm3 »

Ja ti predam predam novu Primeru 2,2DCI v plnke auto je ako nove ako keby vyslo s pasu najazdene 83-tisic km aj serviska krasna na elektronoch aj zimnych aj letnych len za 360tisic:39: :38: :11:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných