Kupa vhodneho auta k mojej vyske

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Riesite simariny.
Najlepsie sa sedi v dodavke.
Potom v MPV.
Potom v SUV.
Potom dlllľľllhoooo nic.
Potom vsetko ostatne.
tomket11
Príspevky: 559
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Mám 198cm a 122kg (cvičím,momentálne v objeme a široké ramená)
najlepšie sa mi sedí v 3dverovych autách, pretože sedacka ide posunúť dalej nez na klasických.
Phaeton, A8(staršia), X5(stará), nový passat (alcantrovo/kozenne priplatkove sedacky), sharan, mazda 6, tieto auta som šoféroval a úplný luxus posed za volantom v insignii tiez fajn, no tlacila ma po dlhsej dobe noha od stredoveho panelu.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

prinajhorsom to mozes vyriest aj takto :
https://www.youtube.com/watch?v=tAPk9KZbdAE :4012: :4090:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Thalia nie je auto pre normalneho europskeho človeka

majitelia tohto auta krasne prejavili slovensku náturu, maxx.kompromis vo všetkom ,len nech je dobrá cena ...

Neviem,či sa ešte vyrába Renault Fluence , ale mne sa ten Fluens pačil velmi odjakživa...

Ak chceš priestor tak ,Ford Galaxy, S-max , alebo Sharan či Alhambra, alebo Hyundai Trajet len ich je velmi malo kusov

všetko je LEN a LEN o peniazoch ,ktoré si ochotný do auta investovať, a zasa sme na začiatku... :4090:

Či chceš novšie auto , alebo staršiu premiovku, aky typ karoserie preferuješ atd.

Treba si jednoznačne stanoviť PRIORITY !

Nestačí napísat ,že chcem pohodlné veĺké auto
lebo vyjde s takej uvahy nakoniec R-kový Mercedes
alebo nejaký iný mastodont ... lol
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

V Liazke typ 122 by sa ti hadam uz malo dobre cestovat. Dobre na spanie aj na dovolenky.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Naposledy upravil/-a laco1871 v 28.12.2016 14:03, upravené celkom 1 krát.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Laci super. To boli stroje ked to este chodilo a bola aj ako tahac.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

sa smejete, ale taky tiracik v slusnej vybave je uplne luxusne vozenie.. :4012:
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Scania a Volvo su najlepsie trucky na trhu.
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Dobry vecer ako vidim dorazili aj srandisti a ti co asi druhemu zavidia ked nieco chce kupit.Myslim ze som sa pekne spytal a nemuseli by ste si utahovat z cloveka.

Tomket11 3 dverove auto si nemozem kupit koli rodine sme traja.

Laco1871 pises ze thalia nieje pre normalnych eu ludi tak asi som nenormalny.Ale to auto som kupoval za 3700evri a malo 6 rokov a 36tis km.vybava maximalna co dotoho montovali.Vtedy viac penazi nebolo a potreboval som nieco co nema vela najazdene aby bolo spolahlive.Vtedy som vedel ze velky komfort to nebude.A inak je to clio len ma kufor.Tie PRIORITY co pises s vykricnikom som vsetky uviedol len staci pozornejsie citat.uviedol som ze horna cena do 6500eur a chcem ten priestor a pohodlie najst v sedane.

Petzi si vtipny.Sedel si vobec niekedy v liazke alebo soferoval si? Ja som si svoje odjazdil na liazkach a vlastnil som lepsiu ako tu uvadzate tu 18.33 33znamena ze to malo stojak liaz motor euro1 a 330koni.Ja som mal tahac 18.42 cize 420koni a malo to MAN motor.Bola to najsilnejsia liazka vsetkych cias.Bolo znich vyrobene len 8kusov.Aj teraz mam renault premium a viem ake je pohodlie v kamionoch.jazdil som uz skoro na vsetkom moznom ale mne najviac sadol magnum.
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nerob si starosti z toho čo kto popíše, tu sa niekto musí vždy vyjadriť ku všetkému a pritom nič neporadiť.
Ja na Tvojom mieste by som zašiel do nejakého veľkého autobazáru, neviem odkiaľ si, v BA môže byť AA alebo Darex, v čase keď tam nebýva veľa ľudí a poprosiť obsluhu nech Ti dajú sadnúť do pár vytipovaných áut.
Lebo nič nenahradí vyskúšanie na vlastnom zadku, okrem toho nejde len o priestor ale aj o sedadlá, akú majú šírku, dĺžku.
Vidíš sám že tu Ti vážne radia od fabie po náklaďák, to znamená že sa fakticky nejedná nejedná o žiadnu radu.
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

wilz dakujem za normalny pristup a snahu mi poradit.Aj tak urobim ako pises.Ked pojdem k svokrovcom poprosim jeho suseda aby som si mohol sadnut do jeho 607cky a ked nahodou sa vtom nebudem dobre citit tak pojdem skusat ine auta do bazaru.Mozno toho suseda nakoniec nahovorim aj nato aby mi to predal.Viem ze to auto ked kupoval malo malo kilometrov a on stym velmi malo jazdi a aj ho garazuje.Aspon by som mal istotu ze nekupujem nieco coho sa chce ten druhy zbavit koli neakej skrytej vade alebo ze je stocene.Inak hroza ked si tu auta preverujem cez stk km.Snad polovica je zmanipulovana.Inzeraty kde nieje uvedene vin cislo a ma zakrytu aj spz ani nepozeram.
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Lubos palec hore za tvoj poucny prispevok.Cize zateba motor 2,2hdi 98kw.Tak zatial poradie motorov co vidim ako najlepsia volba 2,2hdi 98kw 2,0hdi 100kw 2,2hdi 125kw biturbo a ako posledne 2,7hdi V6 150kw.Pri tejto 2,7cke sa casto pise po nete necakane zadieranie ojnicnych lozisk znicoho nic aj ked sa pravidelne menil olej.Ty mas automat ci manual? ak automat nemas stym problemy?
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Keď už je reč o P607, dovolím si ešte krátky príspevok.
Nepoznám to auto detailne, takže k motorizácii sa nevyjadrujem, ale k autu ako celku pridám krátky názor.
Partner mojej dcéry jazdil posledné 4-5 rokov firemnú 607.
Pred dvomi rokmi si kúpil jazdenú A8. Tvrdí že na tej 607 je vo všetkých smeroch príjemnejšie zvezenie.
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

chlapci cim dalej tym viac som rozhodnuty pre 607cku ked pisete samu chvalu :3035: medzi inzeratmi je len par kusov co nevyzeraju byt vydojene. jeden sa mi strasne paci znich len je to akurat 2,7cka a automat. ale uz ten 6 rychlostny aisin.dam sem link.skuste kuknut a vyjadrit sa.tato verzia aj interierovo sa mi paci.tie co maju na palubovke imitaciu dreva sa mi nepacia. https://www.autobazar.eu/peugeot-607-27 ... 48382.html farba musi byt cierna a koza tiez cierna

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných