Kupa vozidla bez DPH do 15k - automat

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď

<t>Kupit nove auto alebo jazdene?</t>

Hlasovanie ukončené 07.10.2017 12:48

Nove vozidlo - maly turbomotor, nizsia trieda, horsia vybava
1
33%
Jazdene vozidlo - lepsie motory a vybava, nema zaruku, stav?
2
67%
 
Celkom hlasov: 3

Pr0nt0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Kupa vozidla bez DPH do 15k - automat

Príspevok od používateľa Pr0nt0 »

Dobry den,

zaujima ma vas nazor. Stojim pred rozhodnutim, ake auto si kupit. Jazdim rocne 30-50tisic kilometrov, vela mesto ale aj dlhe trasy. Predchadzajuce auto som mal Jeep Grand Cherokee 2.7CRD, pohodlne, ale vdaka velkemu dieslu nie velmi vhodne do mesta. Momentalne jazdim na Xsare Picasso 1.6 16V s LPG ktora nie je zla, ale je to manual.
Podmienky mam - sklapatelne zadne sedacky (casto vozim v aute dlhsie, vacsie predmety), idealne benzin (na LPG som si zvykol a som s nim spokojny, prestavam si ho kludne sam), urcite automat a pohodlie za volantom - predsalen za volantom stravim pri mojom rocnom najazde vela hodin.
Bol som pozerat novu astru v Opli, 1.4 110kw benzin automat mi nacenili na 17k s danou, co mi pride na take auto dost vela.
Realne teraz zacinam rozmyslat aj nad alternativou kupy starsieho auta (nieco od rv2010) vyzsej triedy kvoli pohodliu a motorizaciam (som petrolhead a zboznujem zvuk V6 a V8).

Kazdy nazor velmi uvitam a tesim sa na navrhy :3035:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných