Kúpa štvorkolky

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MajkoooXxX
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 28.09.2008 15:57
Zdieľať na Facebook

Kúpa štvorkolky

Príspevok od používateľa MajkoooXxX »

Caute potreboval by som poradit ohladom kúpy štvorkolky.Chcel by som si nejaku kupit ale moc sa nevyznam len viem ze by som chcel radsej automat lebo som dostal radu ze v terene je lepsy.

Nejaku radu ohladom vykonu aka by bola najlepsia aby sa na nej dalo aj dobre jazdit na ceste a aby nieco vydrzala aj v terene.

Uplene by mi stacila nejaka do 1300 eur.
Dik za rady.....
pind
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 06.10.2008 22:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pind »

Za 1300 € kupis cinsku pomstu s biednym ramom, nekvalitnymi plastami a srobami z blata, ktore budes stracat cestou. Motory su vacsinou licencie Japoncov a nekazia sa, ostatne casti ako elektroinstalacia su problem. Da sa jazdit aj na tom, len to chce vela, vela starostlivosti a zrucnosti. Proste za 1300 € kupis polotovar, ktory musis doma "dopiect". Ked uz nemas na japonca, pozri sa na toto - Cina, ale pomerne kvalitna http://www.journeyman.cz/ctyrkolky-gladiator-rx530
dynamic
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 24.04.2007 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dynamic »

suhlasim s predchadzajucim. daju sa kupit stvorkolky aj za par stoviek eur. problemy pridu casom ked budu odchadzat diely. na mnohe lacne stvorkolky nezozenies nahradne diely uz ani rok po kupe. skus pozriet tiez www.dynamic-slovakia.sk . su tam vsetko 4x4ky 300ky aj 500ky automaty s terennou redukciou. máš TP v cene a zaruku na motor a prevodovku 4 roky. sklad ND v SR.
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gamavox009 »

za 1.300,-€ kúpiš tak maximálne nejakú čínu, ktoré sú síce krásne dizajnom, ale nízke kvalitou.
Qickshare
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 05.11.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qickshare »

Zdravim potreboval by som radu chcem si kupit 4kolku nejaku pracovnu tak okolo 2500eur mam vyhladnute naprikald Bashan 300 4x4 S-16 manual prevodovka alebo Bashan 250 S-24 CVT automat to su nove alebo jazdenku z roku 2005 Yamahu Grizzli 250 a chcem sa opytat ci mate skusenosti stymi prevodovkami CVT u cinanov ci su kvalitne alebo radsej manual kupujem 4 kolku prviklad takze som zaciatocnik co by ste mi odporucili.
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

-

Príspevok od používateľa EssoSk »

Prac 4kolku za 2500euro nekúpiš prac. štvorkolka by mala mať 4x4,redukciu,a uzavierky dif, a keď si vezmeš že len mech uzavierka stojí15-30tis /zaleží aka značka kvalita/ tak to nebude boh vie čo .... ale radšej toho grizliho volím 5ročnú kvalitu ako novú čínu..
Qickshare
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 05.11.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qickshare »

no pracovnu som myslel nie na kazdodennu tazbu dreva to 4x4 som myslel ze bude pohon vsetkych kolies aj to je lepsie ako len zadne potrebujem stym ist na chatu nejake to naradie si vyvist atd podla toho nehcem velmi drahu a za to sa pytam ze ci na takuto pracu staci aj cinan predsa je to cinan co stoji viacej penazi tak pre to by mal byt kvalitnejsi si myslim nemam 150000sk na znackovu a vyssie a ked to budem vyuzivat len cez vikend tak by mala nieco vydrzat dik za radu a starsu 5 rocnu znackovu ked sa nieco pokazi kolko budu stat nahradne suciastky zato rozmyslam do coho sa dat.
Qickshare
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 05.11.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qickshare »

Highlander RX300C Quattro co poviete na tuto mali ste snou skusenosti tato stoji 4150eur

http://www.dynamic-slovakia.sk/predaj-s ... grafie.php

alebo Journeyman Sino XT320 4x4 stoji 4200euro
tvkubko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.08.2008 08:26
Bydlisko: Skalica
Zdieľať na Facebook

stav

Príspevok od používateľa tvkubko »

tieto aj mňa zaujímajú tak kto poradí ktorá je lepšia ,alebo kvalitnejšia?
Qickshare
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 05.11.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qickshare »

no ja som sa rozhodol pre tuto vyzera lepsie aj co som studoval viecej ludi mi ju odporucilo Journeyman Sino XT320 4x4
tvkubko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.08.2008 08:26
Bydlisko: Skalica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tvkubko »

Tak ja som kúpil Gladiátora 510 síce staršieho ,ale šlape dobre.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných