Kúpiť Bolero a Smartlink alebo rovno Amundsen? Škoda Octavia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hupsso
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.11.2019 01:15
Zdieľať na Facebook

Kúpiť Bolero a Smartlink alebo rovno Amundsen? Škoda Octavia

Príspevok od používateľa hupsso »

Ahojte, plánujem si kúpiť novú Octaviu a neviem sa rozhodnúť. Tento článok https://svetapple.sk/apple/priplatit-si ... -neoplati/ mi dal chrobáka do hlavy, že sa mi možno neoplatí priplatiť si za rádio Amundsen ale postačí mi aj Bolero + SmartLink+. Ušetrím tým pár stovák. Máte niekto skúsenosti s touto kombináciou? :41c2: lol
milansabo
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 28.02.2015 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milansabo »

Kamaráde, to keď by som ti mal poradiť, tak ti z vlastnej skúsenosti odporučím obísť infotaiment Bolero, všetky autorádia a autá od Škody obrovským oblúkom. Ja som totiž kúpil Octaviu s Bolerom. Po pár mesiacoch začal mrznúť displej a komplet ovládanie autorádia. Po niekoľkonásobnej reklamácii sa servis vždy tváril, že sa stým niečo pokúša robiť. Nakoniec nič nedokázali vyriešiť.
Následne ma začal predajca aj s importérom presviedčať, že „mrznutie elektronických zariadení je v dnešnej dobe úplne normálna vec.“ Jasné, vadný kus s poruchou sa môže nájsť vždy a všade, ale prístup servisu bol otrasný.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných